Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה SCALA דיזל אוטומטית בדרך לשוק המוניות

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש לה סיכוי גם בשוק הרגיל?  ימים יגידו.

מדובר על סקודה סקלה ברמת גימור Special עם מערכות בטיחות מקוריות אך ללא זיהוי בשטח נסתר.

המנוע הוא מנוע הדיזל המוכר 1.6 עם 115 כ"ס משודך ל-DSG7 עם מצמדים יבשים.

המחיר הצפוי  124990 ש"ח (לפרטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה עם דיזל מדובר בדיל מעולה כרכב פרטי. למונית אני מאמין שקאמיק יהיה יותר מתאים.

האפשרויות לחפצים בקומפקטיות דיזל זולות כמעט לא קיימות מעבר לרנו גרנד קופה או מגאן סטיישן.

חבל שבאוקטביה למשל התמחור של הדיזל מוגזם עד כדי שערורייתי, כנראה שצריך לייצר אלטרנטיבות לדגמים הזולים של קיה ופיג'ו וכמובן לטויוטה קורולה שעוד מסדרת לנהגי המונית מענק מהמשרד להגנת הסביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה להעדיף סקאלה דיזל מהיבואן על פני למשל גראנד קופה (לא יודע מה המחיר בפועל מהיבואן,אבל ברכישת 0 ק"מ מליסינג הרנו עולה כ-115K על הכביש) ?

עריכה : אתמול הסכלתי על הרנו באתר "מוטודיל" , המחיר היה 113900 - לפני אגרות , היום כבר 109900.

עריכה אחרונה על ידי bv12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר dsg יבש למוניות בתוואי עירוני זה כמו קורונה לבני 70 ומעלה 😏

וגם הטיפול דומה בשני המקרים, פשוט להישאר בבית  😷

לסקאלה תא מטען גדול יותר מהקאמיק וזה יתרון בשימוש של מונית. 

עריכה אחרונה על ידי green
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, bv12 כתב:

יש סיבה להעדיף סקאלה דיזל מהיבואן על פני למשל גראנד קופה (לא יודע מה המחיר בפועל מהיבואן,אבל ברכישת 0 ק"מ מליסינג הרנו עולה כ-115K על הכביש) ?

מניח ששוק עתידי זו סיבה לא רעה.

את האמת, במחיר קצת יותר סביר אני חושב שהיא הייתה קניה מוצלחת בשוק הפרטי ויש סיכוי לא רע אפילו שהייתי קונה לעצמי אחת כזו במקום הארונה שיש לי כרגע, לו הייתה זמינה במעמד הרכישה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצלחה שלה יחסית מובטחת בשוק המוניות - מעבר לכך שזה סקודה.

תחום המוניות הקטנות נשלט כיום בידי טויוטה יאריס (וטפטופים של סנדרו סטווי דיזל) וכל המתחרות שהיו בו יצאו בשנים האחרונות עקב הפסקת ייבוא - קליאו סטיישן, לוגאן, 301, ריו, סי אליזה, ראפיד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא סוג של סטיישן, לא בדיוק האצ'בק, כמו הספייסבק שהיא החליפה.

מוניות טויוטה יאריס לא יצא לי לראות, אבל כן פיג'ו 2008 שמוצעת כבר תקופה דיי ארוכה עם מנוע 1.5 טורבו דיזל וגיר 8 הילוכים אוטומטי ולא רובוטי כמו בעבר, במחיר של 130K גם היא דיל לא רע אבל אין לה כמעט מערכות בטיחות, הנדסת האנוש גרועה ומדובר בדגם מיושן.

אני עדיין חושב שקאמיק היה הרבה יותר נכון לשוק הזה. הבדלי המחיר בין קאמיק לסקאלה עומדים על כ-10K, קאמיק דיזל ב-134K נניח היה אחלה אופציה גם לשוק הפרטי וגם למוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות לפחות יאריס היברידית אחת בתור מונית.

יכול להבין מצד אחד את הבחירה, רכב מאוד חסכוני בעיר,

מצד שני צפוף יחסית, מיושן ולא נוח לדעתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לראות כמה וכמה מוניות כאלה בגוש דן.

מי שצריך מונית רק כדי לנסוע בין נקודה אחת בעיר לנקודה אחרת או סתם צעירים שרוצים לצאת לבילוי - היאריס תתאים לו, מי שצריך נסיעה ארוכה או נסיעה עם הרבה מטען יצטרך מונית אחרת, לכן הגיוני שבאיזור המרכז יהיו יותר מוניות כאלה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כל האוקטביה 1.6 שנמכרו למוניות נעלמו? אז זהו שלא, והיא נמכרת בתצורה הזאת עד היום. כנראה שהצרות לא כאלה קיצוניות כמו שאתה חושב ומתאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמצמדים יבשים עם מנוע דיזל מחזיקים יותר לעומת שילוב עם מנוע בנזין צנום מומנט בסרק?

מנוע דיזל, לפחות הישנים כמו TDI1.9/SDI1.9 עתירי מומנט בסלד נמוך מה שאפשר התחלות נסיעה קלות בלי להוסיף יותר מידי גז, במקרה של המודרנים, לא יודע אם העיקרון דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...