Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקעות וכו' - 100 אלף שקל, צריך את עזרת המנוסים בדבר.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה ההקבלה?
פרסמתי שהאימוץ מתרחב, נתנו לי "קונטרה" בדמות עקיצה של 16 מיליון, וטענה שזה משהו שחוזר על עצמו בביטקוין
ואני שואל מה הקשר? זה לא כל מה שביטקוין משמש, בדיוק כמו שלא כל הדולרים בעולם הם דולרים של פשיעה וטרור או הלבנה.

הטיעון הזה כבר מיושן

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם הבנתי נכון

"הסליקה של מטבעות הקריפטו בפלטפורמת פייפאל תיעשה באמצעות מטבעות "פיאט", כמו הדולר האמריקאי - ולפיכך, לבעלי עסקים שיקבלו תשלומים ממחזיקי מטבעות קריפטו, התשלום יועבר בכסף "רגיל". 

אם אני משלם לך בביטקוין, ואתה מקבל תשלום בדולר, אז לאן נעלם הביטקוין שלי?

הוא לא אצלי - כי שילמתי אותו.

הוא לא אצלך - כי קיבלת דולר.

מה גם ש:

"על פי הודעת החברה, פייפאל אישרה באופן ראשוני את התנאים למתן שירות במטבעות קריפטו מול הרגולטור הפיננסי של מדינת ניו יורק"

אומר שצריך לאשר את התנאים מול הרגולטורים הפיננסיים בשאר מדינות העולם ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהאנליסטים של PAYPAL עשו מספיק שיעורי בית והחליטו שעבור עמלה בגובה X הסיכוי מול סיכון, שווה את זה.

כמה ה X זאת השאלה האמיתית.

בהתחשב בזה שPAYPAL היום גובה מהמוכר כמעט 5% מסכום עסקה שמתנהלת בכסף "רגיל" מאמין שידעו לתמחר גם את ה BITCOIN בלפחות זה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היותר גדולה היא האם הם יחזיקו יתרות בביטקוין או שיגלגו את המטבעות הלאה אני מהמר על האופציה השנייה. מה גם שהמוכרים לרוב כן יעדיפו דולר. מה שיצא זה שהם מרוויחים עמלת המרה לפי השער שלהם. האם יש פה משהו שלא יכולת לעשות לפני כן? (לשלם על מוצר או שירות באמצעות המרת קריפטו והעברת כסף במטבע "אמיתי" לא ממש הם פשוט עשו אינטגרציה לאחור וחתכו את הבורסות הקריפטוגרפיות והבנק שלך. ללקוח הקצה יכול להיות שהסטרמליינינג של תהליך התשלום יחסוך זמן וגם כסף אבל אני לא בטוח כמה הצעד משמעותי וכמה הוא מהווה הבעת אמון בביטקוין.
מה גם שהגורם המתווך הזה (אמנם חברה פרטית ולא ממשלה) לא קצת סותר את הרעיון של ביטקוין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...