Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(התייעצות לגבי) קניית פוליש ידני - פדים , הפוליש והשימוש

שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

אני רוצה לעשות פוליש ידני על הרכב שנת 2012 , הרכב שמור כשנה וחצי (כל חצי שנה מיישם ) אני מטפל בו עם BL , פלסטלינה , ווקס בלאק 53, ואוטם צבע 109 ושמפו לא באופן קבוע ONR

היום שטפתי את הרכב לאחר כחודש וחצי מתוצאה של חוסר זמן .

הורדתי את השכבה הכבדה של האבק והחולות וגילתי סימנים חדשים

שריטות שרק אלוקים יודע מאיפה הם הגיעו לשם ( על המכסה מנוע , והגג )

מלא סימנים של שלשלת היונים , לא הצלחתי להוריד אותם

העברתי את היד מעל זה והרגשתי עוד שכבה כביכול של לכלוך , לקחתי את הכפפה ונסתי להוריד אך גרמתי נזק ועשיתי עוד שריטות קלות

(טעות של צעירים)

סימנים לבנים של פתיחת דלתות של אנשים חצופים

ועוד מלא דברים ..

לאחר חושבים שאין לי גישה לעשות פוליש דרך מכונה כי אין לי מקום מוצל עם חשמל

אני נאלץ לעשות פוליש ידני

לכן אני צריך המלצה לפוליש ידני + פדים עם אפשר קישורים לקנייה מVIX או מאוטוסטר אני מודה

אחרי הפוליש יש ליישם BL , אוטם צבע 109 , ווקס ?

תודה ושבת שלום !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אחרי הפוליש יש ליישם אוטם צבע. אף פעם לא הבנתי למה צריך ווקס אחרי BL או 109. הרי הרעיון של אוטם הוא שרידות גבוהה יותר, ווקס שורד פחות ולכן גם עולה פחות, אז למה גם וגם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חובה לשים ווקס אחרי אוטם צבע, זה כבר לשיקולך. היתרון של אוטם צבע הוא השרידות הגבוהה שלו לאורך זמן והחיסרון הוא שהוא לא נותן מראה "רטוב" לצבע הרכב כמו ווקס קארנובה איכותי. לכן, אפשרי אחרי יישום של אוטם צבע למרוח ווקס כדי לתת לצבע הרכב מראה "רטוב".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשימוש ידני אתה תהרוג את עצמך .

אתה לא מבין כמה שזה קשה מאוד לעשות ביד .

בשימוש ידני יש את הפוליש שנותן תוצאות טובות UC :

http://www.autostore.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-Meguiar-s-Ultimate-Compound.html

פד גס :

http://www.autostore.co.il/%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7%99%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%A8-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99-Chemical-Guys-Hex-Cut.html

בשביל להקל על עצמך , תעשה את התהליך כול יום חלק אחד .

נגיד :

יום א' - מכסה מנוע .

יום ב' - גג .

יום ג' - בגאז' .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו שלי לא כזה גדול , זה פולו אוטו די קטן

יש פוליש אחר ? פעם אחת הציעו לי פוליש אחר במחיר יותר יקר שכחתי את השם שלו

רוצה לדעת מה ההבדל בניהם ..

ותודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשהו האחר הכי משתלם שאני יכול להציע זה שכשתהיה בויקס קח 5 דוגמיות של חומרים שהם מוכרים ב75 ש"ח כש-2 מהם זה p40 שזה פוליש יחסית גס אבל אמור להתפרק תוך כדי עבודה לעדין יותר ולתת פיניש טוב.

למרות שקראתי בהרבה מקומות המלצות מאוד חמות על הUC.

אני בדיוק באותו המצב (רכב בן שנה עם סוירלים של לימוד וסימנים של פתיחת דלת שאת חלקם אני רוצה להעלים בתיקוני צבע מקומיים)

לי יש פד האקסלוג'יק כתום של CG, בקבוקון דוגמית של הP40 (אמור להספיק לאיזה חצי רכב) ובקבוקון של ג'יטכניק P1 (עולה 70 ומשהו ש"ח לבקבוקון קטן של 150 מ"ל נראה לי... אמור להספיק לרכב בתאוריה)

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רואים סרטונים ביוטיוב.

2. בסרטונים אני למדתי שצריך לשים 4-5 נקודות של חומר על הפד, לרסס שפריץ של מים על הפד, לשפשף אזור של 50X50 ס"מ עד שהחומר של הפוליש נעלם (המשטח בהתחלה יהייה לבנבן ואז מבריק). לחזור על התהליך לפי הצורך.

אפשר גם לשאול את שלומי (הבחור מויקס) מה הוא מציע לעשות (ואולי גם הדגמה). הP40 לא נמכר באריזות סטנדרטיות כי זה חומר שמגיע בגלון למקצוענים. לרכב לפי דעתי צריך לפחות בקבוקון דוגמית אחד וחצי.

באותו מחיר אתה יכול לקחת גם את הUC (אין בויקס) ולקבל תוצאה דומה

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...