Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 1.2 2016 צריכת שמן מוגזמת אחרי ריקול טיימינג

106turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל דבר יש סיבה,,ואם זאת הדרך אז כנראה שזאת אמורה להיות הדרך הנכונה והיחידה.

יש פה תלונות של אנשים שבדיוק אחרי טיפול טיימיג יש צריכה מוגברת של שמן,,,פתאום הלכו האטמים ? פתאום הלכו הרינגים ? ,,,בספק

החשד שלי,טיפול טיימינג לא לפי ההוראות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoni2sh כתב:

תשאל את סעיד,,ככה בשביל הספורט,,,איך הוא מבוצעת ההחלפה ? תנסה להכשיל אותו בשאלה  ותשאל אותו על CAM SHAFT LOCKING TOOL,,ועל סימונים מדוייקים,,תראה מה התשובה.

במהנדסים זה מתבצע עם נעילת גלי זיזים. 

לפני 3 שעות, 106turbo כתב:

היינו יום שישי במוסך מורשה המהנדסים בעכו שבו בוצע החלפת הטיימינג, הלכתי ישר למנהל המוסך סעיד, הסברתי לו את הטענות וגם אמרתי שזה סיפור ידוע שקורה אחרי החלפת הטיימינג, אך הוא טען שהיו לרכב בעיות קודמות עם שמן והוציא לי היסטוריית טיפולים שכללו פלאשינג והחלפת שמן ועוד, וטען שאין קשר בין החלפת הטיימינג לצריכה הקיימת, הציע לי לעשות פלאשינג למנוע ולשים שמן חדש, אופציה שניה להוסיף שמן דבש למנוע בשביל לעלות צמיגות, אופציה שלישית שהבטיח שיפתור את הבעיה זה טיפול רינגים בעלות של 4k₪, השאלה למה אני צריך להוציא כלכך הרבה כסף כשידוע שמהנוע עם כשל כזה וצריכה מוגברת של שמן, אנחנו עדיין לא החלטנו מה עושים, כדאי לפנות ללובינסקי? באיזה טענה?

HELP 

אגב השמן הוא 5w30 בתקן 2297 החדש

אם אכן בהיסטוריה יש אזכורים לבעיות במע' השמן אז היצרן כנראה לא יתמוך. אצלי הייתה הסטוריה נקיה לחלוטין ולכן הוחלף מנוע באישור יצרן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.4.2021 בשעה 21:26, ניצן א. כתב:

במהנדסים זה מתבצע עם נעילת גלי זיזים. 

אם אכן בהיסטוריה יש אזכורים לבעיות במע' השמן אז היצרן כנראה לא יתמוך. אצלי הייתה הסטוריה נקיה לחלוטין ולכן הוחלף מנוע באישור יצרן. 

איזה שנה האוטו ולאיזה מנוע הוחלף? משומש רו חדש? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...