Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת שוטר

שימו לב! השרשור הזה בן 4477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת בבקשה

שוטר שעומד בצד הדרך בתוך הרכב אם יד מחוץ לחלון ומחזיק מצלמה,

האם שהוא מכוון אלייך ותופס אותך על מהירות, הוא עוצר אותך? או שהדוח יגיע בדואר? ואם בדואר תוך כמה זמן?

תודה רבה ושבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר מחזיק ממל"ז ביד ולא מצלמה.

אם עברת על המהירות הוא עוצר אותך במקום.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה על התשובה המהירה, אז אני מבין שאם הוא לא עצר אז אין דוח ובטח שלא תמונה, הדבר הזה לא מסוגל לצלם נכון

יכול מאוד שהוא צילם... לך תדע, אולי הוא החזיק מצלמה דיגיטלית ובדיוק ראה קשת בענן שממש בא לו לצלם ולהעלות לפייסבוק..?! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר מחזיק ממל"ז ביד ולא מצלמה.

אם עברת על המהירות הוא עוצר אותך במקום.

אני לא מבין איך השוטר יכול לעצור בכזה זרירות, מכמה רחוק הא כבר יכול לראות, וגם לצאת מהרכב וגם לעצור אותי אם אני בנסיעה על 100,

2. ואם לא עצרתי בכאילו שלא ראיתי אותו, אז מה הא יכול לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ יחכה שוטר נוסף כמה מאות מטרים קדימה ממנו ובהודעה פשוטה במערכת הקשר יורה לשוטר השני לבצע את המעצר

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה עוצר לידו 50+- מטר אחריו, או שיש מישהו שעומד קצת אחרי המיקום של השוטר הלוזר או שהוא נכנס לניידת , אם אתה לא עצרת , ודולק אחריך .

אם הוא במצב רוח "טוב" הוא מוסיף לך דו"ח גם על אי ציות להוראות שוטר במקרה שכזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת של ילד קטן

אבל מה יכול לקרות אם אתה קולט שוטר שמסמן לך לעצור ואתה פשוט מתעלם כאילו לא ראיתה נותן פול גז ומנסה להסתלק מהמקום?

איך הוא יוכל לעצור אותי?

לא נראה לי בכלל שהוא יצליח לראות את מס' הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קלטת שהוא סימן לך ולא עצרת הוא פשוט יתחיל לרדוף אחריך

זה קרה לי הרבה פעמים במקרה אחד כשחזרתי בלילה מעבודה בגשם סוער שוטר סימן לי לעצור בצד

שמתי לב רק אחרי שעברתי אותו הוא התחיל כביכול לרדוף אחרי ועצר מאזדה 3 כסופה במקום שעקפתי :lol:

ועוד מקרה היה לי שחלפתי על פני ניידת חונה בשולי הכביש עם ממל"ז בחושך מוחלט

ולא ראיתי אותה בגלל משאית שעקפתי, הדליקה צ'קלאקות והתחילה לרדוף אחרי והגיעה אלי אחרי 5 קילומטר בערך

ורק אז עצרה אותי

זה שהוא לא קלט את מספר הרכב ברגע שחלפת על פניו לא אומר שהוא לא ייצא למרדף במידה ויש סיבה..

שלא תבין לא נכון

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי אתה לא רוצה לדעת איך הוא יעצור אותך...

הוא קולט אותך כ300 מטר לפני. נועל כשאתה במרחק 150 מטר מדליק את אורות הניידת מתחיל נסיעה ואומר לך לעצור.... כשאתה מרגיש אשם בד"כ אתה נלחץ ומתחיל להאט. לא כדאי לך להתחיל מרדף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ממל"ז מסוגל להינעל על רכב ממרחק גדול לפחות 250-300 מטר, זה מספיק זמן לצאת מהניידת ולסמן לחך לעצור, ולגביי מרדף, לא כדאי לך להתחיל אותו בכלל, כיוון שהניידות של התנועה זה סקודות חדשות בדרך כלל, לאחרונה ראיתי גם טויוטות, אלה רכבים חדשים ומהירים, הוא ישיג אותך, ואחרי שאתה תעצור הוא יכניס לך גם סעיף של נסיעה מסוכנת, סיכון עוברי דרך, נהיגה בקלות ראש, הוא יכול לבחור איזה סעיף שבא לו..ואז אתה תקבל גם הזמנה לבימ"ש על הסעיף הנוסף. אני בכלל חושב שלא כדאי לברוח משוטר, רוב הפעמים אתה נתפס, אל תשכח ששוטרים יש הרבה, יכולים לתפוס אותך גם כמה מחלפים אחריי..ואם יש לך רכב ספורט נניח אימפרזה טורבו , הסיכוי שלך להיתפס גבוהה יותר, כי אולי אתה תברח מאותו שוטר והוא לא יצליח לתפוס אותך, אבל הוא ידווח שכרגע אימפרזה טורבו בצבא כחול ברחה לו בכביש מסוים, וכמה כבר אימפרזות טורבו כחולות יסעו על אותו כביש באותו זמן? ניידת אחת תעצור אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה, במידה וברחת משוטר כן?

אני מניח שאתה לא תמשיך להסתובב בכבישים ולבלוט..

ברגע שאתה תעלם לו אתה תכבה את האוטו במקום שקט ותחכה כמה שעות.

אחרי זה גם אם עוצר אותך שוטר.. שיוכיח שזה היה אתה.. המקסימום שהוא יכול לעשות זה לעכב אותך וזהו

כל עוד לא נתפסת על חם או במרדף הם יכולים לעשות חמוצים.

אגב, לאימפרזה טורבו יהיה יותר קל לברוח ממשטרה :lol:

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...