Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאוורר תקרה למרפסת

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, 

אני גר בבניין קומות (די חדש), ולאחרונה חשבנו להתקין מאוורר תקרה במרפסת. רציתי לשאול האם למישהו יש ניסיון ויוכל לומר האם זה יהיה אפקטיבי או שמא האוויר הטבעי בחוץ מנטרל את היכולת של המאוורר? אנו שוקלים זאת כיוון שישנם ימים חמים יותר שדי קשה להסתדר ללא מאוורר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תשובה לשאלה, אבל אני מוטרד מנושא הבטיחות.

האם מצאת דגם שמותאם לעמידה בפגעי מזג האויר - אטום למים ביום גשם, הלהבים לא ישברו במשבי רוח וכו'?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם החלטנו איזה דגם לרכוש, אך במרפסת ישנו סוכך שהתקנו והוא אמור למנוע חדירה של מים ומשבי רוח (או לפחות לצמצם אותם). 

נתקלתי בדגם הזה:

https://star.co.il/product/סטאר-7-״44-שחור/

ובתיאור נכתב שהמאוורר אינו מיועד לשימוש במרפסות, ואני מתקשה להבין מדוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שבגלל איטום. אולי היצרן\יבואן יוכל לסייע לך סאמצעות שרות הלקוחות.

אהבתי את שם הפעולה  "דימור"

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשכונה שבה אני גר יש לא מעט שהתקינו מאווררי תקרה כאלה, חלקם גם במרפסות ללא סוככים בכלל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא שיש מאווררי חוץ ומאווררים מוגנים.
מאווררי חוץ מיועדים להתקנה תחת תקרה בחוץ ומוגנים מפני רוחות, נתזי מים ושמש.
מאווררים מוגנים מתאימים בנוסף גם להתקנה תחת פרגולה/קורה חשופה והם מוגנים גם תחת גשם שוטף.

בכל מקרה כאשר יושבים בחוץ ביום חם ומרגישים שאין משב רוח אז מאוורר תקרא אכן משנה את המצב לנעים יותר.

• אהבתי 3

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מאוור במרפסת.

חד משמעית אפקטיבי והשווה את כל ההשקעה (אצלי לא הייתה נקודת חשמל וחצבתי בתקרה בשביל להתקין אותו)

ישנם מאוורים יעודיים לשימוש בחוץ, זה מה שיש לי:

WhatsApp Image 2020-10-09 at 06.54.07.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה התקנתי מאוורר פשוט ולא הבנתי למה הכנפיים נשברו תוך שבוע. אלה מיועדים לבית לא מחזיקים בחוץ הרבה. חול במיסבים, רוח ששוברת כנפיים ולכלוך בתוך התאורה לא נותנים לפשוטים להאריך חיים. היום יש לי מאוורר חוץ יעודי וגם הוא אחרי שנתיים מתחיל לעשות רעשים ונראה לי יצא מהאיזון. האם זה עוזר? כן. אבל נראה לי צריך להשקיע באיזה ורטיצ'י או כולם זבל.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Emanuel5 כתב:

לי יש מאוור במרפסת.

חד משמעית אפקטיבי והשווה את כל ההשקעה (אצלי לא הייתה נקודת חשמל וחצבתי בתקרה בשביל להתקין אותו)

ישנם מאוורים יעודיים לשימוש בחוץ, זה מה שיש לי:

WhatsApp Image 2020-10-09 at 06.54.07.jpeg

תודה על המענה.

אפשר לדעת באיזה דגם מדובר? וכמה זמן נמצא בשימוש? 

לפני שעה, Ahbarony כתב:

בהתחלה התקנתי מאוורר פשוט ולא הבנתי למה הכנפיים נשברו תוך שבוע. אלה מיועדים לבית לא מחזיקים בחוץ הרבה. חול במיסבים, רוח ששוברת כנפיים ולכלוך בתוך התאורה לא נותנים לפשוטים להאריך חיים. היום יש לי מאוורר חוץ יעודי וגם הוא אחרי שנתיים מתחיל לעשות רעשים ונראה לי יצא מהאיזון. האם זה עוזר? כן. אבל נראה לי צריך להשקיע באיזה ורטיצ'י או כולם זבל.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

האמת שרכשתי מאוורר וטרם התקנתי אותו. 

המוכר טען והבטיח שזה מאוורר שמיועד למרפסת, והנטייה הייתה להאמין לו (כיוון שלא העליתי בדעתי שקיים הבדל בין מאוורר ביתי לבין מאוורר חוץ ביתי), וכעת אני חושש שאלו דברים שנאמרו בעלמא. לדעתכם המאוורר יתאים למרפסת או שכדאי להחזיר ולהחליף לאחד אחר? יש טעם להשקיע באחד יקר יותר? מצורפת תמונה

E9580C72-26EE-4E03-AB36-0AA8D2A17E2B.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך על האריזה מס' טלפון של היבואן - התקשר וברר.

כמוכן הרץ את מספר הדגם בגוגל. יש אפילו חוות דעת מאמאזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...