Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב דיזל נסיעות ארוכות אמין נוח ומפנק

וולקן
שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב פרטי מנוע דיזל אמין ונוח ,שיתן חווית נהיגה ,מזגן חזק ,מיועד לנסיעות לאילת פעם בשבוע

בתקציב של 30000 ש"ח מתלבט בין כמה רכבים , פאסאט שנת 2002 ,אופל אסטרה שנת 2003 סיטרואן קסרה

חשובים לי איכות נוחות ואמינות

וולקן 2000 שנת 94

את ההבדל מרגישים בסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי רק הפאסאט פוגעת בכל הדרישות. רכב ממש לא מאכזב עם צ'יפ יושב מצויין על הכביש. הייתי ממליץ לך גם לכוון ללקושורי הרבה יותר מפנק. מה שיש להוסיף בדגמים האלה אחרי 300 אלף צריך גיר חדש תוודא כשאתה קונה שמדובר ברכב שהוחלף עליו כבר הגיר. שיהיה לך בהצלחה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף בחום להמלצה עלC5 דיזל !

היתה לקרוב שלי במשך 3 שנים -רכב מאד נוח ומפנק .

הצריכה היתה בסביבות 1/15 מחוץ לעיר.

הפגינה אמינות על אף ק"מ גבוה.

לנצ'יה דדרה

קרייזלר וויאג'ר למשפחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי C5 דיזל, והיחידה שמצאתי עם קמ"ג' סביר (200K) היתה אחרי תאונה עם כרית אוויר נוסע תקולה...

בסוף מצאתי C5 בנזין במצב מעולה, ואני מוכן לחיות עם הפרש בהוצאות לרעת הבנזין... זה רכב קרוזים נהדר

בכל מקרה, מבעלות של שבוע עם הרכב, אני ממליץ בחום על ה C5, אבל רק עם קמ"ג' נמוך יחסית, היסטורית טיפולים מלאה וממוכר פרטי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא אוקטביה (ש'קודה)אוטו מ ע ו ל ה ! , קשה למצוא ...

"קשה" זאת לא המילה המתארת מצב קנייה של רכב סביר עבור דגמי TDI של משפחת VW. אם זאת הכל עניין של טעם ומזל - לכל רכב יש יתרונות וחסרונות.

לי אישית יש ניסיון עם סיטרואן C5 דיזל וסקודה אוקטביה דיזל שאותה מכרתי לטובת C5. לחבר בעבודה יש פאסאט דיזל מנוע 130 כ"ס... מה אני אגיד... ב-30K ש"ח לא תמצא פאסאט טוב. סקודה גם נמכרת מעל מחירון - אולי רק 2002. אפשרי לקנות C5 שנת 2002-2004 (תלוי). קסארה ... לא יקרה, ועם קצת מזל - אפשרי למצוא 2003. אופל... חמממ... לא שמעתי דברים טובים. אולי ברלינגו HDI? שנת 2004-2005?

אין שלמות, לך על בחירת (ליבך) כיסך! עכשיו CitroenC4_Picasso&Peugeot308

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי C5 דיזל, והיחידה שמצאתי עם קמ"ג' סביר (200K) היתה אחרי תאונה עם כרית אוויר נוסע תקולה...

ה-C5 דיזל עם כרית תקולה - זה לא מאשקלון המוכר? רכב עמד הרבה זמן במוסך והייתה חסרה כרית אויר צד נוסע, ובאמת היה בסביבות 200K ק"מ

Fiat Brava / Volvo850 / CitroenC5 mk1 & mk2_HDI & mk3 / Skoda OctaviaTD / Peugeot407 & 207

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה ברוך, בחור מקריית ארבע, שטיפל במוסך בבאר שבע.

יכול להיות שהוא ניסה גם באשקלון.

רכב לבן אם אני זוכר נכון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה יכול למצוא מגאן 2 דיזל 2004 ,לי יש 2005 הרכב מאוד נוח ומאוד מפנק ,אבל לגבי האמינות... ובכן קשה לי לקרוא לו אמין ,יחד עם זאת הוא הדיזל הכי חסכוני הממצוע צריכה אצלי מגיע ל22 ק"מ לליטר (בפועל במחשב זה מראה 24 ק"מ לליטר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לפתוח פוסט חדש ..

תראו התקציב שלי הוא 50000-55000 יש למישהו הצעה מיבין כל המכוניות האלה מה עדיף?

אני דווקא שם דגש יותר על אמינות ומהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לפתוח פוסט חדש ..

תראו התקציב שלי הוא 50000-55000 יש למישהו הצעה מיבין כל המכוניות האלה מה עדיף?

אני דווקא שם דגש יותר על אמינות ומהירות.

בפוסט הזה מדברים שפת "סולר", כן? 8) אין הרבה בחירה בישראל של מכוניות פרטיות עם מנוע דיזל. 50-55K מדובר ברכב 2002-2005 ולכן ... משפחת VW, משפחת PSA (פג'ו-סיטרואן), רנו... אם יש עוד - כנראה לא שווה תשומת לב, תקנו אם אני טועה.

C5 רכב חזק (אם כבר אז 05-06, מנוע 2.2HDI בעל הספק 136 כ"ס), אך כבד (כ1600 ק"ג). אפשרי למצוא C4 עם מנוע 1.6HDI הספק 110 כ"ס. אמור להיות מהנה.

למשפחת VW בשנים שציינתי יש 4 מנועים TDI (על מנועי SDI לא מדבר, איטי): הספק 90 כ"ס / 100 כ"ס / 110 כ"ס ו-130 כ"ס. נהגתי בכולם: 90 כ"ס סביר, אך עדיין חלש ואיטי (הייתה לי אוקטביה עם מנוע כזה... לא משהו). 110 כ"ס מעולה- יש גולף, יש SEAT CORDOBA. מנוע עם הספק 130 כ"ס מדהים, דווקא נהגתי בSEAT IBIZA עם מנוע זה - טיל בליסטי. עושה רכבים עם 2 ל' בנזין. לא רואה אותם. אך נדירה ויקרה יחסית לקבוצה. פאסאט פחות משעשע, עדיין כבד.

רנו... חממ... 1.5 טורבו דיזל 100 כ"ס ... כאשר חיפשתי היה הצע רב, אך לא שמעתי תגובות טובות.

אהה, כן. לא משנה מה אומרים על סיטרואן, תיקונים וטיפולים של VW ומשפחה כולה מאוד יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעליה של מגאן 1.5 DCI אני שוב אומר כל עוד היא נוסעת היא מצויינת ,נוחה מאוד מהנה לנסיעה מנוע סבבה לגמרי ,נהגתי רבות על פוקוס הן 2006 והן 2010 וכן על הלנסר החדשה ועל מזדה 3 בלי להתבלבל לשניה הרנו עדיפה .

אבל בשנתתים וחצי שיש לי אותה הלך לי ראש מנוע בגלל רדיאטור שנזל וכל המיים נשפכו בבת אחת ,החלפתי טורבו ,הלך מדחס של מזגן ,החלפתי EGR לפתי קלאצ' ומחזיר שמן וזה מבלי בלאי רגיל של בלמים ,בלם יד ופיוזים שנשרפים , והבעיה היא שגם החלפים לא זולים .

אז נכון שבשנתיים וחצי שיש לי אותה חסכתי בדלק מעל 20K ש"ח ,היא באמת נוסעת מעל 20 ק"מ לליטר ,אבל מחיר התיקונים ויותר מזה תחושת החוסר בטחון שמתלווה לכך שכל כמה חודשים קורה לה משהו לא בטוח ששוה את זה .

יחד עם זאת בבואי להחליף אותה עכשיו סיכוי טוב שאקנה אותו דבר בשנתון חדש יותר ואקווה לטוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעליה של מגאן 1.5 DCI אני שוב אומר כל עוד היא נוסעת היא מצויינת ,נוחה מאוד מהנה לנסיעה מנוע סבבה לגמרי ,נהגתי רבות על פוקוס הן 2006 והן 2010 וכן על הלנסר החדשה ועל מזדה 3 בלי להתבלבל לשניה הרנו עדיפה .

אבל בשנתתים וחצי שיש לי אותה הלך לי ראש מנוע בגלל רדיאטור שנזל וכל המיים נשפכו בבת אחת ,החלפתי טורבו ,הלך מדחס של מזגן ,החלפתי EGR לפתי קלאצ' ומחזיר שמן וזה מבלי בלאי רגיל של בלמים ,בלם יד ופיוזים שנשרפים , והבעיה היא שגם החלפים לא זולים .

אז נכון שבשנתיים וחצי שיש לי אותה חסכתי בדלק מעל 20K ש"ח ,היא באמת נוסעת מעל 20 ק"מ לליטר ,אבל מחיר התיקונים ויותר מזה תחושת החוסר בטחון שמתלווה לכך שכל כמה חודשים קורה לה משהו לא בטוח ששוה את זה .

יחד עם זאת בבואי להחליף אותה עכשיו סיכוי טוב שאקנה אותו דבר בשנתון חדש יותר ואקווה לטוב

קודם כל התייחסתי למנוע דיזל ככלל ולרכב רנו דיזל כפרט! לאור הידע שלי ובחיזוק של דבריך אנני מבין למה הינך נעלב כאשר הערתי לגבי רנו דיזל? מי רוצה לקנות רכב ומצד אחד לחסוך ביתרונות של סולר ומצד שני לשלם על אחזקה יקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...