Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו דיל (האם מישהו רכש רכב דרך אוטו-דיל ויכול לתת חוות דעת על הסוכנות?)

yoyoram1
שימו לב! השרשור הזה בן 5098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם על החברה ?

בקטלוג באתר רוב הרכבים אומנם בבעלות פרטית אבל עם קילומטרז' מאוד גבוה והמחירים מחירי לוי יצחק כאילו לא מחוברים למציאות

השאלה האם מרגע הרכישה עד לרגע המסירה ללקוח הרכב עובר טיפול מקיף שכולל תיקון כל הליקויים כך שהרכב נמסר ללקוח במצב תקין ?

הייתי מאוד רוצה לקבל חוו"ד ממי שרכש מהם רכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה בא עם מזומנים או לוקח הלוואה מהם?

הם מתקנים לרוב ליקויים חמורים שעולים בבדיקה.

לגבי השאלה ששאלתי אותך, אם אתה בא עם כל הכסף אפשר להוציא בכיף הנחה של 5-10% ממחיר שהם מציינים, תלוי בדגם.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לצערי אני מגיע עם רכב שאי אפשר להיפטר ממנו לא נעים אפילו לכתוב איזה רכב זה וכמה אכלתי אותה בטפשוטי הרבה שרכשתי

ממקום דומה לאוטו דיל לכן כעת אני חשדן ובררן ,לגבי יתרת הכסף עדיין אין לי מושג י שלי כמבו חלק במזומן אבל יתכן ואזדקק להלוואה

אבל לפני הכל מה שמעניין אותי לדעת על טיב החברה הזאת והאם הרכבים שהם מוכרים שווים משהו ואני לא מתכוון רק מבחינת השוק

כי אני מחזיק רכב יחסית הרבה זמן .

תודה בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מעולה יחס מעולה מכוניות שמורות לרוב יד 1 הם מתקנים מה שצריך לפני הקניה קוסמטית ומכנית,

אני מכיר אפילו מכיר מקרה של תיקון על חשבונם אחרי שבועיים מהקניה (מחשב רכב שהלך והם תיקנו ללקוחה על חשבונם).

לי יש ניסיון מצויין איתם ההרגשה היא באמת של קניית רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עושה טרייד-אין (ואתה עושה,כי לדבריך יש לך רכב שקשה להיפטר ממנו) - ישחטו אותך,ותוסיף הרבה כסף לרכב שאתה חושק בו.

אם היית בא עם כסף רק בשביל לקנות מהם רכב - אפשר לשחוט אותם ;). (מנסיון).

בהצלחה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי.

מזדהה היטב עם מצבך. היה לי פיג'ו 407 שנת 2005, לזכותם ייאמר שהם היחידים שהיו מוכנים לקחת אותה ואף נתנו לי עבורה מחיר מאוד מאוד הוגן. במקום הפיג'ו רכשתי סקודה אוקטביה חדשה.

מדובר בחברה רצינית, לפי מה שהבנתי מהם, אחד הבעלים התמחה בתחום זה בקנדה ולאבא שלו יש שם רשת דומה, כך שהם פועלים באופן מאוד מאוד מקצועי.

חבר טוב שלי קנה מהם מספר פעמים מכוניות מרצדס, הוא מידי פעם משדרג ועושה איתם החלפות. הוא קיבל מהם שירות ברמה מאוד גבוהה, כולל אחריות ויישור קו רציני במוסך מורשה של מרצדס.

אני ממליץ לך בחום לבצע איתם עסקה, ניתן כמובן לנהל איתם מו"מ.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מהם לפני כשנה רכב.

הבעיה היא אכן שאתה מגיע עם רכב לטרייד אין, ואז אין הרבה גמישות במחירים שלהם,

במיוחד אם זה רכב בעל סחירות נמוכה.

ככל שהרכב שתרכוש מהם יקר יותר, כך העניין יהפך לגמיש יותר, כמו בכל דבר.

סה"כ היחס שם היה בסדר גמור, והם מסדרים עבורך את הכל, כולל העברת בעלות,

בדיקת שעבודים וכד', ככה שחוץ מלשלם להם(עניין שולי ;-) ) אין לך שום התעסקות מיוחדת.

אני אומנם הגעתי דרך מישהו שמכיר את המנכל שלהם, ולכן אולי היחס היה שונה, אבל אני מניח

שלא באופן מהותי.

דבר אחד אל תשכח, הם סוחרי רכב בסופו של יום, ומטרתם היא להרויח, כך שאל תצפה שתקבל

שם דיל יוצא דופן. אתה מקבל נוחות, ועל זה אתה גם משלם.

לגבי המקום עצמו, אני יודע שהם מנסים לשמור על רמה גבוהה יחסית, ועובדים הרבה על לקוחות

חוזרים. הם גם מתעסקים הרבה עם רכבי יוקרה, ולכן הם משתדלים לא "להתלכלך", כי ברגע

שהשם שלהם ייפגע, חצי מהלקוחות ייעלמו להם.

ודבר חשוב נוסף, זה שחמישים אחוז בבעלות צ'מפיון, והם גם הטרייד אין הרשמי שלהם,

מה שלא נותן תעודת ביטוח, אבל בטוח שמוריד בהרבה את ההסתברות למקרים לא נעימים

כמו אלה שנתקלים במקומות כמו "טרייד אין אהרון ובניו" וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעת אושרי, אם מחפשים ראש שקט, באוטו דיל יש סוג של שקט כאשר אתה עושה איתם עסקה, לא מדובר במגרש פרטי של חאפר, זו חברה רצינית מאוד, קחו בחשבון שבעבר היא גם היתה הטריידאין הרשמי של כלמוביל, עד שהם החליטו לפתוח מגרש דומה משלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדאי לעשות איתם עסקים...

אם אתה יודע על משהו אחר, או שנתקלת בדברים שונים, אני בטוח שכולנו נשמח לשמוע.

לזרוק סתם שלא כדאי לעשות איתם עסקים, זה כללי מידי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי מהם בעבר רכב שבבדיקה שהם הציגו בפני לא צויינו הליקויים שהיו בו.

כשבאתי למכור את הרכב התברר כי הוא עבר תאונה ולא הוחלפה כרית האויר באחת חדשה. נאלצתי לספוג 9,000 ש"ח.

לא פוסל על הסף אבל בידקו בשבע עיניים. קחו בחשבון שיש גם אלמנט של מזל. בסופו של יום הם מוכרים רכבים שהם לא באמת מכירים, ואין לך באמת מושג אם הרכב שקנית היה בובה של רכב שבעליו חפץ להשתדרג לאחר ששמר עליו וטיפל בו כבאתרוג, או לימון שהגיע אליהם לאחר שבעליו עשה מסיבה כשנפטר ממנו.

דרך טובה היא לנסות לבדוק היסטוריה במוסך מורשה שטיפל ברכב בעבר, ולוודא כי הרכב לא נכנס כניסות חריגות למוסך.

בכל מצב: לא לוותר על בדיקה עצמאית במכון לפי בדיקתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מהם לפני מספק שנים A6 ולא היו לי שום תלונות - קיבלתי רכב במצב טוב מאוד, נקי לחלוטין ומטופל במחיר הוגן. אפילו שוחחתי עם הבעלים הקודם שאישרה את כל מה שהם מסרו לי, כולל הטיפולים והתיקונים שהרכב עבר. בתור צ'ופר אפילו נתנו לי 2 שוברים להנחה של 50% בטיפולים, מה שחסך לי עוד כמה מאות ש"ח לטיפול.

לאחר מספר שנים אימי רכשה אצלם גולף בת שנה. אין שום דבר רע להגיד עליהם או על הרכב, במיוחד ששוב קיבלנו מחיר אטרקטיבי (לשלם 5% פחות ממחיר מחירון על גולף במצב ח-ד-ש עם מעט ק"מ זה נראה לי סביר ביותר!). מבחינתי היה לי ברור שבתור החברה הגדולה והיוקרתית ביותר בארץ, ובבעלות חלקית של צ'מפיון, הם לא יפגעו בשם של עצמם בשביל כמה אלפי ש"ח - בל נשכח שלקוח טוב מביא עשרה, אבל לקוח רע מבריח מאה...

המסקנה - אם אתה מוצא רכב המוצא חן בעיניך, זה אחד המקומות היותר אמינים לרכוש מהם ובמיוחד אם אתה רוכש רכב מקונצרן VAG שאזי אתה יכול דרכם לבחון את היסטוריית הטיפולים.

מיקי

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...