Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 90 אלף להונדה סיוויק 2014

Tyomka
שימו לב! השרשור הזה בן 2052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הגיע הזמן לבצע טיפול 90K לרכב (סיוויק 2014, ידנית) ויש לי כמה שאלות

1. איזה פלאגים יותר מומלצים, פלאגים של Denso או של NGK?

2. איזה שמן גיר מתאים לסיוויק והאם בכלל נכון להתעסק בשמן גיר? ראיתי שהדעות בנושא חלוקות

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פלאגים שני החברות שציינת טובות. במידה והיצרן מתיר את שניהם אז זה לא משנה.

לגבי החלפת שמן, אם אתה נמצא בדיוק בק"מ שהרכב גמע שבו היצרן קבע שיש להחליף שמן גיר אז תחליף. אל תחשוב פעמיים.

ישנה סברה שלא מחליפים שמן גיר שלא הוחלף מעולם. אפשר לדון על זה עוד הרבה זמן. אבל אם אתה מחליף את השמן כעת כאשר הגיע הרגע להחליף אותו פעם ראשונה אז אם תחליף לעולם לא תצטרף להתלבט בשאלה הזאת.

אני אומר, תחליף בראש שקט בלי לחשוב פעמיים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פלאגים שני החברות שציינת טובות. במידה והיצרן מתיר את שניהם אז זה לא משנה.

לגבי החלפת שמן, אם אתה נמצא בדיוק בק"מ שהרכב גמע שבו היצרן קבע שיש להחליף שמן גיר אז תחליף. אל תחשוב פעמיים.

ישנה סברה שלא מחליפים שמן גיר שלא הוחלף מעולם. אפשר לדון על זה עוד הרבה זמן. אבל אם אתה מחליף את השמן כעת כאשר הגיע הרגע להחליף אותו פעם ראשונה אז אם תחליף לעולם לא תצטרף להתלבט בשאלה הזאת.

אני אומר, תחליף בראש שקט בלי לחשוב פעמיים.

בעיקרון היה צריך להחליף שמן גיר בטיפול 60 אלף והבעלים הקודם החליט שלא להחליף משום מה...

מהקריאה פה בפורום הבנתי שבגיר רגיל אפשר להחליף שמן גיר גם אחרי 200 אלף ק"מ בלי לחשוש, רק אשמח אם מישהו יאמת את העניין הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף אפילו כל 45 אלף קמ. בכל אופן, ת8 דגם מנוע מהרישיון רכב ונוודא מה אתה צריך.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון היה צריך להחליף שמן גיר בטיפול 60 אלף והבעלים הקודם החליט שלא להחליף משום מה...

מהקריאה פה בפורום הבנתי שבגיר רגיל אפשר להחליף שמן גיר גם אחרי 200 אלף ק"מ בלי לחשוש, רק אשמח אם מישהו יאמת את העניין הזה

בגיר אוטומטי צריך להחליף שמן גיר רק ב 110 אלף ק"מ במודל 2010-2011. אנחנו החלפנו בלי לחשוב פעמיים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...