Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתה לה אגדת האודלסמוביל - הגיעה לעולם סינית חדשה... :O(

חולה~הגה
שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד יעברו ימים רבים כשנשב ונאמר "אךךך, פעם היו עושים מכוניות אמנות ותראו מה יש היום - כלי רכב על בסיס חודשי שניתן להשתמש ולזרוק..."

תראו, אני לא פוסל את הגישה המזרח תיכונית בכלל ואת הסינית בפרט, אבל התעשייה שלהם בנוייה על "קנה, השתמש, זרוק, קנה חדש - וחזור חלילה".

יש אנשים שנגעלים מזה, אבל כשזה מגיע לתחום המכוניות - זו העלבה לשמה !

חוו דעתכם, :twisted: חולה~הגה :twisted:

רוצים תמונה? - עיתון "ידיעות אחרונות" במדור כלכלה וכותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יעברו ימים רבים כשנשב ונאמר "אךךך, פעם היו עושים מכוניות אמנות ותראו מה יש היום - כלי רכב על בסיס חודשי שניתן להשתמש ולזרוק..."

תראו, אני לא פוסל את הגישה המזרח תיכונית בכלל ואת הסינית בפרט, אבל התעשייה שלהם בנוייה על "קנה, השתמש, זרוק, קנה חדש - וחזור חלילה".

יש אנשים שנגעלים מזה, אבל כשזה מגיע לתחום המכוניות - זו העלבה לשמה !

חוו דעתכם, :twisted: חולה~הגה :twisted:

אני צריך לקורא את הכתבה קודם :roll:

נ.ב לא היה פעם כפתור מחיקה?

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה נקראת CHERY וחברת האם SOHU ומייצרת מכוניות שלפחות אחת מהן לא נראית רע בכלל,

מהכתבה אפשר להבין שהם משתמשים במנועים של פורד וטויוטה והחברה היא עצמאית לגמרי (עלק!)

המשפחתית היא בעצם...הטולדו הישנה של סיאט,

הקטנה היא המטיז של דייהו,

המיני-מיניוואן נראה מקורי ומתקדם אבל בטח מדובר באחיזת עיניים,

ולמרות שקשה לראות אני הייתי מנחש שמכונית המנהלים מבוססת על הלגנזה של דייהו?!

אז איך יש לה תקינה אירופאית? ואם יש לה אז למה היא לא נמכרת במדינות מזרח אירופה ? או שכן ? מישהו יודע?

בכל מקרה היבואן המיועד (עד היום היה יבואן של חלקי חילוף לרכב) נמצא במגעים מול משרד התחבורע על הבאת הרכב ארצה ומצפה למכור כאן 1000 יחידות בשנה במחירים מצחיקים,לדעתי ולצערי איך שהמצב נראה היום הוא ימכור הרבה יותר מ-1000 יחידות.

מכונית הדגל של החברה:

qiruidongfangzhizi03.jpg

qiruidongfangzhizi04.jpg

האתר של החברה:

http://www.chery.cn/chezhan/index.html

תבלו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים הבאות סין תיקח יותר ויותר חלק בתעשיית הרכב העולמית וגם אם בשטח זה לא נראה שיש להם את היכולת והטכנולוגיה אזי זה לא אומר שאין להם את זה.

בנתיים אם הרכבים שיגיעו ארצה יהיו באיכות ואמינות של הקוריאניות הנוכחיות ובמחיר כמוהן (ובתקווה אטרקטיבי מהן) אזי דיינו בשלב זה.

הצעד הנכון והבטוח יהיה כנראה למכור בתחילה את הרכבים לציי הרכב, ההשכרה והליסינג ושלאט לאט לאחר שהציבור הישראלי יעכל את הרכבים הללו לפנות באופן מסיבי יותר בשיווק לשוק הפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תיקונים ודיוקים:

1) "המאגר" או בני נעים כדורי רק מפרקים כלי רכב ומוכרים את חלקיהם - ולא מייבאים.

2) אני זוכר בסוף שנות הששים בהיותי ילד אמרו שלכל סובארו יש שני חורים בגג לאוזנים של החמור שקנה אותה (והשאר הסטוריה...)

אני לא הייתי מזלזל בהם - אבל עד שלא תהיה להם מכונית מודרנית הם לא ימכרו בכמויות משמעותיות.

3) המכונית הגדולה שלהם זהה לשברולט אפיקה - מה שאומר שהיא כנראה לא תגיע לכאן

(למרות שהיה מעניין לראות מכונית במימדים האלה בקבוצה 2...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, אף על פי שכתבתי שזוהי בושה למכוניות, עדיין לא אמרתי שסין/יפן וחבורתן לא הולכות להפוך בעשרים השנה הקרובות לתעשיית 90% מהעולם... (לא שעכשיו הן לא....).

אבל בואו ניזכר שעדיין הגב החזק שלהן זה ארה"ב...

אולי הרכבים זה לא מה שהיה פעם (בטוח לא !!!), אבל הם ימכרו כי לסגנון תעשיה שלהן תמיד יהיה שוק - ואחד גדול !

:twisted: חולה~הגה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולקסווגן סנטנה שיובאה במספרים זעומים לארץ בשנות השמונים הגיעה מסין, לא?

ייצור הפולקסווגן סנטנה בסין החל הרבה אחרי שקראו לה פאסאט במחוזותינו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על מכוניות אמיתיות יהיה כתוב למטה made in china :lol:

חחחחחחחחחחחח...

שנעביר את הנושא הזה שפתחתי לפורום דגמים מיניאטוריים ?!... :p

ראש טוב יש לך ttzz, אני אומר לך ראש טוב...

חח, זה אומר שאם יש לי אוסף דגמים - אני יכול להוסיף את ה-Chery למדף ?...

נחזור למסקנה הראשונית - אין כמו Made In Israel !!!

מי שלא מסכים שיקום וילך ! :roll:

:twisted: חולה~הגה :twisted:

נ.ב.

אני פושע קרימינל משהו רצחני - אז צנזרו לי את כותרת הנושא... :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מקשר את המכונית הזאת למגמה שמתרחשת פה בייחד עם הדצ'יה לוגן מתחילים להביא לנו מכוניות סוג ג'!

ואני מכיר את השראלים מנסים לחסוך בכל דבר ומה שיגרם הוא שהרבה ייקנו את המכוניות זבל האלה וייסכנו את הבטיחות שלנו על הכביש וייסכנו את השוק של שאר המכונית וכנראה שזה יגרום להבאת עוד הרבה מכוניות סוג ג'..

קיצר חייבים לעשות חרם על הזבל הזה!

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...