Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"סוף-על-הקטינו" פוליש ווקס דייהטסו שרייד 93'

Pintos
שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו. בשעה טובה גם אור רוורס תוקן ע"י עזרה מקצועית בטלפון מחבר פורום יקר הלוא הוא צביקה.

תודה רבה לך ידידי :-)

הבוקר, נעשה פוליש (גס) ו-ווקס ל"מחזיק מפתחות" בעל מנוע 1300.. שיועבר בכאב לב (קטן) לחברה שלי בימים הקרובים.

אז הנה לפניכם תמונות.

תפרגנו - זה הזמן :)

03112010532.jpg

03112010534.jpg

03112010535.jpg

03112010536.jpg

03112010538.jpg

03112010539.jpg

03112010541.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו! נפלא!! עבודה טובה, מעריץ אנשים כמוך שמשקיעים גם במכוניות הקטנות והעדינות.

הייתה לי כזו מנוע 1000 ידנית. מתגעגע אליה נורא.. עשית לי צביטה בלב.

עכשיו לשאלה, איזה חומרים השתמשת? מחירים? היכן להשיג?

נראית עבודה נפלאה, האם הווקס בצבע? פוליש? תהליך עבודה?

ואשמח גם לתמונה משולבת של לפני/אחרי.

תודה, וכל הכבוד.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gunner תודה רבה =] אחת הסיבות העיקריון של תיעוד והעלת התמונות לפורום היא ע"מ לשמוע תגובות בונות ולעודד אנשים כמוני וכמוך להשקיע ב"קטנות והעדינות" שעולות גרושים! זאת הרגשה אחרת לגמריי להכנס לרכב שנראה נקי ומטופח מאשר להכנס לרכב מטונף המלוכלך מבפנים ובחוץ!

חוצמזה שאוטוטו חורף אז עשיתי לו הכנה לגשם שבמקום להכתים את הפח הוא ישטוף אותו וישאיר אותו מבריק לתקופה מסויימת.

לצערי אין לי תמונות של "לפניי" אני מעדיף לא לזכור איך הוא היה נראה לפניי כשבועיים שרכשתי אותו עבורה.

לשאלתך. חומרים - טרטל, רק טרטל!

פוליש גס בצבע אדום, לאחר מכן אבא שלי שלף ממגירה ישנה פוליש לצבא מטאלי (לא יודע למה אבל הוא התעקש להשתמש בו על צבע לבן - זרמתי איתו) מכונת פוליש תוצרת WOLF (זבל סיני או לא, היא עושה את העבודה יופי טופי כבר על מעל מ-5 מכוניות שהיו לנו במשפחה)

הברקה נמרצת במעגלים (עד עכשיו כואבות לי הידיים) בעזרת כפפה העשויה מבד מיקרו פיבר

ולסיום שטיפה באמצעות שמפו פוליש תוצרת אמריקן איגל.

והנה התוצאה.

להשיג? כל חנות המחזיקה אביזרי טיפוח לרכב אני אישית רכשתי באוטו דיפו

עלות? כמה עשרות שקלים לפחית שמחזיקה המון המון זמן בתנאים אופטימליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה POP

הכינוי הוא פינטו כי "איבדתי את הבתולים" על הכביש עם הרכב הראשון שלי.

פיאט פונטו מודל 2001 משם הכינוי "PINTOS"

מאז הספקתי להיות בעלים של

מיצובישי סופרלנסר 96'

ורנו מגאן 03' (שים לב בתמונה שגם היא נוצצת אחריי פוליש ווקס שבוצע בדיוק כמו עכשיו)

עכשיו ברשותי הקורולה הלבנה בתמונה.

DSC00038.jpg

תמונה005.jpg

05112009066CCC.jpg

13052010254.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה =)

פוליש מוצק - 44 שקלים לפחית.

פוליש לצבע מטאלי (מיותר אם אין לך צבע מטאלי) 52 שקלים לפחית

שמפו ווקס - 20 שקלים לליטר.

כפפת מיקרו פיבר (מעולה! לשימוש רב פעמי) 20 שקלים

המכונה עלתה באזור ה200 שקל אם אני לא טועה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות, היא מילת המפתח

מדריך? אני אשקול לעשות מתישהו...

לא מכיר חנויות באינטרנט אני באופן אישי הלכתי לחנויות כמו ACE ואוטו דיפו הפרש המחירים הוא כמה שקלים בודדים למוצר אף פעם לא יצא לי לעשות קניה "גדולה" בשביל שאצטרך לחפש איזה חנות באינטרנט עם מחירים זולים יותר...

כל פעם שנגמר משהו (הווקס הנוזלי בדרך כלל) אני קונה חדש בכמה עשרות שקלים ועם מכונה ייעודית אני עושה עבודה שחוסכת באזור ה100-200 שקלים (לפעמים אפילו יותר) לטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות, היא מילת המפתח

מדריך? אני אשקול לעשות מתישהו...

לא מכיר חנויות באינטרנט אני באופן אישי הלכתי לחנויות כמו ACE ואוטו דיפו הפרש המחירים הוא כמה שקלים בודדים למוצר אף פעם לא יצא לי לעשות קניה "גדולה" בשביל שאצטרך לחפש איזה חנות באינטרנט עם מחירים זולים יותר...

כל פעם שנגמר משהו (הווקס הנוזלי בדרך כלל) אני קונה חדש בכמה עשרות שקלים ועם מכונה ייעודית אני עושה עבודה שחוסכת באזור ה100-200 שקלים (לפעמים אפילו יותר) לטיפול.

אבל ממה שאני מבין, המכונות פוליש הזולות שיש בACE ב-150-200 שקלים מתקלקלות אחרי פעם אחת, גם לך זה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על איזה מכונה אתה מדבר שמתקלקלת אחריי פעם אחת..

המכונה שלי בצבע כחול כהה תוצרת WOLF. מותג ידוע כ"זבל סיני"

שהרסה לי את הידיים והכתפיים (במובן חיובי) ועשתה פוליש מצויין!! כבר מעל ל20 פעמים... חשוב רק להחליף את הכרית שמתלבשת על המכונה ולא להשתמש יותר מדיי פעמים עם כרית אחת כי זה גם מצריך המון עבודה מיותרת וגם נותן תוצאה פחות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...