Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור המוזר עם הגיר - סקודה אוקטביה 2010

aviyefet
שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא רק העניין של הרמה. הם גם לא מתואמים במה מוחלף כל טיפול. כמה פעמים שבדקתי מול כמה מורשים מה נעשה בטיפול של האוקטביה שלי כל אחד זרק משהו אחר. גם אחרי שניסיתי לוודא שוב אותם תשובות חלק אומרים פילטר סולר וחלק לא. לא מבין את זה...איןם מדיניות מסודרת בניהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המורשים לא יודעים מימינם ומשמאלם.

אין צורת עבודה וקווים מנחים לכלל המוסכים וזה נראה כאילו כל אחד עובד לפי ראות עינייו. גם הקטע שכל מוסך גובה מחיר אחד עבור אותו טיפול ואותם חלקים זה משהו שנגב מבינתי.

אבל כנראה שזה נובע היות והמוסכים האלה הם זיייכנים ויש להם אפשרויות תמרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גם אני נחשפתי, ויותר מפעם אחת, לטעויות של מוסך מורשה.

מד לחץ אוויר תקול ומכונאי אהבל שמנפח אוויר עד שהגלגל קופץ כמו כדורסל, החלפת 4 מזרקים חדשים (דיזל) וטעות בקוד שהוזן למחשב. התוצאה הייתה שהאוטו גמגם ובקושי רב הגיע למוסך בנסיעה. תכנות מחדש (אומנם בחינם) פתר את הבעיה, אבל אם בעל הרכב היה בדרך לאילת הייתה לו בעיה רצינית. כמובן שאת בעל הרכב פתרו בהסבר כללי ולא התנצלו על תקלה שהם גרמו.

שלא לומר ויכוחים על דרישות שלי לתחזוקה מונעת (החלפת נורה ראשית ימין לאחר שנורה ראשית שמאל נשרפה לראשונה). כמובן שהנורה הימנית הייתה שחורה ובדרך. מילא זה אבל כמעט זרקו אותי מהמוסך כשהתעקשתי להחליף גם את שתי נורות החנייה מאחור.

ויכוחים על תדירות החלפת שמן מנוע - אני מחליף ברכב מסוים שמן ומסנן כל 4 חודשים ובכל פעם נלחם ב'דורשי טובתי'.

אין תחליף להשגחה ולהבנה בסיסיות.

מצד שני בפעם היחידה שארעה תקלה אמיתית ברכב שלי הם איתרו את הבעיה בשנייה וחצי, אומנם בעזרת מכונאי מומחה שלהם.

ראיתי שגם אמצעי בדיקה מקוריים לא תמיד מדייקים. בדקו לי בזמנו מצבר שעבר את הבדיקה הממוחשבת כמו גדול ותוך כחודשיים שבק.

יוסי

עריכה אחרונה על ידי yosi05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו לא מעט תחומי מקצוע עם המצב צריך להתמודד ולהתמודד איתו בצורה הטובה ביותר היא פשוט לעשות שיעורי בית לפני ההגעה למוסך. ובשביל הדברים האלה הפורום הזה קיים למזלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...