Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2010 האצ'בק מלינסינג באלבר - 61000 שח

7even
שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

bar72, תודה על ההסבר.

תודה רבה לכל הממליצים לקחת את הרכב לבדיקה - ניצלתי מנפילת ענק! רכב קטסטרופה אכול חלודה בכל תחתית הרכב.

לא חשבתי שאפשר להגיע למצב כזה, מסכן המכונאי שהרכב הזה ייפול לו לידיים...

מי שנתקל בפוקוס 5 דלתות שחורה - שיבדוק טוב טוב לפני קנייה ואפשר לשלוח לי הודעה פרטית להרחבה בעניין.

הלקח המרכזי - תמיד לקחת לבדיקה עצמאית.

תעלה בבקשה את תוצאות הבדיקה, זה עשוי להיות יעיל לכל מי שרוצה לקנות רכב מאלבר - לכל הפחות שידע מה הוא עשוי לקבל. מלבד זאת, יתכן שאם כל מי שנפגע מחברות אלו יכתוב את הסיפור שלו ולא יסתפק רק בכתיבה אלא יוסיף לכך 'ראיות', החברות הנ"ל יהססו (ואולי אף תפסק תופעה זו) קודם שינסו למכור רכבים עם בעיות כגון אלה בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, לא שאני בא לסנגר על חברות הליסינג, אבל בשביל זה עושים בדיקה לרכב, וכמו בכל עסקה גדולה שעושים, צריך לקרוא את החוזה.

רוב סוכני המכירות אפילו יגידו לך לקחת את הרכב לבדיקה לפני שאתה חותם(כיוון שהם יודעים שכולם עושים את זה היום).

אז סלחו לי, אבל להביא "ראיות" זה די מגוחך.

זה נכון, לא פשוט למצוא רכב יוצא ליסינג במצב מושלם, כיוון שאנחנו יודעים איך עמישראל נוהג ברכבי הליסינג שלו, אבל בדיוק בשביל זה נועדה הנחת הליסינג.

ולפותח השרשור - יש הרבה חברות ליסינג, תעשה סיבוב ביניהם, תבדוק עוד רכבים, חבל להיות שלילי בגלל רכב אחד דפוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה רכבי ליסינג שמסתובבים בשוק, חלקם במצב פנטסטי וחלקם במצב מזעזע.

כשקונים רכב נפוץ בשוק, החוכמה היא לעבור בין כל החברות, ולחפש את השילוב בין המצב הכי טוב של הרכב שאותו מחפשים והמחיר הכי טוב שאפשר להשיג לרכב במצב תקין (כי לא חוכמה לקנות רכב שחוט בזול).

מי שבאמת איכפת לו, יכול להשיג רכב במצב קרוב מאוד למושלם, גם אם הק"מ יהיה טיפה מעל הממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

esebl, אני לא מסכים עם מה שכתבת. חוק מכירת רכב משומש - 'זכאות למידע וגילוי נאות', מחייב את המוכר לומר לקונה את מצבו האמיתי של הרכב. במקרים של חברות מחזיקות בציי רכב, לא מדובר בתום לב כשהם מנסים למכור לך רכב בעייתי (בשונה מאדם פרטי שאפשר ואין לו מושג מה יש לו תחת ידו). כמובן שכל אדם אחראי למעשיו ועליו לבצע את הבדיקות הנדרשות, לכן, במקרה שאדם לא עשה בדיקות אלו יש לו אשם תורם; מכל מקום חברה שמתנהגת בצורה כזו ראוי שתאבד לקוחות פוטנציאלים ואולי כך תשנה את הגישה שלה ללקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי לעדכן כי הסוכן של אלבר לקח אחריות והתנצל על העניין. הבטיחו כי יוחזר תשלום הבדיקה וכמובן המקדמה.

במקביל ממשיך לחפש לי רכב עם נתונים דומים (רק בלי החלודה.... (: )

אין ספק שזה הוציא קצת את הרוח מהמפרשים להתעסק עם חברות הלינסג, אבל אני נותן לזה עוד הזדמנות, גם באלבר כי הם לא מתנערים מאחריות.

אעדכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

esebl, אני לא מסכים עם מה שכתבת. חוק מכירת רכב משומש - 'זכאות למידע וגילוי נאות', מחייב את המוכר לומר לקונה את מצבו האמיתי של הרכב. במקרים של חברות מחזיקות בציי רכב, לא מדובר בתום לב כשהם מנסים למכור לך רכב בעייתי (בשונה מאדם פרטי שאפשר ואין לו מושג מה יש לו תחת ידו). כמובן שכל אדם אחראי למעשיו ועליו לבצע את הבדיקות הנדרשות, לכן, במקרה שאדם לא עשה בדיקות אלו יש לו אשם תורם; מכל מקום חברה שמתנהגת בצורה כזו ראוי שתאבד לקוחות פוטנציאלים ואולי כך תשנה את הגישה שלה ללקוחות.

דווקא אדם פרטי מכיר את הרכב הרבה יותר מנציג מכירות שרק רואה פרטים יבשים על המסך. אבל מסכים איתך, בעולם מושלים נציג המכירות היה אמור להציג את היסטוריית הטיפולים כולל פרטים על מה הוחלף/תוקן.

חשוב לי לעדכן כי הסוכן של אלבר לקח אחריות והתנצל על העניין. הבטיחו כי יוחזר תשלום הבדיקה וכמובן המקדמה.

במקביל ממשיך לחפש לי רכב עם נתונים דומים (רק בלי החלודה.... (: )

אין ספק שזה הוציא קצת את הרוח מהמפרשים להתעסק עם חברות הלינסג, אבל אני נותן לזה עוד הזדמנות, גם באלבר כי הם לא מתנערים מאחריות.

אעדכן...

הי, עדיין לא העלת את טופס הבדיקה ולא הסברת מה זו בדיוק החלודה שהטרידה אותך כל כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

esebl, בחיפוש אחר רכב, גיליתי כבר מספר פעמים שלאנשים פשוט אין מושג מה מצבו או מה עבר על הרכב שלהם. לפני מספר שנים, כשקניתי את הרכב הראשון שלי הלכתי לבדיקה של רכב עם אדם שהתחייב על כך שהרכב לא עבר תאונה, הוא קנה את הרכב משכן שלו שהיה היד הראשונה. בבדיקה נאמר לי שהרכב עבר תאונה רצינית מאוד, אותו אדם נהיה לבן, התנצל ושילם על הבדיקה. אני מניח שלא חסרים סיפורים דומים :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...