Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קונה דאבל דין מארצות הברית. יעבוד בארץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 3962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!

אני מעוניין לקנות מאייביי דאבל דין Pioneer AVH-X4500BT והמוכר הוא מארצות הברית (קליפורניה)

רציתי לדעת האם הרדיו יעבוד פה בארץ? שאלתי בעוד מקום ושם נאמר לי שאמור לעבוד אבל אני עדיין לא בטוח ואני לא רוצה לקנות סתם משהו שלא יעבוד לי פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת התחנות תהיה כמקובל בארה"ב, משמע שיש תחנות שלא תוכל לקלוט בארץ.

הקפיצות בין התדרים בארה"ב הם ב 0.2mhz כך שלמשל תחנה 102.0 fm לא תוכל לקלוט 101.9 או 102.1 .

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להתחכם עם זה בעבר ולנסות לעדכן למכשיר גרסא (השגתי את קבצי העדכון גרסא של המכשיר המקביל באירופה), בוודאות אני אומר לך, אין סיכוי. המכשיר חסום מבחינה חומרתית (ללא קשר לתוכנה). תקנה באיביי את ה 5550BT. מכשיר יותר טוב ממה שאתה מחפש ונמכר סביב 600$, קח בחשבון שיש עליו מיסים משמעותיים בכניסה לאתר. מס קניס 15%, מע"מ 18%, מכס עוד 16%.

יצחק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זו מגבלה שפשוט צריך לדעת לחיות איתה, המכשירים האלו מסתנכרנים בקלות לסמארטפונים, אפשר לשמוע רדיו דרכם ולחסוך בעלות של המכשיר.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עדיין לדעתי ממש מבעס, אבל יש לזכור כי רוב התחנות רדיו בארץ הם זוגיות, כך שאת התחנות החשובות ניתן לקלוט. לדוגמא, רדיו אזורי לרוב הוא 102 FM, אם זה אין בעיה, גלגל"צ ורשת ב גם לא צריכה להיות בעיה ברוב האיזורים בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להתחכם עם זה בעבר ולנסות לעדכן למכשיר גרסא (השגתי את קבצי העדכון גרסא של המכשיר המקביל באירופה), בוודאות אני אומר לך, אין סיכוי. המכשיר חסום מבחינה חומרתית (ללא קשר לתוכנה). תקנה באיביי את ה 5550BT. מכשיר יותר טוב ממה שאתה מחפש ונמכר סביב 600$, קח בחשבון שיש עליו מיסים משמעותיים בכניסה לאתר. מס קניס 15%, מע"מ 18%, מכס עוד 16%.

יצחק

יצחק מה ההבדל בין 5550BT לבין 5500BHS ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
היי!

אני מעוניין לקנות מאייביי דאבל דין Pioneer AVH-X4500BT והמוכר הוא מארצות הברית (קליפורניה)

רציתי לדעת האם הרדיו יעבוד פה בארץ? שאלתי בעוד מקום ושם נאמר לי שאמור לעבוד אבל אני עדיין לא בטוח ואני לא רוצה לקנות סתם משהו שלא יעבוד לי פה.

היי בוקר טוב

אני יכול להציע לך רדיו דיסק DVD לרכב PIONEER AVH-X5550BT.

במחיר של 3500- ש"ח (באתר שלי המכשיר מופיע במחיר של 3982 ש"ח).

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...