Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרוב אבא:או מבקש המלצה לחנות או רשת לקניית מוצרים משלימים לתינוק חדש מהאריזה.

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 3270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הערה לגבי פורמולות : מאז המקרה המחריד של רמדיה, אני מקפיד שיהיו לי 2 סוגים שונים של פורמולה ל(פחות) ואני מחליף ביניהן כל הזמן - לא עשה לילדים כאב בטן למרות ההפחדות.

בעיני סלקל זה אחד הדברים המיותרים. בד"כ אשתך כבר לא מצליחה לסחוב אותו כשהתינוק מגיע למשקל של 4-5 ק"ג:-D

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדיף לנסות לשאול סלקל ממישהו מאשר לקנות אחד.

מסכים עם זה שסלקל זה דבר לא ממש נוח (הוא "קל" רק שהוא בלי התינוק) אבל לדעתי צריך סלקל שיישמש כמושב לרכב.

אנחנו קנינו מושב בטיחות של ברייטקס, ובכוונה חיפשתי מושב שמוגדר מDAY1, כי לא רציתי להשתמש בסלקל. המושב שלנו מוגדר ממשקל 2.3 ק"ג, אבל בפועל התינוק "טובע" בפנים, גם אם משתמשים בכריות התמיכה, זווית ההטייה לא קהה מספיק לתינוק שעדיין לא יושב, ואבזם האמצע גורם לתינוק לפסק את רגליו, מה שלהבנתי גם כן לא מומלץ בחודשים הראשונים.

לכן השתמשנו בסלקל מושאל בחצי שנה הראשונה ואח"כ עברנו לכיסא.

בעניין עגלה- ממליץ בחום על בייבי ג'וגר. הסובארו DL של העגלות- פשוטה, קלה במשקל ובתפעול, ואמבטיה גבוהה מאוד (אדם רגיל בגובה 1.75 לא חושב על זה אבל זה משמעותי)

לפני שנה וחצי שאסי+אמבטיה+טיולון עלו 2600 ש"ח במוצצים. בלי קשר למה שתבחר- ממליץ לך (ולאשתך) לא להתפתות לעגלות 3 גלגלים "כי זה נראה שיקי". עגלה זה משהו שצריך להיות פרקטי ופשוט לפני שהוא צריך להראות טוב. שוב- סובארו DL :-P

בהצלחה ושיהיה בשעה טובה

*נדרש- גיבוב אבות טריים ואבות בדרך :-P:lol:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין בייבי סנס: בערך בביקור הראשון עם הילדה אצל הרופא, שאלתי אותו מה עלי לעשות במידה וחס וחלילה אני מתעורר בלילה לצליל הבייבי סנס. ההנחיה של הרופא היתה לגרום לילדה לנשום בכל מחיר, גם אם משמעות הדבר היא שעלי להכותה על גבה עד כדי שבירת צלע.

אישית אני חושב שזה לא רעיון טוב לוותר על בייבי סנס, שהוכח כמציל חיים, רק כדי למנוע מהילוד קרינה. מצד שני, יש גם הורים שמסרבים לחסן את ילדיהם נגד מחלות מסויימות מפני שהדבר נוגד את האני מאמין שלהם, ככה שאינני רשאי לשפוט איש - כל אחד יעשה כראות עיניו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעה של שביט, רק שאנחנו קנינו עגלה מימה טאי טאי שהיא תאומה לא זהה של הבייבי ג'וגר רק שוקלת ק"ג אחד פחות.

אנחנו ויתרנו גם על האמבטיה, אבל זה לא מומלץ להורים היסטריים עם ילד ראשון (מקווה שבילד השני תבין אותי).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיהיה בשעה טובה בעה.

הייתי במצבך לפני חודשיים. נולד לנו ילד מתוק לפני שבועיים.

אני קניתי חבילת לידה בבייבי קלאב סגולה. מומלץ. ויחסית זול בבדיקה שעשיתי.

גש לשולה או כרמלה. הן מעולות, נחמדות ומסבירות הכל ובנחמדות יתרה.

עגלה - מומלץ בייבי ג'וגר - הטויוטה קורולה של העגלות :)

כפיר הג'ינג'י

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, השכנים שלי מלמטה במשרד זה "תינוקות זה אנחנו" חייב להגיד לך שהחנות שלהם 24\7 מלאה בלקוחות. הבנתי שהם דיי חזקים בתחום.

*ראשון לציון א.ת חדש.

אם תיהיה שם תעלה עוד קומה במעלית ותעבור להגיד שלום

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה לגבי שידת החתלה - אנחנו מצאנו שזה ביזבוז מוחלט - נקודה.

בסכום שהיא עולה רכשנו ארון ילדים מצוין חדש.

בגרושים רכשנו באיקאה שידת החתלה שאח"כ נמסרה לשימוש נוסף בגן של הילדים או לחלופין שימשה לעצים בל"ג בעומר.

בזמן שחברים שלנו נתקעו עם שידה מפלצת ללא מקום איכסון אנחנו נשארנו עם ארון מצוין.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם באותו מצב, הדבר היחיד שקנינו זה שידת החתלה + מיטה, מזרון ועוד כל מני דברים קטנים, את השאר קיבלנו מאחות של אישתי (עגלה, כסא לאוטו ועוד), סה"כ 5 שקי זבל של 110 ליטר + 4 ארגזים.

ויש להם עוד להביא לנו :lol:

2015-05-16 17.24.08.jpg

2015-05-16 17.24.21.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור- גם לי יש חבילה (תאומים) בדרך. המליצו לנו על ירכא ואמרו שממש זול שם- כאן אני קורא דעות אחרות. מה אתם ממליצים בהנחה שאני גר בטבריה ויש כאן רק שילב? אולי משהו בחיפה? מבחינתי אורך הנסיעה דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שיהיה הרבה מזל טוב ושתצאו בידיים מלאות.

גם אני אבא טרי (בן בכור לפני כשלושה שבועות) וישנן כמה חנויות מומלצות.

יש את "תינוקות זה אנחנו" בפ"ת בסגולה שמשם נרכש חדר השינה+שידת החתלה, המחירים שם סבירים. שידת החתלה של 1.4 מטר+מיטה+מזרן עלו לנו בסביבות 2.5-3 אלף ש"ח למיטב זכרוני.

יש את "בייביסטאר" על גבול בני ברק-ר"ג, המחירים שלהם סבירים מאוד (נרכשה משם עגלת תינוק oyster 2).

טיפ לגבי עגלת תינוק-חפש עגלת תינוק שניתן להרכיב עליה סלקל ו/או טיולון ללא מתאם ושניתן להרכיב בה את הסלקל והטיולון לשני הכיוונים-גם כשפני הילד פונים אליך וגם להפך. ה oyster 2 שרכשנו היא כזו. נסה להכניס אותה לתא המטען וראה האם היא נכנסת בנוחות. חבר שלי ויתר על Oyster 2 והחליט לקחת baby jogger city mini רק בגלל שניתן לקפל אותה ביד אחת.

בדוק גם שהגלגלים של העגלה לא מגומי ממולא באוויר (נעץ אחד מוציא לך את האוויר מהגלגל) ושבגלגלים יש בולמי זעזועים (חלק מהעגלות היקרות יותר מגיעות עם קפיצים בגלגלים או במוטות שעליהם הם נשענים, והם בולמים זעזועים בצורה מצוינת).

מבחינת קורס החייאה-לדעתי זה הכרחי, כנ"ל גם לגבי בייבי-סנס.

לגבי גזים של התינוק (וזה גהנום, תאמין לי)-ישנם 2 תכשירים שנועדו להקל עליהם. הראשון זה סימיכול, והשני בייביזים.

בייביזים יותר עדיפה כי ניתן לתת אותה גם לפני וגם אחרי האוכל. את הסימיכול ניתן לתת אך ורק לפני האוכל.

וטיפ אחרון (ואני יודע שיהרגו אותי כאן)-יש מקלות קסם שנקראים The windi שפה בארץ משום מה לא מכירים (אבל בשאר העולם כן).

אלו מקלות חלולים קטנים בקוטר קטן מאוד שניתן להכניס לפי הטבעת (קראו את ההוראות בעיון!) והם פשוט מוציאים את הגזים ואת הצואה שהצטברה שם במידה והתינוק לא מצליח לשחרר אותם.

כאבא, זה פשוט נותן לנו לילות ה-ר-ב-ה יותר שקטים.

הנה תמונה של האריזה והמקלות, אם תצליח להשיג אותם אשריך. הם יחסית יקרים אבל השקט שהם נותנים שווה את הכל.

IMG_4426---600x600.jpg

71eAiGur5iL._SY355_.jpg

עריכה אחרונה על ידי matanfr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, כאבא ל 3 ילדים, חידשת לי עם המוצר הזה, בחיים לא שמעתי על דבר שכזה.

זה באמת עובד? היכן ניתן לרכוש את זה? (לא עבורי, לא כרגע לפחות, לידיעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד נהדר, הבן שלי ישן הרבה יותר טוב בלילה. ההקלה כמעט מיידית.

ניתן לרכוש את זה באיביי או באמזון, אם יש לך מישהו שמגיע מחו"ל (ארה"ב, אנגליה) ניתן למצוא את זה בבתי המרקחת ורשתות הפארם.

המחיר של המקלות די יקר, בסביבות 23-27 דולר ל10 מקלות. הם "אמורים" להיות חד פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי matanfr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חנות שבאמת זולה יותר מהאחרות בכל דבר, ולכן לא כדאי לנסוע לירכא או לחנויות רחוקות. עבור קניות של המוצרים שעולים מאות או אלפים, מוצע ל"ארוב" למבצעים. חנויות נוהגות לצאת במבצעים מדי חודש קלנדרי או מדי שבוע.

-תעקוב אחר מבצעים כמו בחנות שNATCO המליץ עליה: baby-club.co.il בפ"ת, למרות שבחנות זאת המוכרות לוחצות לקנות עוד מה שלא תכננת.

-תירשם לקבלת חומר פרסומי מחנויות כמו toyland.co.il בכפר סבא, ושים לב שמדי פעם יש הוזלות מהותיות.

כך, בחודשים שנשארו לך תוכל לקנות במחירים מצוינים, ששוים נסיעה מיוחדת מחדרה(?) לחנות.

מזל טוב (בקרוב)

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם,

כרגע לגבי שידת החתלה ומיטה יש לנו אופציה ליד שניה ב1000 שח של רהיטי סגל-נימכרים כסט בחוץ ב3000 שח.

או לקבל ממכר לעבודה בחינם שידת חתלה ומיטה בחינם[ש צורך להחליף רק מסילות באחת המגירות].

ניראה לי נלך על החינם.

אשמח בשלב הזה על המלצה למזרון עד 500 שח .

לגבי עגלה:כרגע מה שעונה לדרישות היא עגלה של חברת ברייטקס דגם: בי איגל פלוס כולל טיולון,עריסה,סל-קל כולל בסיס ב2990 שח,וממש התרשמתי מהעגלה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...