Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ביקורת על סיאט איביזה fr 1.2 החדשה

mohen
שימו לב! השרשור הזה בן 4253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מעוניין ברכב קטן והעיצוב לא כ"כ חשוב לך, הפולו עם אותו מנוע תהיה עדיפה ברוב התחומים.

אם אתה לא שולל אופציות של רכב גדול יותר, גם פוקוס 5 דל' תעלה אותו מחיר ותהיה הרבה יותר מהנה לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע להגדיר רעש יפה או מעצבן של המנוע...

אני ממליץ לך ללכת לנסיעת מבחן...

למרות שיש לי תחושה לפי כל ההודעות שלך שאנחנו נמצאים בסיטואציית "החופש הגדול"

אז שוב תראה קצת רצינות ולך תעשה נסיעת מבחן אם אתה מעוניין ברכב,

רק אל תבקש שאקליט לך את המנוע..

תודה על הטיפ אתמול עשיתי נסיעת מבחן עדיין באדרנלין מi30 הכבדה והמבוגרת שלי לfr תענוג...

SKODA Octavia 1.8 Tsi 160 hp

נמכרה

ibiza FR 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רעש יפה של הטורבו או מעצבן של מנוע?

אם המנוע האיביזה - נשמע כמו המנוע בפאביה TSI האקסית שלו, הוא נשמע טוב במפתיע. לא כמו קרטון חלב עם טורבו :wink:

במידה והאיביזה קיבלה את העדכון הקל שנעשה לו (קיים בפאביה / אוקטביה / יטי), כעת הסאונד טוב יותר - בשרני יותר. עשו מספר שינויים בכל הקשור לטורבו / ווייסטגייט / פורק חשמלי וצנרת הפליטה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי בירר עכשיו במבצע לגבי ה-FR ואמרו לו שזו רמת הגימור הכי גבוהה באיביזה ולכן יש את זה גם ב-1,200 TSI. לםי מה שהבנתי אין ברכב שיפורים מכאניים אלא רק אבזור ומראה ספורטיבי

Aerodynamics are for people who can't build engines - enzo ferrari

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהזמנתי כבר את הרכב התברר לי שפנסים הקדמיים של הסיאט באים בכל הדגמים רגילים ובלי הפסיי led שמוצגים בקטלוג.

אני יכול לעשות משהו בנוגע לזה בפניה לחברה? (בעניין חוקתי אפילו).

נמכרה

ibiza FR 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מקבל מה שמופיע במפרט. אם לא מופיע במפרט אין לך מה לעשות.

תודה על התשובה זה תופס גם אם הנציגה שסגרה לי את העסקה אמרה שיש?

נמכרה

ibiza FR 1.2 Tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל בקטלוגים מופיע כיתוב אשר מבהיר כי התמונות הן בעלות אופי בינלאומי ועלולות להיות שונות מהאבזור המוצע בארץ.

לגבי הטעות של נציגת המכירות - תהיה בטוח שמבחינה משפטית הסוכנות מכוסה. אם מחר נציג יבטיח לי תוספת חינם של איזו פרארי נחמדה, החברה לא אמורה לשלם על הטעות שלו :wink:

Ford Fiesta Ambiente 2012

Ford Focus Active Tourer  2020

Magenta Workshop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של הרכב הנ"ל,

מבחינה מכנית אין הבדל מה1.2TSI מהדור הקודם רק גודל הג'נט ירד ל16' ולא 17' כמו באיביזה הקודמות,

מהות הFACELIFT- מתיחת פנים ולא ייצור דור חדש לגמרי של איביזה הוא רק שינויים קוסמטיים.

פנסי לד מאחורה (מקדימה יגיעו לדברי היבואן עם הקופרה והFR1.4 ב2013)

שינוי חזית הרכב (צורת פנסים גריל וכו')

טיפה שינויי קווים בצידי הרכב,

הגה ספורט מושבי ספורט בקרת אקלים וזהו פחות או יותר...

חוות דעת בנוגע לנהיגה ברכב אין לי כלכך אפשרות לתת ולכן אמליץ שתחכה למבחן דרכים שכאמור יפורסם בקרוב (עברתי ממש לרכב הזה מעולם הדו"ג ואין לי כלכך נקודות ספציפיות שאני יכול להתייחס אליהן, בנוסף שהרכב עדיין בהרצה 8) )

538238_10150986418352071_803423227_n.jpg

307078_10150986418027071_765647303_n.jpg

600952_10150986418112071_27803972_n.jpg

ממש יפה.

תתחדש

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה בא בתזמון הנכון, כמו כפפה ליד.

אני בדילמה אם לרכוש איביזה מהחברה או להתפשר על אחת שנמצאת שנה על הכביש אבל זולה משמעותית מאחת חדשה.

וכשאני אומר משמעותית הכוונה להבדלי מחירים של 30K...מה לעשות שוק הרכבים בתחתונים ואני בתור קונה חייב לנצל אקסטרה כדי לפצות בעתיד על המחיר מכירה כשאני יחליט למכור.

עוד סיבה להנות מ"תדלוק עצמי" : הריח של הדלק :-)

גם אם התפוח נפל רחוק מהעץ הוא בכל זאת תפוח ולא אגס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...