Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט איירונהייד (כי אופטימוס כבר תפוס) - ג'ולייטה

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, שמתי לינק אליו למעלה.

מוזמן להתרשם במציאות [:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חיקויים שלהם למכביר באליבאבא במחירים שנעים סביב ה10 דולרים ליחידה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם באמזון חיקוי של המתג, שים לב שהרייטינג שלו נמוך בהרבה.

אישית - כל עוד ההפרש במחירים סביר, תמיד מעדיף לרכוש את המקור. לאחר נסיון עם לא מעט הזמנות גיליתי שכשאני משקלל זמן ותמורה לכסף זה יותר תואם את ההעדפות שלי, מה גם שברמה ההנדסית אני מעדיף לתמוך במי שביצע R&D.

אבל לגמרי ברור לי למה הרוב יעדיפו אחרת, אם מישהו רוכש את אחד המתגים האחרים אשמח לשמוע רשמים!

החסרון המרכזי של המתג שאצלי ברכב הוא שאין אפשרות (למיטב בדיקותי) לגרום לו לשלוט על שיחות הפלאפון. זה ממש חבל, שכן מתבקש שהמתג יוכל לענות/לנתק שיחה וכו'... אני מניח שאם אין עדיין מוצר כזה בשוק אז יהיה בהמשך.

עוד חסרונות: היעדר תאורה קבועה אופציונלית, היעדר פידבק.

מלבד הנ"ל מדובר במוצר נחמד ביותר, קונקטיביות מצוינת ומראה נקי, פותר את בעיית השליטה - באופן מפתיע השליטה מההגה כלל לא חסרה לי.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב - ממליץ לא להנמיך ווליום דרך הטלפון אלא דרך הDRC

ההבדל הוא שהשליטה בווליום מהטלפון היא ספרתית - כלומר הנמכה משמעותה החסרת מידע.

לעומת זאת הDRC הוא שלט ווליום אנלוגי - יש הנחתה של אות אבל אין החסרת מידע.

ההבדל בין השניים - הפער, הולך ומתעצם ככל שעוצמת השמע פוחתת.

תשים לב לכמה באס וכמה עומק ופירוט אתה (לא) מרגיש כאשר אתה מנמיך דרך הטלפון

לעומת זאת תשים לב כמה יותר "בשר" יש למערכת כאשר אתה מנמיך רק דרך הDRC ומשאיר את הטלפון על המקסימום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...