Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנשים לא יודעים לנהוג - המשך

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בהתאם ל-801/809 אלא בהתאם ל-613 ו-813. הבעיה היא שלא פעם יש סתירות ביניהם. למשל מעגל תנועה בעכו (רמז\בן-עמי) שבו בכניסה יש 813 המסמן את הנתיב הפנימי ישר ושמאלה, אבל ביציאה השלישית (שמאלה) ה-809 לא מנחה ליציאה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם כתבתי, לפי 801!

יכולות כמובן להיות סתירות, אבל זו תקלה של הרשות המקומית.

לדוגמה מעגל תנועה ובו סימון 801 המקיף את כל המעגל (מקביל לאבני השפה), מאפשר יציאה אך ורק מהנתיב החיצוני, ומי שבנתיב הפנימי צריך לעבור לחיצוני (תוך מתן ז"ק) ולצאת משם.

מעגל אחר מייצר תנועה אחרת, לדוגמה:

image.thumb.png.9c779166c418103b9a2beab3206aea04.png

כאן ה-801 יוצא מהמעגל ביציאה השנייה, מכאן יוצא שאם נכנסת בנתיב החיצוני אתה יכול לצאת ביציאה הראשונה, או השנייה בלבד.

אם נכנסת בנתיב הפנימי אתה יכול לצאת ביציאה השנייה או השלישית (שזה למעשה "פרסה" כי אין יציאה ב-270 מעלות).

בהתאם בין היציאה השנייה ועד הכניסה השנייה (של הרכבים שבאים ממול התמונה) יש רק נתיב אחד, הפנימי.

בקיצור, עזוב את כל השאר - תתיחס רק ל-801 והחיים שלך יהיו קלים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אין לי צילומים של המעגל המדובר, והצילומים בגוגל מיושנים (2011). בכל מקרה - בגלל הסתירה בין 813 ל-801/809 (אים מבחינים ביניהם? הם נראים זהים) בכל מקרה אני נוהג כחוק באחד וכעבריין באחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.1.2021 בשעה 09:34, ירחמיאל כתב:

לדעתי לכל רכב יש, זה חלק מהתקינה בייצור הרכב.

מאחור זה נכון, מקדימה ממש לא לכל רכב- יותר כמו 20-30% הייתי אומר

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, sperial כתב:

תראה, אין לי צילומים של המעגל המדובר, והצילומים בגוגל מיושנים (2011). בכל מקרה - בגלל הסתירה בין 813 ל-801/809 (אים מבחינים ביניהם? הם נראים זהים) בכל מקרה אני נוהג כחוק באחד וכעבריין באחר.

801 סימון נתיבים

809 סימון נתיבים בצומת

813 זה רק כיווני פנייה מותרים

תראה את הסתירה אני יאמר לך אם זו באמת סתירה או שלא.

הנה דוגמה שנמצאת כמה מאות מטרים מהתמונה הקודמת:

image.thumb.png.51790c213a343499a77b689b4edb5940.png

על פניו זה נראה כאילו יש לנו "פנייה שמאלה" במעגל תנועה, ויש לא רק תמרור 303 על הכיכר עצמה (מה שהופך אותה למעגל תנועה), אלא גם לפני על עמוד.

לכאורה WTF רציני

תמונה מתוך המעגל עושה סדר:

image.thumb.png.1f4394e0dff62e6bf41d78079307d75f.png

למעשה כיווני הפנייה המותרים לפי 813 הם: בנתיב החיצוני - יציאה מהמעגל, בנתיב הפנימי - יציאה מהמעגל או המשך תנועה במעגל.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...