Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רכב - פיז'ו 208 (2019)

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, רציתי להתייעץ לגבי מחירי ביטוח

בAIG מציעים לי לחדש את הפוליסה (חובה+מגיף) ב3600 לשנה

בWESURE מציעים ב2600 אותם תנאים בערך.

מישהו ניסה אותם?

המלצות אחרות?

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע בהליך חידוש ביטוח לשתי מכוניות. למעשה אחת נסגרה והאחרת בשלבי סיכום.

הפרשי המחירים בין החברות והסוכנויות עצומים. אני מדבר על כ-2000 ש"ח לשנה למכונית בת 10 (יש עניין של נהגים צעירים). ומה שהכי חשוב - הכל עניין של מו"מ אישי מול הסוכן\נציג. אל תסתפק בהצעה אתה מקבל במרשתת, כי הסוכן יכול להוזיל את הפוליסה במאות שקלים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על ההפרש בין ההצעות - הראשונה היתה למעלה מ-5000 ש"ח, נסגר על בערת 3300 ש"ח למקיף + חובה, נהגים מעל גיל 28 עם 10 שנות ותק בנהיגה וללא תביעות או שלילות. מכווניות שגרתיות אם כי לא פיג'ו.

מה שקובע את מחיר הביטוח הוא במידה הנהג - גיל, וותק בנהיגה, תביעות קודמות, שלילות רשיון. בלי לדעת את הנתונים האלה אין בכלל מה להשוות. לכן, כאשר אתה מציג את השאלה, פרט אותם.

הנקודה שלי הי שתה צריך לבקש הצעות בלפחות 3 מקורות ולנהל מו"מ אישי מול נציג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל 35

אין תביעות

יש שנתיים היסטוריה של עבר ביטוחי

וותק נהיגה 17 שנה

אין שלילות.

כמובן שאקשיב להצעתך ואדבר עם כמה נציגים.

www.allset.co.il אול-סט - שילוט. הכוונה. הסברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כשנה וחצי (אולי יותר) אלדן מבטחים את כל הרכבים שלהם בביטוח חובה אצל WeSure.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...