Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JOY זה JOY , או - מה הרגשתם לגבי הפרסומת של שטראוס?

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 3840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר יש משהו שמפריע לי במוצר הזה, הדבר הזה הוא השם שלו. כל המגמה של לעבור לשמות באנגלית פשוט פסולה בעיני.

אנחנו חיים בישראל ויש לנו שפה עם מורשת מפוארת. לא מגיע לה שנעשה לה קצת כבוד?

אתה רואה את עצמך קונה מעדן שקוראים לו "שמחה" או "אושר"?

"מאמי תביאי לי שמחה\אושר מהמקרר בבקשה :sissies:"

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי גם יש מהדורות אבזור מיוחדות, אחד ליסינג בלי קוביות שוקולד ואחד בגימור פרימיום עם קוביות שוקולד.

הזוי.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש משהו שמפריע לי במוצר הזה, הדבר הזה הוא השם שלו. כל המגמה של לעבור לשמות באנגלית פשוט פסולה בעיני.

מסכים לחלוטין. אני משתדל להתרחק ממוצרים עם שמות זרים בדיוק מהסיבה הזו - מי שלא מאמין בעצמו ובזהותו, למה שאני אאמין בו ובמוצר שלו?

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשו אותך אתמול? אין שום דבר מיוחד בפרסומת שטיפת המוח הזאת. "תאכל ג'וי ותהנה מהחיים הטובים". אהא, בסדר. סתם קשקוש. למעי שלי היו יציאות טובות יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל דוברי המחאות למינהם,אתם מוזמנים לטעום לבן בטעמים(תות,וניל, אפרסק) של יטבתה.:-)

בשקל ושלושים אגורות מקבלים מעדן קטן וטעים (שאפילו הבנות שלי אוהבות ) שניתן אפילו עם קש(עבור הילדים) לשתות אותו.

נ.ב

אבא שלי לא פרה ואין לי קשר למיכאל הנגבי... :-)

תקנה את הלבן של יטבתה, אפילו אם הJOY אם תחליט להתפרע יום אחד, בכל מקרה בצורה זו או אחרת - אתה תעשיר את עפרה שטראוס.

להזכירך אלעד,

ה-JOY בא להחליף כמה מעדנים - ביניהם גם "מעדן הגולן" ו-"תענוג" , אי אפשר להאשים אותם בזה שלא ניסו.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אני מעדיף את הפרסומת הזו על הפרסומת המטומטמת של סאני ל-NOTE3.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסומת מרגיזה!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...