Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי אאוטלנדר 2006-2009

talroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי

אז אנחנו די סגורים על מיצובישי אאוטלנדר מנוע 2000 מוגדשת שנת 2009-2006.

יש למישהו נסיון עם הרכב האמור ?

טיפולים?

דברים שצריך לבדוק במיוחד ?

להיזהר מתקלות אופייניות.

אשמח לתגובה.

דרך אגב סובארו פורסטר ירדה מהפרק כי היא טיפונת יותר צפופה מהמיצו.

תודה.

טל.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התרשמותי אתה נראה לי דיי נעול על הרכב גם ללא המלצה

אבל בכל מקרה אני אשאל אותך לגבי איזה רכב החלטת?

כאמור המצובישי אאוטלנדר מחליפה דור בדיוק בשנת הדגם 2008

וגם פער המחירים בין 2006 ל- 2009 הוא דיי גדול.

לכן, אנא, תהיה ספציפי כמה שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אשתי רוצה רכב שיהיה מרווח לשלושה ילדים מאחורה עם כסאות ובוסטרים.

ואני רוצה רכב עם מנוע ובוסטרים :twisted:

אני חושב שהאאוטלנדר הוא הפשרה המושלמת בשבילנו :

מרווח מספיק לשלושה ילדים [במקום ג'יפ שהמיסיס ביקשה]

ובעל מנוע 2000 מוגדש שמפיק 202 סוסים צוהלים. [במקום איזו הוט רוד שאני רציתי].

הפער בין השנים נובע מאיזו הלוואה אוכל לגייס בחודשים הקרובים ובאילו ריביות.

המחירים של השנתונים הללו נעים בין 84000 ל 146000 תלוי בשנה ובאופן האיבזור.

עד לכתיבת שורות אלו קיבלתי מהבנק שלי ריבית מחפירה של 4.75 לשנה.

אשמח אם למישהו יש תובנות על הרכב הנ"ל על תקלות שחוזרות האם הוא נוח לנסיעות ארוכות \ שטח קל ?

תודה למגיבים

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אשתי רוצה רכב שיהיה מרווח לשלושה ילדים מאחורה עם כסאות ובוסטרים.

ואני רוצה רכב עם מנוע ובוסטרים :twisted:

אני חושב שהאאוטלנדר הוא הפשרה המושלמת בשבילנו :

מרווח מספיק לשלושה ילדים [במקום ג'יפ שהמיסיס ביקשה]

ובעל מנוע 2000 מוגדש שמפיק 202 סוסים צוהלים. [במקום איזו הוט רוד שאני רציתי].

הפער בין השנים נובע מאיזו הלוואה אוכל לגייס בחודשים הקרובים ובאילו ריביות.

המחירים של השנתונים הללו נעים בין 84000 ל 146000 תלוי בשנה ובאופן האיבזור.

עד לכתיבת שורות אלו קיבלתי מהבנק שלי ריבית מחפירה של 4.75 לשנה.

אשמח אם למישהו יש תובנות על הרכב הנ"ל על תקלות שחוזרות האם הוא נוח לנסיעות ארוכות \ שטח קל ?

תודה למגיבים

בשביל הצרכים האלו האאוטלנדר טורבו יעשה את העבודה.

הטורבו הגיע בשנים 2006 ו- 2007 בלבד והוא נדיר מאוד.

צריכת דלק גבוהה, ביצועים פסיכיים ביחס לרכב כזה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב חיפושי נתקלתי בחברת "ניוקאר אשדוד".

הם מייבאים רכבים משומשים מארה"ב כולל אאוטלנדר.

השאלה שלי האם משהו ייבא מהם רכב ?

האם הם אמינים ?

משהו יכול להמליץ על ייבוא דרכם ?

אין בעיות תקינה שירות פה בארץ ?

ועוד הרבה מאוד שאלות.

תודה לכל המגיבים

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאוטלנדר טורבו - מנוע טורבו-בנזין 2000 סמ"ק,עם 202 כ"ס (המנוע,במקור,שייך לאיבו 8,בה הוא מייצר 265 כ"ס).גיר ידני 5 הילוכים.

מבחינת שמירת ערך - הוא לא שומר על ערכו במיוחד,בין השאר כי הדגם ה"רגיל" (2400 סמ"ק,אוטומטי,160 כ"ס) לא היה מוצלח כ"כ מבחינת מכירות.בנוסף,הטורבו נמכר במספרים קטנים (מה שהביא להפסקת שיווקו ב-2007) ויש לו רק גיר ידני - לא בדיוק המתכון להצלחה שיווקית בארץ.

בטיחות: 4 כריות אוויר,בקרת יציבות.

לפני הקנייה,מומלץ לבדוק נזקי שטח ומדרכות וכן את מצב הטורבו והקלאץ'.

זכור - זה לא ג'יפ אמיתי! הוא נמוך מאוד (מרווח גחון: 19 ס"מ) וחסר הילוך כוח.

מדובר ברכב מרווח ומעוצב,עם מנוע חזק מאוד והתנהגות כביש כמעט כשל רכב פרטי.הדגם המאובזר יותר מגיע עם גג-שמש כפול (הקדמי נפתח באופן ידני,עד כמה שזכור לי),ריפודי עור וג'אנטים מגנזיום.לגבי פנסי קסנון ומושב נהג חשמלי ומתחמם - אני לא זוכר.

מצד שני,כאמור,האאוטלנדר מוגבל בשטח.יש לו תא מטען קטן יחסית והוא לא נוח במיוחד בגרסת הטורבו (המיתלים הוקשחו לעומת דגם ה-2400).המנוע צורך הרבה דלק,למרות שהגיר הוא ידני (6-8 ק"מ לליטר ועוד יותר בנהיגה מאומצת).אגב,הטורבו שותה רק אוקטן 98.

בסה"כ - קניה מעולה,בעיקר בזכות התמורה למחיר האטרקטיבי.אם תרצה גיר אוטומטי - מומלץ לך לבדוק את הפורסטר טורבו - שהוא אפילו מוצלח עוד יותר מהאאוטלנדר טורבו (התנהגות כביש טובה יותר,תא מטען עצום בנפחו וקצת יותר אבזור [כולל גג-שמש חשמלי אדיר בגודלו,מושבי עור),אך יקר קצת יותר.

תיהנו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפורסטר הבנתי שהדגם הישן קטן וצפוף יותר .

לגבי האאוטלנדר אני ראיתי כמה בעלי גיר אוטומטי רציף עם מנוע 2000 טורבו.

אני לא מתכוון להגיע איתו לשטח אלא להנות מהכוח שלו ומהרווח מאחורה לילדים.

אני מנסה לברר את אופצית היבוא אישי משומש [אם כדאי יכול להיות שנלך על האופציה הזאת]

הפורסטר לא יקר יותר לאחזקה אבל חלש יותר מבחינת כוח ?

תודה על התשובה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האאוטלנדר אני ראיתי כמה בעלי גיר אוטומטי רציף עם מנוע 2000 טורבו.

אין חיה כזו.

הדבר הכי דומה זה הדגם האחרון של האאוטלנדר (מ-2008 בארץ) לו יש מנוע 2400 וגיר רציף.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת כוח,הפורסטר יותר חזק - מנוע 2500 סמ"ק,טורבו,עם 230 כ"ס.

לגבי עלויות אחזקה אין לי מושג,אם כי ידוע כי צריכת הדלק של פורסטר טורבו היא איומה (5-7 ק"מ לליטר).

אני בטוח בכמעט 100% שאין אאטולנדר טורבו ביבוא אישי.אני,בכל מקרה,מעולם לא ניתקלתי באקזמפלר מייבוא אישי ב"יד2" בזמן השיטוטים המרובים שלי באתר,הן באופן כללי והן כשחיפשתי אוטלנדר טורבו באופן ספציפי (אני מחפש מכוניות ב"יד2" בשעות הפנאי..תמיד טוב להרחיב את הידע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר איך המנוע 2400 מרגישים שהוא חלש משמעותית ?

נכון לכרגע ירדתי מהיבוא האישי באדוד כי הם לא מטפלים בשנים האלו או בטווח הכסף שיש לי :-( .

אם אצליח לשכנע את האישה שגיר ידני לא כזה נורא אז יש מה לדבר [אבל היא די נעולה על אוטומט]

החצי נחמה במחינתי שהאוטומט הוא רציף אז יש זריזות יחסית.

השאלה המתבקשת מתחילת הפוסט כמה המנוע עייף בהשוואה ל202 כ"ס [הבנתי שהוא בסדר גודל של 160~170 כ"ס]

נשמע על הנייר יותר חלש וגם כבד יותר , אבל בפועל אם משהוא נהג על שני הדגמים ויכול להמליץ אולי אני אתגמש.

תודה וחג פסח שמח.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-2400 בשידוך לגיר הרציף חזק מאוד. המנוע הזה מפיק 170 כ"ס והשילוב עם הגיר הרציף מוצלח למדי לטעמי, צריך רק להתרגל לאופי הפעולה של הגיר הרציף שהוא שונה מאוד מגיר אוטומטי פלנטרי. שים לב שהדגמים עם הגיר הרציף זה למעשה אאוטלנדר 2 שהוא מרווח, מודרני ומוצלח הרבה יותר מהאאוטלנדר הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך המנוע 2400 מרגישים שהוא חלש משמעותית ?

ה-2.4 חלש משמעותית מהטורבו, והרבה פחות מלהיב (ביצועים/הנאה מנהיגה). מבחינת פרקטיות החדש עדיף.

השאלה היא מי אתה רוצה שייהנה - אתה (2.0 טורבו) או אשתך (2.4)? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני...

אבל מצד שני די קשה להנות מרכב כשהגב תפוס אחרי שישנתי כל הלילה על הספה בסלון :shock:

"מיתרונותיו של גבר נשוי"

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לאף דגם של האאוטלנדר דור ראשון אין בקרת יציבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...