Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח הזוי לגמרי שקיבלתי מעיריית פתח תקווה

שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדוע מושחתי?

מנקים לך את הרחוב ודואגים לרווחת התושב, ולך יש טענות.

אתה משתמש בדרך ואמור להיות ערני לגבי הדרך, זה כולל תמרורים, סימונים על הכביש הולכי רכב וכו'.

לא יאומן.

הצחקת אותי עכשיו...

1) הכיצד ניקו את הרחובות עד עכשיו בלי בעיה ובלי לגנוב כסף מהתושבים?

2) יש הבדל בין להיות עירני ולבין לזהות תמרור שמוקם 200 מטר מהמקום שבו את חונה עם כתב קטן שביום ב' וד' בין השעות 9-12 מנקים. (אני אעלה את התמרור בקרוב)

3) ממש דואגים לרווחת התושב כשמביאים לו קנס של 250 ש"ח ועוד אמרו לי ברשות החניה להגיד תודה שלא גררו לי את האוטו.

כלומר הייתי צריך לשלם 1000 שקל בגלל שלא הצליחו לנקות 8 מ"ר מסכנים בגלל הפיג'ו 206 שלי. נראה לך הגיוני ?

העיקר שהמדרכה נקייה....עיר מטומטמת .

4) היו על המדרכה עשרות מכוניות ואני בטוח שעשרות אלפי שקלים נגבו בשיטת "מצליח" החדשה הזו.

לי זאת נשמעת יותר כמו תכנית ניקוי מזומנים ולא ניקוי מדרכות.

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקים תקנות וחוקי עזר עירוני נועדו כדי שלא יפרו אותם.

ברגע שהחלטת בשוגג או שלא לעבור על אחד החוקים יש סיכוי שתקנס ותענש על פי חוק.

מכאן לכתוב שהעירייה מושחתת כי היא אוכפת את החוקים והתקנות שלה הדרך מאוד ארוכה.

מושחתים אלו אנשים לדוגמא שגונבים את הכסף של משלם המיסים לכיס הפרטי שלהם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע מה שאתה אומר, וזה נשמע לי כמו "אויאויאוי! יש לי עיריה מושחתת! חניתי בניגוד להוראת תמרור וקיבלתי דו"ח! אויאויאוי!!".

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוקים תקנות וחוקי עזר עירוני נועדו כדי שלא יפרו אותם.

ברגע שהחלטת בשוגג או שלא לעבור על אחד החוקים יש סיכוי שתקנס ותענש על פי חוק.

מכאן לכתוב שהעירייה מושחתת כי היא אוכפת את החוקים והתקנות שלה הדרך מאוד ארוכה.

מושחתים אלו אנשים לדוגמא שגונבים את הכסף של משלם המיסים לכיס הפרטי שלהם.

ל'

כן אני קורא לעירייה גנבים

וכן אני קורא להם מושחתים שמצאו דרך מקורית לגבייה לא הוגנת והלבנת הון,

האם את יודעת מה בדיוק קורה עם הכסף הזה?, וכיצד הוא בקלות יכול להתגלגל? אז בו נגיד שחלק ממנו כן מגיע בסופו של דבר לכיס הפרטי שלהם רק בדרך אחרת.

אחרת מי יממן את העובדים עם הקביעות והמשכורות מעל 15-20 ברוטו עם תוספות איזוטריות ושתועלתם שווה לאפס.

את יודעת כמה אורך תהליך ניקוי של מדרכה עם רכב ניקוי עבור רחוב של 200 מטר?

לא יותר מ10 דקות אני מבטיח לך. אז מדוע יש להם 3 שעות לנקות 200 מטר מסכנים ?

ומכיוון שאין פרופורציה בין גבייה לא סבירה ולא הוגנת ולבין העלות בפועל. ברור לך (אני מקווה) שמטרת האגרה הזאת היא אך ורק

להגדיל את הכנסות העיריה.

עם כל הכבוד גם אני למדתי יסודות המשפט ולא צריך שתסבירי לי מדוע החוק הזה הוא חוקי.

זה כל העניין שמקומם אותי, זה ועוד שאר הגזרות במדינה כמו העלאת מחירי המים פי 3, שאין להם ביסוס ולאף אחד לא אכפת, מלבד לומר לי שזה חוקק ע"פ חוק ואני אענש על פי חוק.

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אולי היית בקורס יסודות המשפט, אבל אין ספק שלא למדת דבר בנושא. מה הקשר להלבנת הון?!

אני מציע לך להפסיק להגיב בשרשור הזה כי את הפאדיחה שלך כבר עשית. אל תעשה צחוק מעצמך יותר ממה שכבר עשית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה היה קורה אם המגיבים בשיבוח העירייה היו עושים אם אצלהם ברחוב היו שמים שלט כזה, וכשהם היו חוזרים הביתה, בין כה וכה אין חניה.

אני מסכים עם פותח השרשור כי אני מבין את הבעיה ואת מצוקת החניה בעיר.

ואת האמת אולי ראיתי אותם פעם אחת מנקים את הרחוב וזה קרה לפני כמה חודשים טובים, באמת מצאו דרך נוספת להכניס כסף לקופת העיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקרה כלום אם יעבירו את הרכב לרחוב מקביל כדי לאפשר את נקיון הרחוב ביום רביעי בין השעות 09:00 ל 12:00 בצהריים.

כנראה שכן מנקים את הרחוב אם הוא קיבל דוח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם ברחוב המקביל אין חניה?

עם כל הכבוד לפ"ת זה עוד לא ת"א שאם מצאת חניה בטווח של קילומטר אז הכל בסדר

רשמתי שיש מצוקת חניה (לפחות באזור בו אני גר), המצוקה הזאת קיימת בכל האזור (ברדיוס יפה מהבית שלי).

ואל תיהי תמימה, זה שהוא קיבל דו"ח לא אומר שניקו את הרחוב, רק "אכפו" את החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיכו לעשות מה שאתם רוצים, תחנו היכן שאתם רוצים, ואז תרוצו לעירייה כדי לנסות לבטל את הדוח.

תאמין לי שאני לא תמימה, אבל אני לא אחנה במקום אסור, כן מכירה את התופעה של נקיון הרחובות, בעבר הרחוק היתי צריכה להחנות את הרכב 300 מטר בנתב"ג ברגע שהיו צריכים לנקות את הכניסה לאזור השדה.

מה לעשות יש נהלים חוקים תמרורים, מי שלא רוצה להשמע להם ישלם דוח.

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלי שוב בתמרורים שאני אעלה תמונה שלהם בקרוב .

בצד הימני של הרחוב יש תמרור שאוסר חנייה ביום ב' בין 9-12

בצד השמאלי של הרחוב יש תמרור שאוסר חנייה ביום ד' בין 9-12

ממש צריך לעשות משחק הכיסאות כל יומיים.

והדבר הכי טוב בכל הסיפור פה שאם אני נוסע לחופשה בלי האוטו לא משנה איפה אני אחנה אני אקבל דוח........:shock:

PUNTO 16V

206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה יוצא לחופשה תחנה את הרכב באחד ממתחמי הקניונים/סופרים, החניה שם חינם בדר"כ.

יוצא לחו"ל למס' ימים? החניה בנתב"ג זולה יותר מכל דו"ח שתקבל(גם מעלות מונית הלוך ושוב).

כשרוצים - לכל נושא יש פתרון.

שלא רוצים - באים לפורום וטוחנים מים...

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז כמו שחשבתי, אתמול נניח היה פה פקח שנתן דוחות אבל מה הפלא? לא ניקו את הרחוב!

העניין נבדק עם מספר שכנים.

מעניין מה כל יפי הנפש יגידו על זה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפי הנפש יאמרו לך להיות אזרח שומר חוק ולציית לתמרורים.

אם העירייה לא ניקתה את הרחוב התקשר 106 למוקד העירוני (03-905300) ותנזוף בהם.

אם אתה רוצה לקטר לראש העיר- בבקשה:

http://www.petah-tiqwa.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...