Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטאז 2019 - Apple Carplay: מסך מוחשך ומצלמת רוורס על הצד...

itsikg

פוסטים מומלצים

אחרי שקצת התאכזבתי שהתמיכה ב Carplay היא רק עם כבל ולא דרך BT, עליתי על שתי בעיות שלא ברור לי אם הם באגים או תקלה נקודתית אצלי:

1. כאשר מנגנים מוזיקה דרך Carplay לאחר כמה דקות מסך המולטימדיה מוחשך, כאילו כבה, למרות שהאייפון לא ננעל. לחיצה על המסך מפעילה פונקציות כאילו הוא עדיין פעיל (נגיד העברת שיר קדימה) אבל לא רואים כלום. אם לוחצים על כפתור חומרה כלשהו, המסך נדלק ועובר לפונקציה שנלחצה. כאשר חוזרים לתצוגת Carplay זה קורה שוב לאחר כמה דקות. לא מצאתי בשום מקום אייפון או ברכב אפשרות לשנות הגדרה כזו של כיבוי.

עריכה - לאור כמות התלונות ברשת, כנראה מדובר בבאג של IOS12 בשילוב עם Carplay.

2. אם משלבים רוורס בזמן שהמערכת בתצוגת Carplay, מצלמת הרוורס מופיעה על הצד, מסובבת ב 90 מעלות. הזוי, אבל אמיתי...

האם אלו בעיות מוכרות שנתקלתם בהן או שיש אצלי בעיה?

עריכה אחרונה על ידי itsikg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד משיטוט ברשת אתה כותב שזו תלונה מוכרת, ומצד שני אתה שואל האם זו בעיה מוכרת או שזה רק אצלך... :-)

אין לי קאר-פליי ברכב אבל אני נוסע לא מעט ברכבים שכן (של אמא שלי, של אחי, ולא מעט רכבים שכורים) ולא נתקלתי בתופעה. זה רק בשמיעת מוזיקה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד משיטוט ברשת אתה כותב שזו תלונה מוכרת, ומצד שני אתה שואל האם זו בעיה מוכרת או שזה רק אצלך... :-)

צודק. בתחילה חיפשתי ברשת בעיות ספציפיות עם קיה ולא מצאתי כלום, לכן עלתה השאלה. אח"כ הרחבתי את החיפוש ל Carplay באופן כללי והתחלתי למצוא שרשורים בכל מיני פורומים (כולל בתמיכה של אפל) שמתלוננים על מסך שחור כאשר משתמשים באפליקציות מוזיקה ובמכשירים עם IOS12. גם אצלי זה קרה רק עם DEEZER.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...