Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יוני 2011, הנחיות בהודעה הראשונה.

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם את מדברת על המגרש איפה שיש משטחי עץ. בעבר היו שם עשרות רכבים (בינהם אחד נדיר ויחיד מסוגו שדובר עליו כאן בעבר נדמה לי רפליקה כלשהי) וכולם היו במצב בכי רע, מוזנחים והרוסים. היו שייכים לבעל המגרש שמכר את השטח עם כל מה שיש עליו.

על הציר של כביש 40 יש 2 מקומות בהם נתקלתי ברכבי אספנות, אחד מהם כבר עלה כאן בעבר, בסמוך לגבעת ברנר, בשטח פרטי, אבל הרכבים היו ממוקמים בקרבת הכביש הראשי מחוץ למתחם של הבעלים.

והמתחם השני זה בסמוך לגדרה, במידה ואהיה בקרבת המקום בשנית אנסה לצלם מהכביש הראשי שממנו ראיתי את המכוניות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 543
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ליד בילו דובר באספן מתחום הרכב, קצת לא סבלני למציקים לפי המשמועות.

ליד גדרה, אם אתה מדברת על המגרש הענק עם משאיות רכבים וכל טוב, מדובר במגרש רכב, לפי מה שהבנתי גם הוא חי בסרט שהכל שווה זהב.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הציר של כביש 40 יש 2 מקומות בהם נתקלתי ברכבי אספנות, אחד מהם כבר עלה כאן בעבר, בסמוך לגבעת ברנר, בשטח פרטי, אבל הרכבים היו ממוקמים בקרבת הכביש הראשי מחוץ למתחם של הבעלים.

והמתחם השני זה בסמוך לגדרה, במידה ואהיה בקרבת המקום בשנית אנסה לצלם מהכביש הראשי שממנו ראיתי את המכוניות.

המגרש בגדרה במקרה של חבר שלי והוא יהיה מוכן למכור מכוניות משם מי שרוצה יכול לפנות אלי בה"פ...

חבר מועדון ה-5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרכז הארץ.

ל'

800.jpg

801.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מס טל' מהמודעה?

לא.

אבל מצאתי את זו היום, ואולי היא תעניין אותך.

ל'

98.jpg

99.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafamir מכיוון שמדובר במגרש שטח פרטי של אדם, ואין שדה ראיה למגרש כולו מהכביש, אני חושבת שזה יהיה רעיון נחמד אם תוכל למנות את הרכבים שנמצאים למכירה על ידי החבר.

כך כל הצדדים יהיו מרוצים.

: )

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז הארץ

:shock::shock::shock::shock::shock::shock: לפחות לקחו אותו מהים- לא שזה כבר יעזור לו, נראה לי, הוא עמד שם מספיק כדי להרכב עד הייסוד...:cry::cry::cry::cry: פשוט כואב הלב- איך אפשר היה לעשות את זה לענתיקה כ"כ יפה וקלאסית, וגם לא הכי-זולה?!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז הארץ

כמו שציין קודמי לפחות לקח אותו מהמיקום הקודם ליד הים.

הרכב הזה חלוד לגמרי וספק אם נשאר קצת פח , אבל אולי יימצא מישהו שיהיה מוכן לשלם את המחיר שבעל הרכב דורש (100 אלף ש"ח אם אני לא טועה).

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחו אותו משם רק בגלל שהתחילו לבנות על המגרש שעליו הוא חנה, אם היה תלוי בבעלים, הרכב היה נרקב שם למוות.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז הארץ

כן... חבל עליו...

ללא ספק לבעל הרכב ממש לא איכפת שיירקב.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

asafamir מכיוון שמדובר במגרש שטח פרטי של אדם, ואין שדה ראיה למגרש כולו מהכביש, אני חושבת שזה יהיה רעיון נחמד אם תוכל למנות את הרכבים שנמצאים למכירה על ידי החבר.

כך כל הצדדים יהיו מרוצים.

: )

אין שם מכוניות מעניינות ואפשר לראות את כל המכוניות מהכביש מהנתיב הימני...

עם היה משהו שאפשר להציל שם הייתי מפרסם או שזה היה אצלי בחצר...

חבר מועדון ה-5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו 240 , שלמה למראה, חלון פתוח, מאובקת, בפינה נידחת בפתח תיקווה, מיקום מדויק ימסר בפרטי.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...