Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חרקים אוכלים לי את הנענע שבאדנית בכניסה לדירה

liav12
שימו לב! השרשור הזה בן 1822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשתראה שהיא פורחת או שהחלק התחתון מתעצה.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלופים, תודה על העצות, מקווה שיהיה לי הרבה תה ירוק לזמן הקרוב :p

מאחר ואנחנו נכנסים לקיץ, קנקנן מים חמים (כמו לתה) עם מלא נענע וסוכר (לפי הטעם), מקרר את זה, אחלה שתיה לקיץ.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן:

קטפתי קצת נענע לפני כמה ימים, שמתי במקרר, ולמרות שבחנתי טוב את העלים לא ראיתי כלום, עכשיו שבאתי לשים בתה בדקתי שוב - היו לא מעט כנימות קטנות שחורות בגודל של אולי 1 מ"מ או פחות, מוזר שלא ראיתי אותן על העלים כשקטפתי אפילו לא מתחת.

ראיתי שבאיזורים שהם היו - יש חורים.

מה זה הכנימות האלו?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הכי גרוע קונים שתיל אחר ב-12 ש״ח, או כמו שכבר כתבתי, מעבירים אותו למקום אחר (מה שמבלבל את החרקים).

כל כך נכון, מעבר להדברה וכפי שצויין מעלי, לעיתים הצמח מתעייף, מאבד מהחיות והעלים הופכים לדלילים יותר, יש צמחי תבלין שעם גיזום נכון, יחזיקו המון (מרווה, לואיזה) ויש כאלו שאם מחליפים פעם בכמה חודשים, לא קורה כלום ותמיד יש עציץ עם תבלין ירוק, פורח ורענן.

למי שאוהב ומשתמש בצמחי תבלין, בפריסה שנתית עלות של 10 ש"ח לחודש היא באמת לא נחשבת..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... ואם כך, אז מדובר בקקי שבלולים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי עציץ נענע לא מזמן. הבחור שעובד במשתלה אמר לי שבמידה ויש חרקים, יש לרסס על הצמח מים מהולים באבקת סודה.

כמו כן, את הנענע משקים אך ורק כאשר האדמה שלה יבשה לגמרי, אחרת זה עלול להביא את החרקים הללו.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...