Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בבקשה עזרה. שואב אבק לרכב ולבית- אלחוטי - תקציב של 700שח..יש דבר כזה?!

שימו לב! השרשור הזה בן 961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וערב טוב לחברי הפורום.

רוצה לרכוש שואב אבק לרכב וגם לבית שיהיה אלחוטי ויהיה ניתן להטעין בבית.ושוב אני מדגיש אלחוטי שניתן לטעינה מהבית.

חייב לציין שהרכב נקי ואני מחפש שואב שיעשה את שלו לא את המינימום ולא המקסימום. נטו לנקות ולשאוב אבק מהרכב לחמש דקות פעם בחודש..רק עבודה פשוטה כי גם ככה אני שומר על הרכב והוא נקי למדי.

והצד השני בסיפור גם שישמש לבית לנקות מדי פעם אבק קטן מהרצפה,ומקומות בבית. ושוב אני מדגיש אני לא מצפה לניסים אבל משהו שיעשה את העבודה מעל המינימום.

האם יש דבר כזה שניתן להזמין מהארץ? אשמח לקבל ביקורת ולינק לאתר אמין.

עד 700 ש''ח לא רוצה לבזבז יותר מזה את האמת.

תודה לעונים מראש. 💛

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להסתכל פה https://reutbuyitforme.com/ למי שלא מכיר היא מפרסמת מלא מבצעים ולפעמים יש לה שיתופי פעולה עם חברות ויש הנחות על מוצרים ( יש גם על שואבים אלחוטיים ) בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי אישית, אבל ראיתי שואבי אבק כמו ״דייסון״ אבל של חברת שיאומי בסביבות התקציב שרשמת בארץ.

בדרך כלל המוצרים של שיאומי טובים, הייתי גם שמח לשמוע על השואבים האלה חוות דעת ממישהו שהתנסה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Jimmy jv51 -

https://ksp.co.il/?uin=57769&gclid=CjwKCAiA_9r_BRBZEiwAHZ_v15HP8Degk3R4yHDuqScDGYduewXJQLa8sRBtaUwjY0CCxAJ-J-9qKxoCu-QQAvD_BwE

יש לי כזה, עובד מצויין, נוח יותר מדייסון מקביל כי לא צריך להחזיק הדק לחוץ. יש מצב טורבו, שואב מצויים גם ברכב. החיסרון הוא שקשה להכנס תחת המושבים ברכב. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שהגדרת וזה אפילו יותר מידי .

לשהרק יש שואב אבק אל חוטי מאוד טוב שעושה את העבודה יופי 

באמת לא חשבתי שהוא יעבוד טוב כמאט קניתי דיוסון אבל רגע לפני נתקלי בשואבים Shark ION WV250 לי יש את הגדם הזה 

אני מרוצה וגם חסך לי המון כסף .

נוח קל חזק מפתיע הייתי אומר ,תבדוק אותו לפני הקניה יכול להיות שגם יצא דגם חדש .

• רעיון טוב! 1

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה דייסון ביד 2 עם כל האביזרים ותזמין לו סוללה חדשה, זה הכי משתלם לדעתי.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאיביי יש כל מיני סוגים שמתי לך קישור ל2 שנראים טוב וממש זולים

http://ebay.us/5ArFkN
שואב אבק לרכב, מתחבר למצית

http://ebay.us/YiMYrp

שואב אבק אלחוטי

עריכה אחרונה על ידי Lian
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייסון עשו עבודה נהדרת במיתוג ומיצוב המוצרים שלהם.  שיאומי לא נופל מדייסון בשום אופן אןלי באיכות פלסטיקה מעט פחותה. אבל הפער המשמעותי במחיר לא מצדיק השקעה בפלסטיק עבה.

אצלי המכשיר עוד מעט בן שנה ובשימוש כמעט יומי (כמעט במקום מטאטא במיוחד שמתרוצצים בבית זעטוטים שמפזרים פרורים בכל מקום :)

מעבר לכך, הנוחות של לגשת לרכב ללא הכנות וטקסים על מנת לשאוב את הפרורים שהשאירו היורשים הקטנים על המושבים, שווה כל שקל.

הבחירה שלי הייתה ונותרה-גי'ימי .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על התגובות.

קבלתי הרבה מידע ובסופו של דבר ולאחר הרבה מחשבה,וכמובן רציתי למצוא שואב שיתאים ספציפית למצב שלי.

לקחתי את shark wv250.  עוד לא ניסתי את השואב בתוך הרכב,למרות שנראה לי שיהיה בסדר גמור,כי בדקתי אותו היום בבית איך שחזרתי מעבודה ואת האמת עושה פלאים מעל למצופה.

בכול אופן תודה רבה לעונים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ואשמח לעדכון לאחר שתשתמש בו ברכב. גם שואבים חזקים מתקשים לא פעם בניקוי הרכב (למשל שאיבת חול או אבק בשטיח הקבוע או בתא המטען) ומעניין איך השארק יתמודד עם המשימה

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@avi 23 תתחדש. רק קח לתשומת לבך , זה יותר "אוסף" פרורים מאשר שואב אבק. עצמת היניקה לא ממש גבוהה ובניקוי רכב יסודי יש מצב שהסוללה תתרוקן מהר מכפי שאתה מצפה. 

אם יש לך סוללה נוספת זה יועיל בניקוי יסודי ברכב.

מתנצל מראש אם אני מקלקל לך את חווית הקניה 😊

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חייב שואב אבק (רצוי רטוב) פשוט לרכב ולבית. רציתי דייסון כל השנים

נראה לי שאסתפק בשואב יותר פשוט. הבעיה של השואבים בחיבור לרכב ממש חלשים ללא יכולת ניקוי אמיתית

רק שואבי אבק חוטיים עושים את העבודה. (זאת הבעיה) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב חברים.

ל @zaf אני מודע ליכולת של שואב אבק זה,וכמו שאמרתי מהתחלה אני לא מחפש שואב אבק של מקסימום אבל לא של מנימום.

לקחתי אותו ספציפית למצב שלי,שישמש לבית למקרים קטנים כמו אבק קל בבית.

לגבי הרכב- 90% מהזמן אני נוסע לבד,ולרוב רכב משמש אותי להגעת עבודה.

רכב יחסית מאוד נקי ואני דואג ושומר על ניקיון.אני בן אדם פדנט באופן די מטורף את האמת.

רק רוצה שואב שיעשה עבודה של חמש דקות נטו כדי להעלים את האבק החודשי,לא יותר מזה.🤪

ניסיתי את השואב בבית למשך כ 20 דקות והוא עשה פלאים בנתיים ממש מרוצה,ואת האמת לא ציפיתי ליכולת כזאת. 

עריכה אחרונה על ידי avi 23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 9.1.2021 בשעה 18:09, zaf כתב:

דייסון עשו עבודה נהדרת במיתוג ומיצוב המוצרים שלהם.  שיאומי לא נופל מדייסון בשום אופן אןלי באיכות פלסטיקה מעט פחותה. אבל הפער המשמעותי במחיר לא מצדיק השקעה בפלסטיק עבה.

אצלי המכשיר עוד מעט בן שנה ובשימוש כמעט יומי (כמעט במקום מטאטא במיוחד שמתרוצצים בבית זעטוטים שמפזרים פרורים בכל מקום :)

מעבר לכך, הנוחות של לגשת לרכב ללא הכנות וטקסים על מנת לשאוב את הפרורים שהשאירו היורשים הקטנים על המושבים, שווה כל שקל.

הבחירה שלי הייתה ונותרה-גי'ימי .

תוכל בבקשה להיות יותר ספציפי לגבי הדגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...