Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז כמה האוטו עשה? מינואר הקרוב - רישום הקילומטראז' בכל מבחן רישוי

neon12
שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבורך לחלוטין!!!

אני לא תמים ומאמין שזה יגרום להפסקת הזיופים, אבל אני בטוח שזה יקשה על חלק מהמזיפים.

והסוחרים אשר גם ככה ימשיכו לזייף- לפחות ישמח אותי שהם ישלמו יותר מהיום.

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיין יהיו כאלה שיורידו קצת בכל פעם בין טסט לטסט.

ככה יווצר הרושם שהרכב לא עבר הרבה ועדיין לא תהיי קפיצה לא הגיונית לאחור.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הזיופים עושים בד"כ "סוחרים"

הסוחרים מקבלים את הרכב משני מקורות בד"כ או בהחלפה מבעל רכב פרטי או במקרה של ליסינג / תאונה .

בעל הרכב הפרטי שהרכב היה בבעלותו לא ישנה את מד האוץ כך שהאפשרות של הסוחר היא לקמבן עבור חלק מהשנה שהרכב אצלו.

מכאן שרכב שרשם כבר 150-200K בטסט לא יופיע פתאום עם 100K במכירה.

כך שהפתרון הוא טוב, יעיל , ויביא קצת סדר לענף הפרוע.

כמובן שהכלל הזה יחול על מכירת רכב פרטי .

פעולה זו יחד עם האפשרות לקבל היום היסטורית טיפולים + היסטורית תאונות על פי חוק , ינקו במשהו את השוק .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר הרבה סוחרים שיחזיקו רכב 3 שנים.

כך שבשנה הראשונה עשה 15K

בשנה השניה עשה 15K- נרשם 30K.

בשנה השלישית עשה עוד 15K והגיע לסוחר, נניח ירשם 33K.

עדיין 33 עדיף על 20..

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את זה ,גם ככה עלויות המחייה מטורפות בישראל,אז עכשיו להפוך את המעשה של הקמת משפחה לעוד יותר יקר ? חבורה של חמדנים ...

זה לא עומד להשתנות בעשור הקרוב אלא אם אתה תתמנה לשר האוצר ותחלק לכולם מתנות כמו ארידור וארליך.

הפתרון היותר ישים עבורך, זה לבדוק איפה בעולם יותר טוב לחיות ולעבור לשם.

עושה 15K בשנה ראשונה.

15K שנה שנייה, נרשם 17K.

15K שנה שלישית, נרשם 20K.

וכן הלאה...

כל שנה תשלם למכון ספידומטרים שישנה לך את הקריאה ? האם זה יהיה כלכלי עבורך? ואם קונה יתעניין בהיסטוריית הטיפולים האם תמחוק את העובדה שהרכב כבר עשה טיפול 50,000 ?

הבעיה היותר אקוטית היא במכוניות החדשות יותר ולרוב הן באחריות למס' שנים, כך שברמת העיקרון בדיקה בספר רכב תגלה את האמת שלא כתובה ברשיונות. כמובן שאפשר לוותר על האחריות ולבצע טיפולים ותיקונים במוסך אלמוני.

אם מישהו יחליט לבצע טיפול תקופתי במוסך אלמוני עקב הגעה לקילומטראז', עדיין תהיה "חובה" להביא את הרכב לטיפול תקופתי על פי זמן (חצי שנה) במוסך החברה בכדי לשמור על האחריות, כלומר לשלם פעמיים על טיפול תקופתי. לא בטוח שלאדם פרטי ההשקעה בהעלמת קילומטרים תניב בסופו של דבר מחיר גבוה יותר שיצדיק את כל התהליך לאורך זמן.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - התקנה מבורכת וחבל על ההלעזות.

האנשים היחידים שעוסקים כיום בזיוף של ק"מ הם סוחרי הרכב. לא *כל* סוחרי הרכב, אלא סוחרי רכב בכללי.

רכבים עם 400K על השעון עוברים "טיפול השבחה" בשטחים, שם עובר האינטריור ניקיון מקיף + החלפת פלסטיקה (כדי לשוות מראה חדש יותר), מוחלפות מספר תושבות (כדי למנוע ויברציות וליצור מצג שווא של רכב שמור) וכמובן החלפת לוח שעונים עם ק"מ חדש דנדש.

השנה רק יירשם מספר הק"מ בטסט השנתי, שנה הבאה הוא כבר יופיע על הרישיון - ז"א שבתוך שנתיים מעכשיו יהיה אפשר לעשות את "טיפול ההשבחה", רק בלי הסיפור של השעון.

מה זה אומר מבחינתנו, האזרחים הקטנים? הרבה יותר שקיפות מבעבר ופחות פגיעות אל מול סוחרי הרכב.

מעכשיו כשרכב יגיע ל-300-400K, הוא פשוט יימכר בהנחה מטורפת ללקוח פרטי שמוכן לקחת את הצ'אנס, ולא לסוחר רכב שירמה קונה תמים.

אני אישית מבסוט ברמות שאי אפשר לתאר מהסיפור הזה.

בנימה אישית יותר אני אוסיף שלדעתי זה יביא מכה אנושה לכל מסחר הרכב בארץ. המגרשים שאינם כאלה של חברות ליסינג או השכרה מוכרות, ככל הנראה יסיימו את תפקידם בתוך שנה שנתיים, מכיוון שהם התבססו מלכתחילה על רמייה וכחש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון משעולה שעוזר גם לבעלי המכוניות השמורות (באמת), כי לא תהיה להם יותר תחרות למכירת הרכב אל מול בעלי המכוניות "השמורות".

עוד עניין קטן, נכון שאפשר לעקוף את הרישום כמו שאפשר לעקוף כל דבר אחר, אבל מספיק שבמשך חיי כל רכב יהיה צדיק אחד - וכבר המשחק הצטמצם בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בעלי הרכב הפרטי הם צדיקים (בקטע הזה). אני עוד לא שמעתי על בעל רכב פרטי שאחת לשנה דואג להוריד את הק"מ השנתי.

כנ"ל גם חברות הליסינג וההשכרה - אין מצב שהן לא ידווחו על הק"מ של הרכבים שלהם - ובכל מקרה רוב האנשים שקונים רכב שמגיע מהשכרה לשעבר והוא יד 1 (בבעלות החברה) קונים אותו ישירות מהמגרש שלה.

אתה יכול להיות בטוח ב-100% שזה הסוף של זיופי הק"מ - בתוך שנתיים מהיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועבור קונים שהם קצת אינטליגנטים - כבר תוך לכל היותר שנה מהיום.

(בהנחה שתהיה פרוצדורה פשוטה לבירור הקריאה האחרונה שנרשמה)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים - התקנה מבורכת וחבל על ההלעזות.

מה זה אומר מבחינתנו, האזרחים הקטנים? הרבה יותר שקיפות מבעבר ופחות פגיעות אל מול סוחרי הרכב.

מעכשיו כשרכב יגיע ל-300-400K, הוא פשוט יימכר בהנחה מטורפת ללקוח פרטי שמוכן לקחת את הצ'אנס, ולא לסוחר רכב שירמה קונה תמים.

אני אישית מבסוט ברמות שאי אפשר לתאר מהסיפור הזה.

מסכים עם כל מילה.

בהולנד המצב הוא ככה כבר היום (נדמה לי מאז אמצע שנות ה 90), וכל סוחר רכב מציג יחד עם הרכב את התדפיס הרשמי עם רישומי הקילומטראז' השנתיים.

בנוסף, כל אזרח יכול, בתשלום סמלי, לקבל את הפרטים המלאים של כל רכב על פי מספר רישוי באמצעות אתר אינטרנט.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...