Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני בדילמה עם להמשיך לנקות או שלא תיתנו חוות דעת

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע מה הבעיה אצלך בשביל לקבוע איך ניתן לנקות את הפלסטיק. 

זו שאלה שאתה שואל כמה חודשים, בכמה שרשורים שונים שפתחת.

.1. חומרי ניקוי לרוב מוציאים לכלוך אפילו עיקש מרכבים שלא זכו לטיפוח מעולם.

2. יש כתמים של שומן שיותר קשים להסרה, אך בסופו של תהליך - הם יוסרו.

3. שימוש שתכשירים זולים ( מכוני שטיפה, ומיוחד מגרשי מכוניות) מבוססים על שומן/סיליקון שלאורך זמן

מבשלים/צורבים/ ממסים את הפלסטיק. אם זה המקרה, זה אבוד. 

מקווה שזה ברור עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה 3 זה בטוח לא.

זה פשוט תערובת של אבק שומן וסקאי זה יורד ללא רואה איזה נזק בדשבורד אך עדיין צריך לשפשף רציני כדי להגיע לניקיון מושלם (ואני שואל כי אני לא מבין כלום אם הייתי מבין לא הייתי חופר) גם אין ממש מדריך מדויק פה בלינקייה באיזה חומרים מברשות להשתמש) וכן אני יודע שזה מציק ששואלים כל כך הרבה אבל גם לא ממש מקבלים בהם תשובות. אני חושב שבסוף התהליך אני יעשה מדריך קטן. לנושא הזה על המקרה ספציפי שלי. ומקווה שיצרפו אותו ללינקיה. ,וסליחה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין שפשוט אין פה פתרון קסם, או שיירד עכשיו או שיירד עוד כמה מעברים.
תשפריץ חומר, תן לו קצת זמן לשבת אבל שלא יתייבש, תשפשף ותנגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה השתמשתי בחומר לניקיון דשבורד 

הדשבורד ועוד כמה חלקים היו בצבע (חום מיוזע כזה ומאוד שמנוני ומסנוור בזמן הנהגה) השתמשתי בהתחלה במיקרופייבר עם החומר ואז אני רואה שהחום הזה מתחיל להוריד את החום והמשכתי עד שאשכרה זה נהיה שחור החלקים החומים אצרף תמונות של החומר פלוס המצב העכשווי האם זה אמור להיות המצב? שהוא שחור ?

הרכב בן 7 שנים לפי מה שאני יודע בעל הרכב הקודם הוא טוען שכל שבוע הוא שם סקאי כל שבוע האם זה הצטברות של סקאי לכלוך או אשכרה צבע? ואם זה צבע אז איפה הנקבוביות? שאמורות להיות (ראיתי מספר רכבים כמו שלי ואצל כולם הדשבורד שחור)

תמונה ראשונה המצב העכשווי

תמונה שנייה המצב הקודם

תמונה שלישית החומרspacer.pngspacer.png

IMG_20200517_223004.jpg

IMG_20200517_222834.jpg

IMG_20200515_102304.jpg

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אפשרי, פשוט נקה לפי ההנחיות שקבלת ואם צריך להשתכנע - תסתכל טוב טוב בשיטות הניקוי שבסרטון:

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם כמה בעלי מקצוע מכל מיני מקומות בארץ רוב התגובות היו שזה פשוט תוצאה של הזנחה ושימוש לא נכון של חומרים שמילאו פשוט את הכל בצבע חום בתוספת השמש שלנו אז לפחות נרגעתי חלק גם נתנו טיפים איך להוריד שילמתי את כולם פשוט מים חמים יחס של חומר 1:10 וכל יום קצת עד שזה ירד לגמרי בלי לפגום בצבע אמיתי של הדשבורד ולסיום מחדש דשבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

IMG_20200526_220829.thumb.jpg.8d77b73a5c5fee9601989fe14b71af0a.jpgטוב להלן התוצאה אחרי ניקוי דשבורד עכשיו מחפש חומר מחדש דשבורד חשבתי על

koch chemie top ster מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי CAPOBOSS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...