Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבות גנבות, בלי בושה ובלי פחד

LittleA
שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל אלה שמייעצים להיות צ'אק נוריס, ברוס לי או סטיבן סיגל תחשבו לרגע על זה. אנחנו חיים במדינה שמחבל ארור כמו דיראני טובע את המדינה על זה שנתנו לו חזק בבקאס האחורי שלו אז מה חבורת פושטקים יכולים לתבוע?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי האופציה של לרדת למטה, לזיין להם את הצורה ואז לברוח ?

ככה גם מנעת פשע, גם אישפזת 2 עבריינים (שזה בכלל מצויין ויש מצב שאפילו מוגדר כמצווה מבחינה דתית) ובגלל שברחת הם יכולים לחפש את מי לתבוע.

+ 1

בדיוק הצורה שבה הייתי מגיב.

מקל בייסבול לתוך הראש ככה בשביל לסדר להם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מיציאה ונזכרתי בנושא הזה בדיוק

עברתי לפני שעה בכיכר העליונה של רחוב סוקולוב בנתניה (למי שמכיר - רחוב מואר ופעיל מאוד, גם בלילה). ראיתי 2 ילדים, אני מניח בני 14 או 15 עם שיער מחומצן מסתכלים לתוך רכבים חונים עם הפלאש של הפלאפון. הם נעצרו ליד רכב מסויים - כמה מטרים אחרי הרכב יש תחנת אוטובוס, עצרתי בצד בשביל לנסות להבריח אותם. בזמן שאני עוצר בלי פחד אחד מהם לוקחים בלוק וזורק אותו על חלון הנוסע כשעשרות רכבים עוברים ליידם!! ברחוב מואר לגמרי! הם חטפו את מה שהיה שם ורצו לסמטה

דבר כזה לא ראיתי, מקווה שאחרי הסמטה עבר במקרה סמי טריילר על 160 :evil:

'06 Daihatsu Sirion > '72 1302 VW Beetle > '94 Renault Twingo > '02 Fiat Punto HGT > '14 Suzuki Alto > '74 1300 VW Beetle + '15 Citroen C4 Cactus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל היום:-(.

למה לא לקרוא למשטרה, ובאמת להועיל למצב?

מי יתפוס אותם?

גם אם תזמין ניידת, לא בטוח שהם יגיעו בשיא המהירות.

גם אם הוא ירד במהירות במדרגות הוא לא יתפוס אותם, אלא אם כן הוא אצן אולימפי זריז.

אפשר להתקר למשטרה ורצוי, ולספק את מירב הפרטים על תיאורם, במיוחד לבוש, כפי שתארת אותם הם כנראה לא מסוג הגנבים שמחליפים ביגוד, וסביר להניח שאולי ניידת סיור היתה מוצאת אותם במרחק כמה רחובות ממקום הפשע.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הגיבורים, מה אם היה להם סכין, שווה להיפצע או להירצח בשביל זה ?

אתה חושב על הסכין אני חושב על אלמנט ההפתעה וכאב ראש שיהיה להם אחרי שאני אקרע להם את הצורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך לקפוץ מהחלון וליפול על שיח כדי לא להפצע, ברגע שהם היו רואים את זה הם היו משתתקים וזו היתה ההזדמנות שלך לתפוס אותם עם מכה מדויקת לתנוך האוזן!

אם אתה לבד אין הרבה מה לעשות מול כאלה חוץ מלהבריח אותם ולהגיש כרטיס לוטו (או בשפה שלהם תלונה) במשטרה.

אתם שוכחים שבסופו של דבר הפעולות שלו כן הצליחו להבריח אותם, גם אם הסיכוי שהם למדו לקח מהמקרה קטן יותר מאשר אם הם היו מסיימים בבית חולים זה עדיף על הסיכוי שיהיה להם סכין והוא יעמוד מולם עם הז*ן ביד.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהמדינה תרצה שאנחנו נעצור תופעות כאלו היא תעגן את זה בחוק.

בינתיים אפילו השוטר לא יכול לטפל בילד הזה כמו שצריך, כי החוק מגן על העבריין.

תלך, תרד, תפרק לו את הצורה. יבוא השוטר- יעצור אותך.

פעם שכן שלי ראה ילדים שגונבים סמל למכונית של שכן אחר.

ירד למטה, נתן להם סטירה והחזיק אותו בכוח עד שבאה משטרה.

אתה יודע את מי עצרו? את השכן.

אז עזוב אותך.

עשית כל מה שהיית צריך. מה לעשות שלרמי הדרג בארץ יש מאבטח שיושב בכניסה לבית/בניין והוא לא צריך לדאוג מבעיות כאלו.

חיים במגדל שן. ואנחנו באוהלים כי אין לנו כסף לדירה. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי האופציה של לרדת למטה, לזיין להם את הצורה ואז לברוח ?

ככה גם מנעת פשע, גם אישפזת 2 עבריינים (שזה בכלל מצויין ויש מצב שאפילו מוגדר כמצווה מבחינה דתית) ובגלל שברחת הם יכולים לחפש את מי לתבוע.

חבל שהמצב היום של מערכת המשפט, בסוך גם תשחרר את הנערים וגם תגרום לאותו אחד לשלם פיצויים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב על הסכין אני חושב על אלמנט ההפתעה וכאב ראש שיהיה להם אחרי שאני אקרע להם את הצורה.

אלמנט ההפתעה שלך נמשך בידיוק כמו הזמן שלהם להבין שנמצא מולם מישהו+הזמן שיקח להם לשלוף סכין או לום.

תהיה בטוח שמי שבא לפרוץ לרכב לא בא בידיים ריקות.

אז אלא אם אתה מומחה אומנויות לחימה או שאתה בא חמוש עדיף לך לעשות רעש ולהבריח אותם, לביטחונך האישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מיציאה ונזכרתי בנושא הזה בדיוק

עברתי לפני שעה בכיכר העליונה של רחוב סוקולוב בנתניה (למי שמכיר - רחוב מואר ופעיל מאוד, גם בלילה). ראיתי 2 ילדים, אני מניח בני 14 או 15 עם שיער מחומצן מסתכלים לתוך רכבים חונים עם הפלאש של הפלאפון. הם נעצרו ליד רכב מסויים - כמה מטרים אחרי הרכב יש תחנת אוטובוס, עצרתי בצד בשביל לנסות להבריח אותם. בזמן שאני עוצר בלי פחד אחד מהם לוקחים בלוק וזורק אותו על חלון הנוסע כשעשרות רכבים עוברים ליידם!! ברחוב מואר לגמרי! הם חטפו את מה שהיה שם ורצו לסמטה

דבר כזה לא ראיתי, מקווה שאחרי הסמטה עבר במקרה סמי טריילר על 160 :evil:

וואו..חריג לגמרי.

וד"א המקרה שסיפרתי התבצע בנתניה(קרוב לרחוב סוקולב ד"א).

אני לא אתפלא אם אלה אותם החבר'ה גם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לרדת ולז**ן להם את הצורה ?! סתם בשביל הכיף וההרגשה הטובה..

למה שאתה לא תעשה את זה, כשתראה דבר כזה?

ספר לנו אחר כך איך היה לשבת על תקיפה במעצר עם גנבים ונרקומנים, ואחר כך לשלם פיצויים לפורצים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מופתע לרעה מהמקרה, שוב זה מקום פתוח בניינים גבוהים הכול מואר בעוצמה חזקה..זה לא רחוב ראשי אבל לא רחוב שקט, בקיצור..אני עדיין לא מעכל שבכזאת פשטות עושים את זה.

דבר ראשון קבל ח"ח לא חסרים אנשים שפשוט היו עוצמים עיניים ואוטמים אוזניים במקרה כזה ("לא אוטו שלי מה 'כפת לי")

דבר שני מה שאתה מתאר לא כזה הזוי, אני גר בשכונה שאמורה להיות עלק יוקרתית ,בשבוע הראשון אחרי שעברנו לפה גנבו לאחים שלי את הזרועות ווישר מהרכב (כול הזרוע לא רק הווישר), כמה חודשים אחרים אחרי פרצו לנו לרכב שחנה בחנייה פרטית של הבניין מאחורי מחסום והחנייה עצמה ממוקמת מתחת לפנס רחוב וגנבו לנו את הרדיו.

2 המקרים קרו בשכונה שאמורה להיות איכותית ברחוב מואר ביותר ושקט יחסית כך שאפשר לשמוע רעש של חלון נשבר.

כיום הרכב שלי חונה באותב חנייה שבא פרצו לנו, לרכב יש אזעקת ביפר ואני ישן מספיק קל בישביל לשמוע רעשים חשודים או את השלט ביפר.

על הדרך יש גם 9מ"מ במרחק השיג יד ויכולת לא רע לכוון, האם אני אשתמש אי פעם באקדח? סביר להניח שלא במציאות העצובה של היום יש יותר סיכוי שאני אקבל כלא כי השתמשתי בכלי נשק (שיש לי עליו רישיון ונקנה כמובן באופן חוקי) מאשר שאותם נבלות שניסו לפגוע לי ברכב יקבלו.

אז ישנים לא טוב כי מפחדים שמישהו ינסה לקחת לך בשנייה את כול מה שלקח לך שנים לבנות ומפחדים לפעול בנידון כי למשטרה יותר קל להפיל עליך תיק מאשר להתעסק עם גנבים.

זו המציאות לצערנו

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...