Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין קאיה סייד LX לEX ויונדאי I30 cw

Klieber
שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי האבזור הנוסף לא עושה את זה. חישוקי סגסוגת ברכב משפחתי? מיותר, גם ככה זה רכב מכוער אז שיהיה מכוער ויעיל. פנסי ערפל קדמיים? אפשר להסתדר בלי זה, גם ככה יש כאן ערפל משמעותי אולי יומיים בשנה. בקרת אקלים מפוצלת? שהאישה תסגור את הפתח של המזגן בצד שלה אם קר לה. הדבר היחיד שאולי היה תורם לי זה הגה בציפוי עור, אבל זה לא שווה 5,000 ש"ח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים ולמי שהגיב פה האם בעתיד אתם חושבים שלרכב כזה יהיה שוק? או שזה עוד מאותם דגמים שאתה קונה ואז נאלץ למכור במחיר ריצפה אחרי 3 שנים של שימוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Klieber

אתה לא הבנת את ההודעה הקודמת שלי. היא בכלל לא התייחסה אליך.

אני מחזיק בקיה סיד דגם EX. קניתי את הרכב לפני 4 שנים. מחיר של הרכב חדש בדגם EX היה גבוה ב 2000 ש"ח בלבד מ- LX.

לא היה לי ספק שחישוקי סגסוגת,

פנסי ערפל קדמיים,

בקרת אקלים מפוצלת,

הגה בציפוי וכו' שווים את המחיר.

עריכה אחרונה על ידי MMZ1973
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MMZ1973 אכן כך לא הבנתי את המודעה שלך תודה רבה על ההסבר, היום במחיר מכירה אנשים דורשים על הEX כמעט מעל 5 אלף יותר ובעיני זה לא מצדיק אבל תודה רבה רבה!

יונתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Klieber

גרסת EX נמכרה יותר בשוק הפרטי וגרסת LX בליסינג. ייתכן וגם זה משפיע על ההפרש במחיר.

לדעתי לא כל כך משנה מה לקנות - את קיה סיד או יונדאי i30. שני הרכבים מאוד דומים. העיקר שהרכב יהיה שמור ומטופל.

ממליץ באופן אישי לקנות מאדם פרטי ולא לאחר ליסינג.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

הרבה תגובות, חלקם לדעתי מאנשים שלא מכירים לחלוטין את המכוניות, אז ככה:

1. ההבדל הכי חשוב - אחריות. קיה סיד, במידה והרכב ביצע במסגרת 3 השנים הראשונות את הטיפולים הנדרשים במוסכים מורשים של קיה,אזי אתה זכאי ל- 4 שנות אחריות נוספות על גיר ומנוע. ביונדאי למיטב זכרוני (וגם לא בטוח שזה רלוונטי לדגם מהשנתון שאתה מדבר עליו) זה 3 כולל ואז 2 על גיר ומנוע.

2. הרכבים של קיה, כולל הסיד, מכוונים להיות קצת יותר ספורטיביים מאלה של יונדאי ובהתאם המיתלים קשיחים יותר.

3. מבחינת עיצוב - הן חיוני והן פנימי, הסיד לטעמי מעוצבת יותר טוב וגם מאובזרת יותר.

4. צריכת דלק - לא מזהירה בשתיהן אבל לפחות לפי נתוני יצרן, עדיפות לסיד.

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...