Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ע"י בעל מוסך

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להיות באמצע אומר, לדעתי, להסתפק בבינוניות. אני לא מאמין בבינוניות. טוב למי שחושב כך? שיהיה לו לבריאות. שמת לב עד כמה הפורום משתדל להיות איכותי בהכל? אבל עבודה איכותית במוסך לא נדרוש, נקבל אותה ונאשים את הלקוח בכל מיני האשמות. אז בוא נחליט מעכשיו שהפורום יסתפק בבינוניות רק שיהיה בהכל וברור לכל ולא רק בעבודה במוסך. בשרשורים ובהודעות בינוניות (שמת לב לנהלי הפורום ואיך מנהלי הפורומים מקפידים בנושא?) בעבודות בינוניות על רכבים, בשמנים, בפילטרים, בצמיגים, בתושבות ובחלקים אחרים בינוניים. שלא יצהירו כאן כל שני וחמישי על חלקים איכותיים כי אנחנו הרי משלימים ומסתפקים בבינוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 227
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

לא מבין את הקשר. זה לא להסתפק בבינוניות, זה לשמור על פרופורציות ולא להשתולל מכל דבר קטן.

במיוחד שמובא בפניך רק צד אחד של המקרה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בעל המוסך מתכוון להגיב ?

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הקשר. זה לא להסתפק בבינוניות, זה לשמור על פרופורציות ולא להשתולל מכל דבר קטן.

במיוחד שמובא בפניך רק צד אחד של המקרה.

לא ראיתי מי לא שמר על פרופורציות ומי השתולל מכל דבר קטן. עזוב שמובא רק צד אחד, מובא כאן סיפור מסוים ודעות של אנשים.

Mcaspi ,

אתה לא מסתפק בבינוניות?

לא במקרה הזה. אחרים מסתפקים בה ואת השאר מפילים על קורו.

אפרופו "אמצע", גם את גשר המכבייה, אולמי ורסאיי וגשר התאורה בהר הרצל בנו ב"אמצע" והתוצאות ידועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי מי לא שמר על פרופורציות ומי השתולל מכל דבר קטן. עזוב שמובא רק צד אחד, מובא כאן סיפור מסוים ודעות של אנשים.

לא במקרה הזה. אחרים מסתפקים בה ואת השאר מפילים על קורו.

אפרופו "אמצע", גם את גשר המכבייה, אולמי ורסאיי וגשר התאורה בהר הרצל בנו ב"אמצע" והתוצאות ידועות.

לך במוסך תולים את הקליפר עם חוט?

וסוגרים עם ידית מומנט?

איפה אתה מטפל ברכב? בלי ציניות,אשמח לגשת לשם.

אפנק גם במאפים את הצדיקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MAX M נתקלת במוסכים שנותניים לקליפר להתלות על החוט ההידראולי?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MAX M נתקלת במוסכים שנותניים לקליפר להתלות על החוט ההידראולי?

כן, ואם הייתי יודע שזה מציק לי הייתי מבקש מראש ולא באמצע תהליך העבודה מתחיל לנהל את המוסך.

מכיוון שאני עושה הכל Diy -לא נתקל לצערי.

נ.ב

האם סגרו לך עם ידית מומנט את הגלגל?

מדוע לא ביקשת גם את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיתי תמיד. מעולם לא ראיתי קליפר תלוי מהקו.

עם 30 שנות נסיון במוסכים?

פחחחח .

אגב,למה לא הלכת לאחד המוסכים האחרים שהשכלת לבקר ב30 שנות נסיונך?

עם קצת הגיון בריא... לא אותו אחד שמשווה אונס לחוסר מקצועיות .

מבינים ש... יום שישי במדינת ישראל יום עמוס, ואיפה שבן אדם עובד ... קורות טעויות, ועבודה קצת יותר מרושלת ביום לחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, תוריד את העוינות ואת הזלזול. אתה רוצה לנהל דיון אני אשמח לענות אבל אל תדבר אליי ככה ותצפה שאענה לך.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...