Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טעות בשם הכביש בדו"ח מהירות שהגיע בדואר

שימו לב! השרשור הזה בן 4457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתחיל באזהרה לנוסעים בכביש בגין לכיוון עטרות:

יש מלכודת די קבועה (בשעות הבוקר ושעות אחה"צ) אחרי היציאה למעלה אדומים בכביש בגין לכיוון צפון.

לאחרונה (כנראה) מוצבת שם מכונית עם מצלמה (ללא שוטרים). המכונית נראית כאילו עצרה בצד ומחכה לגרר (או משהו כזה) ובינתיים מותקנת בה מצלמה ניידת.

בכל אופן, כמו אחרים שעובדים איתי, גם אני קיבלתי את הדו"ח המפתיע הזה. בכביש שמותר לנסוע בו 80, אך תנאי הדרך מאפשרים הרבה יותר.

תפסו אותי על 101. קבלתי דו"ח של 750 ₪ ו-8 נקודות.

העברה היחידה הקודמת שלי היא מלפני כ-6 שנים בכביש הערבה. אני נוהג 13-14 שנה.

בדו"ח רשום שתפסו אותי בשעה X במקום: ברחוב דרך בגין מדרום לירושלים ע.ת 406/105.

אני לא יודע מה הן הספרות בסוף הכתובת, אך אין כביש בגין מדרום לירושלים, מה גם שאני לא נוסע לכיוון הזה בשעה הזו.

הדו"ח כנראה היה שיך לדרך בגין מצפון לירושלים.

כנראה שיש תמונה והכל, אבל האם טעות בכתובת היא עילה לביטול הדו"ח?

במידה ולא, האם כדאי לבקש המרה באזהרה. אני נוסע בכביש הזה כל יום, יש לי עבר תעבורתי כמעט נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש תמונה כדי לוודא שאכן מדובר ברכבך

אתה זכאי להמרה לאזהרה 4 שנים ללא עבירה ו מעל 10 שנים רשיון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן- 5 שנים אחרונות ללא הרשעה או אזהרה + ותק נהיגה של 10 שנים לפחות.

הנה דוגמא למקרה כמו שלך-נהג נתפס על בגין במהירות 104 קמ"ש.

כנראה הקיצור של "ע.ת" שנרשם בדוח, אכן מציין את מספר סידורי של עמוד תאורה :shock:

(פשוט ידוע לי כי בד"כ נרשם בתאור מקום העבירה: רחוב+מס' בית / מס' ק"מ / מרחק מהצומת או מחלף הקרוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

אני מקפיץ את ההודעה הישנה שלי כאן עם עדכון.

בעקבות קבלת הדו"ח לעיל הגשתי פניה שבה ציינתי שאני נוסע בכביש ומקפיד על המהירות שם, שאין לי עבירות קודמות ושיש להם טעות בדו"ח.

אחרי כמה חודשים, קבלתי הודעה על כפל קנס. בשלב הזה התחלתי להיות מיואש. חשבתי שאולי התעלמו מהפנייה שלי מכיוון שפניתי לאחר 30 יום בדיוק (ככה יצא לצערי).

אתמול, למעלה מחצי שנה לאחר פנייתי, קבלתי הודעה על המרת הדו"ח באזהרה.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...