Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אודיבה ארט - סדנת שיפורים קוסמטיים בנתניה - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו שרשור ההמלצות של סדנת אודיבה ארט, בסדנה מתמחים בציפוי ויניל, ציפוי נגד שריטות ואנטי-ונדליזם, מיגון שמשות נגד פריצות והגנה מקרני שמש, טכנולוגית תלת מימד, התזות בד וריפודי עור/בד לכל סוגי הרכבים בנתניה

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

סדנת אודיבה ארט - סדנת שיפורים קוסמטיים לכל הרכבים בנתניה

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם אני ממליץ בחום!

הייתי שם יום ראשון השבוע לטובת השחרה מקדימה + חלונות כהים מאחורה, והתוצאה מדהימה.

שירות אדיב, יחס מעולה, עבודה סבלנית, הכל פיקס. כמובן שגם המחיר מצוין! :-)

ניתן לתמונות לדבר:

IMG_2120.jpgIMG_2122.jpgIMG_2135.jpgIMG_2143.jpgIMG_2144.jpgIMG_2156.jpgIMG_2165.jpgIMG_2169.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

גם אני ממליצה!

עקב מתנת חריטה משכן חביב, הוחלט לפספס את בובה!

העבודה יצאה ברמה גבוהה מאוד, שירות סבלני מאוד והכי חשוב: אין יותר חריטה!

(סליחה על איכות התמונות, אני מבטיחה שאיכות העבודה יותר טובה :)

בובה1.jpg

בובה 2.jpg

בובה 3.jpg

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבועים קנינו מיני חדשה, יום אחרי שקיבלנו את הרכב הכנסתי אותו לסדנא לטיפול אצל דויד והחברה שלו.

הבאתי לו תמונה מגוגל ואמרתי לו ככה אני רוצה שהרכב יראה, היחס והעבודה המדויקת על הרכב היו שווים הכל, הכל חזר למקומו בדיוק כמו שהיה, כל שקל ששילמתי היה שווה ואפילו יותר.

הרכב לדעתי יצא מדהים, היה לי מאד כיף להכיר אותך דויד, בקרוב גם המיני שלנו נכנסת למיני פרויקט כמו שדיברנו.

אז שוב תודה על הכל

רועי

IMG_1298.jpg

IMG_1299.jpg

IMG_1300.jpg

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...