Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט אטקה -השקה רשמית. מה לדעתכם האטקה צריך לעשות כדי להפוך למתחרה רציני בשוק המקומי?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שמחיר החדרה יעשה את העבודה. המותג פופולארי בארץ והקטגוריה הזאת בעלת פוטנציאל לקוחות גדול וממומש ככה שסביר להניח שמחיר טוב יאפשר לאטקה ליצור לעצמה קהל לקוחות ראשוני לא קטן. אחר כך היא כבר תשתלב בנוף ובתודעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב קיבל סקירה מקיפה עם ביקורות ממש טובות

הלוואי וגם לפה יביאו את הידנית

נכון לעכשיו מנוע ה-1 ליטר משודך לתיבה ידנית בלבד, אני מאמין שיביאו אותו וימכרו בסביבות 120 אלף (בערך כמו היטי הידני).

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו מנוע ה-1 ליטר משודך לתיבה ידנית בלבד, אני מאמין שיביאו אותו וימכרו בסביבות 120 אלף (בערך כמו היטי הידני).

מהביקור האחרון בסיאט לפני שבועיים, אבל נאמר שלא יביאו את ה 1 ליטר

והמחיר יתחיל באיזור 140 לגירסת 1.4

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר-טיגואן של לפני מתיחה היה בכלל עם גיר אוטומט עם ממיר ושום dsg. אחרי מתיחה קיבל 1.4 עם 7 יבש ו 2.0 עם 7 רטוב.כנ"ל q3. המנוע הבכיר עם dq500 ולא 380. ייטי 1.8 עם 6 רטוב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר-טיגואן של לפני מתיחה היה בכלל עם גיר אוטומט עם ממיר ושום dsg. אחרי מתיחה קיבל 1.4 עם 7 יבש ו 2.0 עם 7 רטוב.כנ"ל q3. המנוע הבכיר עם dq500 ולא 380. ייטי 1.8 עם 6 רטוב.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

תבדוק את עצמך, תראה שאתה טועה.

אני כבר בדקתי לפני שרשמתי,מעבר לזה הייתי מוכר פולקסווגנים ובשלב מאוחר יותר גם בדיאגנוסטיקה של פולקסווגן.

יותר מזה, לא אשכח שהיה לקוח שקיבל מאיתנו טיגוואן, היה בטוח שהגיר שלו שבעה הילוכים (1.4 150HP)

והוא בא אחרי שבוע וטען שיש תקלה ברכב כי הגיר לא מעביר להילוך שביעי

עריכה אחרונה על ידי Tamir FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...