Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אאוטלנדר חדש - סיכום 8000 ק"מ

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 2.12.2021 בשעה 19:50, outlander כתב:

3) האורות היו גבוהים ולא מכוונים. תקופה ארוכה נסעתי כשמהבהבים לי, מדליקים אורות מצוקה. כמעט מכות. אני מהבהב בחזרה וזה נרגע (כי קולטים שאני לא על אורות גבוהים). נסעתי לחברה והאורות כוונו למצב תקין. עכשיו נדמה לי שזה פחות מאיר למרחוק, אני מקווה שאני מדמיין. בכל מקרה מבסוט שלא מסנוור אף אחד, לא הייתי רוצה שיעשו לי את זה.

מעניין!

בשבוע שעבר במהלך נהיגה בחשכה נסע מאחורי רכב שלא הפסיק לסנוור אותי בצורה מטרידה.

ברמזור הוא עמד לצידי. ביקשתי מהנהגת לפתוח חלון ושאלתי אותה אם היא מודעת לכך שהיא באורות גבוהים.

לדבריה היא לא בגבוהים ושבאופן כללי אם הייתה יכולה להפרד מהקללה של הרכב הזה הייתה שמחה. אאוטלנדר חדש.

כנראה שמדובר בתקלה רוחבית.

תמשיך להנות ותודה על השיתוף.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורות לד מסנוורים לא רק באוטלנדר, אני נתקל במגוון רכבים שמסנוורים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, מיץ פטל כתב:

באופן כללי אם הייתה יכולה להפרד מהקללה של הרכב הזה הייתה שמחה.

תגיד לה שבאופן כללי יש רשימת המתנה של מאות איש, אז היא יכולה להיפרד מהקללה ולהרוויח עוד כמה אלפי שקלים על הדרך... בטח יהיה מי שיקנה גם ב20 מעל המחירון.

קצת נסחפה עם התגובה שלה, סך הכל משהו שמסדרים בחברה בכמה שניות. או שאתה הגזמת בשמה...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, discoTD5 כתב:

והקשר בין הספורטאז' לנושא השרשור? 

קונצנזוס? אצל מי? 

אם כבר ה 3008 היא קונצנזוס של מנהגי כביש מושחזים. אבל היא עדיין SUV. 

1. sheer size. וטוב שהבהרת שאסור לסטות מנושא השירשור ולהשתמש בדוגמאות או הקשרים. להבא אשים לב.

2. במבחני הרכב אותם קראתי זו הדעה הרווחת. לא קראתי את כולם כמובן.

3. יש לי נסיון רחוק עם 3008, גם בנסיעת מבחן, גם אחרת, לא ממש זוכר, הגם שהחוויה היתה כנראה עדיפה, אבל הנסיון עם הקוריאנית פשוט טרי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה, האאוטלנדר החדש מרשים למדי חיצונית ; בישראל SUV בעיקר מאפשר לך להבחין בפקק קצת מוקדם יותר מנהג משפחתית וגם להתבאס מוקדם יותר בהתאמה. היתרון היחיד שלו מבחינתי הוא הכניסה/יציאה מבלי לשבור את הגב - כיום כשאני עם 25~ ק"ג עודפים בהשוואה לחודשיים אחורנית, אני מרגיש את זה היטב כשאני נכנס ויוצא מהמאזדומטית שלי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, ronrcz כתב:

התחושה הכבדה של נהיגה במשאית זה לא בגלל הגודל הפיזי של הרכב זה בגלל  התחושה שאתה מקבל מהשלדה וההגה,ככה קיה כיילו את הרכב.

יש מספיק רכבים מאותו הסגמנט שמרגישים קלילים וזריזים לתנועה בתחושת הנהיגה בהם.

לגבי המיצובישי ,למרות שלא נהגתי עליו ,הוא מרגיש מעולה מבפנים,עם השילוב הבהיר נראה ממש יפה,מבחוץ הרכב מכוער ומוגזם ,נראה כמו משאית, לא כמו SUV,ממה שראיתי מבחנים עליו,לא מדובר ברכב מוביל סגמנט אבל בשיפור גדול מצד מיצובישי ,זה כן.

יש הבדל גדול בין האקלים בישראל ליפן,אנחנו נמצאים במדבר ,יש המון אבק באויר ,יותר חם כאן,והתקופות החמות נמשכות הרבה יותר זמן מאשר ביפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...