Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט - התקנת בקר חום עם חיישן חיצוני למנוע - סוזוקי בלנו

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 3001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכבים גרמניים מגיע חיישן גובה נוזל קירור כסטנדרט וברגע שיורדים המים ס"מ מתחת למינימום נדלקת נורה אדומה בלוח שעונים המתריעה על חוסר בנוזל קירור ,ושומרת על המנוע מפני התחממות.

פורד מונדיאו בורח מהטראומה של הפונטו הקסם שבמכוניות!!!

פורד פוקוס מנוע 2.0 אוטו מצויין חלום של אוטו!!!

אני החלטתי פורד זה הרכב שילוו אותי כל החיים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה מאד. בכל מיני רכבי לנדרובר (חברה להגנת הטבע) היו מתקינים את זה בגלל שהחיישן המקורי לא אמין, ושיפוץ מנוע ברכב כזה זה לא דבר זול...

יש עוד אפשרות, זולה יותר:

שעון חום כזה, בשילוב עם מתאם כזה.

מאפשר לך למדוד את חום נוזל הקירור.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
גם לי יש את הבקר הזה על המנוע. החסרון הגדול שלו הוא דיילי ארוך בין הצגת טמפ' אמיתית בפועל לטמפ' שהוא קורא

נבדק פעמיים במוסך - בקר מראה 70 מעלות, בפועל טמפ' אמיתית של המנוע 93.

זה חסרון גדול כי במידה ואיבדת מים , אתה באמצע נסיעה, מראה לך 70 מעלות והמחוג קופץ לקו האדום בן רגע - הוא לא יעלה כל כך מהר לטווח שקבעת שיצפצף (נניח 96.8 )

זה יכול לקחת 4-5 דק' טובות. ואז זה כבר עלול להיות מאוחר מדי.. :?

אני מתלבט בין בקר כזה, או זול יותר יש המון בכל מיני טווחי מחירים או משהו מובנה כמו זה:

http://enginewatchdog.com/tm1.html

השאלה שלי עם הדיליי המדובר ממש בנקודה שנמצא הפרוב, או בגלל הפרש בזמנים של התחממות המים למנוע ואז זה בכלל לא קשור לפרוב והדיליי הוא כתוצאה ממדידה ב2 נקודות שונות?

בטמפ' מנוע שהיתה 93 מעלות איפה זה נמדד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה פשוט לא לחבר את המערכת לחיישן חום המקורי של הרכב ?

לחשוף את החוט ששולח אות ללוח שעונים ולחבר אותו במקום החיישן שבא עם המערכת, לכוון באיזה טמפ' אתה רוצה שהוא יצפצף וזהו לא צריך להדביק שום דבר לשום מקום במנוע.

מחפש פנסי ערפל לקליאו בי 2001 RTE :-)

החלפת קלאץ וציריות Clio B 1.2 8v 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bla92 רעיון טוב בעיקרון, לא משהו שאני רוצה לשנות מעדיף להשאיר, בנוסף במידה ואתה שם על הבלוק למשל תקבל התראה במידה וצינור נקרע משאבת מים התקלקלה וכו'.

poratnir

השעון חום תקין, רוב האנשים לא שמים לב ישר לעליית חום, מן הסתם עדיף להסתכל על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט בין בקר כזה, או זול יותר יש המון בכל מיני טווחי מחירים או משהו מובנה כמו זה:

http://enginewatchdog.com/tm1.html

השאלה שלי עם הדיליי המדובר ממש בנקודה שנמצא הפרוב, או בגלל הפרש בזמנים של התחממות המים למנוע ואז זה בכלל לא קשור לפרוב והדיליי הוא כתוצאה ממדידה ב2 נקודות שונות?

בטמפ' מנוע שהיתה 93 מעלות איפה זה נמדד?

אני לא מרגיש בדיליי. אני גם לא מבין על איזה דיליי דיבר plats ? אצלי מורכב החיישן עמוק בתוך המתכת, קרוב מאד לפתח יציאת המים מהמנוע, נדמה לי שהמתכת מעבירה חום טוב יותר מהמים, כך שבכלל יכול להיות שדווקא החיישן שנוגע במתכת מקבל את שינויי חום המנוע לפני שהחיישן של הרכב שטבול במים מקבל אותם.

אולי החיישן אצל PLATS ממוקם במקום לא טוב, או לא מחובר טוב, הטמפרטורות שאני רואה בנסיעה הם כמעט תמיד בין 83 - 93 אף פעם זה לא ירד אפילו קרוב ל .70

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...