Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היי אני חדש פה וצריך עזרה VW PASSAT

symbol
שימו לב! השרשור הזה בן 6166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכול מומחי הרכב שכאן . אני משותת בפורום שלכם כבר חצי שנה ( נחמד לקרוא )

כיום יש לי פיג'ו 306 XN 94 1.4 שהשקעתי בה כ7000שח כולל מנוע חדש מיבוא ב4500שח

רציתי קצת להיתקדם ולא ידעתי למה בתחילה חשבתי על פיאט בראבה אבל התגובות כאן הבהילו אותי למרות מחירה המצחיק ודווקה נוחה נסעתי בה.

היום משכתי את התקציב ל כ 23-25K לאחר מכירת הפיג'ו.

בדיפדוף לוח יד2 מצאתי פאסאט 1.6 1997 יפה בתמונות ולא יקרה 25K בדיוק בתקציב , א' ניראת יוקרתית , בטוחה(!?)

וכנרה אמינה . לפני כתיבת שורות אלה שאלתי חברים מכרים שיש להם הכרות עם הרכב הדעות 50%-50% אין באמצע. או שאוהבים אותה או שונאים. אני יודע ש התחזוקה שלה לא זולה אבל גם הפיג'ו המעפנה שלי שמחירה כולה 14K לא זולה בחלקים רק למדה לבד עלתה לי 1000שח :( מה דעתכם על VW PASSAT 1.6 ידני 1997 ( לא אוהב אוטומט)

נימוקים: לא מחפש רכב מירוץ ( אני בן 39 כבר צלם ומעצב גרפי במקצועי) רכב מרווח ונח, צריכת דלק כנרה ממוצעת 1ל10,11

הפיגו אוכלת 1ל15 :) יש בגז' גדול לשים ציוד צילום ו נח להעמיס עוד 3 דוגמניות:)

עכשיו מה הם הסיבות לא לרכוש ומה צריך לבדוק (חוץ מבדיקה במכון)

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ה - VW בטוחות, מכל רכב אחר, להוציא - CADILLAC STS/CTS, MERCEDES SLK/C CLASS, HUMMER, BMW SERIES 5, שאלו הם הרכבים הכי בטוחים כמעט בעולם! (אבל לצערנו כולן זללניות ענקיות של דלק!!!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

למה לא - אחזקה יקרה ,צריכת דלק , אמינות לא רעה בלבד.

אלטרנטיובות : מיצובישי כריזמה 99 באותו סכום,לנטיס גם לא רעה,קורולה וכו (הבנת את הפרנציפ - רק שים לב אלמרה מעולה ביותר ולא נוחה באופן קיצוני!

בעיקרון יפנית מתוחזקת תיתן אחלה תמורה למחיר!.

תהנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעיז לגעת ברכב הזה, לא מדובר בקטע של "רכב מאוץ" 100 כ"ס ממנוע 1600 8 שסתומים, על רכב ששוקל באיזור ה1500 קילו, + 3 דוגמניות (עוד 40 קילו לאחת) + צלם (70 קילו אדם ועוד 5 קילו נפיחות בעקבות הדוגמניות)

הרכב הזה עגלה ברמות היסטריות, ברמה שכל עליה היא סיוט מתמשך, המנוע נקרע על המרכב הזה וסובל סבל מטורף !!

גם צריכת הדלק כנראה גרועה בהרבה ממה שרשמת בגלל המאמץ !! אם פאסאט אז רק מנוע ה2.0 ליטר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cars_lover כתב:

כל ה - VW בטוחות, מכל רכב אחר, להוציא - CADILLAC STS/CTS, MERCEDES SLK/C CLASS, HUMMER, BMW SERIES 5, שאלו הם הרכבים הכי בטוחים כמעט בעולם! (אבל לצערנו כולן זללניות ענקיות של דלק!!!)

צודק, הVW לופו הרבה יותר בטוחה מאודי, מרנו, מוולוו ומכל השאר :screwy:

מה שבאמת מעניין אותי, זה איך בחרת את הדוגמאות הספציפיות האלו?

נ.ב

מחזק את מילותיו של עתיד.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מאמין שהרכב יסחוב בסדר כשהוא לא עמוס, אבל זה עדיין יעלה לך בהרבה דלק.

זה הצורה של הB5 או הישנה יותר?

אם זאת הישנה יותר אז היא גם לא רכב בטוח בכלל.

קיבלה ציונים עלובים במבחני ריסוק אמריקאים.

כבר עדיף לך איזו מגאן סדאן איזור שנת 99' או קנגו 00' (גם איטי כשעמוס)כל זאת בהתחשב בתחזוקה של רכב צרפתי בגיל כזה.

גם הכריזמה אופציה נחמדה ואמינה יותר, אבל מעט יקרה יותר ואני לא חושב שהיא בטוחה כמו הרנואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה B5 לא יודע אבל זאת הצורה החדשה מ1997-2005 .

ומה זה המון דלק 1ל10 בערך בעיר כמו סוברו מיצובישי וכו לא?

וצרפתיה לא לא לאאאאא יש לי 306. כש הן חדשות הכל טוב ויפה אבל עם הזמן הבלאי בלתי נימנע ומחירים כמו BMW

מה האלטרנטיבה עד 25000שח? כי בשנתון הזה ובמחיר הזה לא מצאתי משהו חוץ מכל מיני יונדאי וכו... גם המחיר של הפאסאט בהתחלה ניראה לי כטעות דפוס כי היא בדרך כלל ניסחרת במחיר של ה A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:10 בעיר? בסובארו ומיצובישי? סביר להניח שלא (אולי סובארו ג'אסטי מנוע 1000).

בוא אני יאמר לך ככה.

לאבא שלי הייתה בורה 1.6 אוטומטית.

מנוע זהה למנוע בפסאט, הפאסט אמנם ידנית אך גדולה וכבדה יותר.

צריכת דלק הייתה 1:9.5~ בנסיעה משולבת שרוב הזמן אך ורק הנהג ברכב.

אני חושב שאתה תקבל נתוני צריכה דומים מאוד.

אבל אני מאמין שבנסיעה בינעירונית, אפילו עם רכב עמוס ונהיגה רגועה תוכל להוציא 1:11.

בעקרון לאור העובדה שזה רכב מהצורה החדשה אז הוא מאוד אטרקטיבי כי אתה מקבל רכב גדול ואיכותי במחיר רצפה.

ואם לא היית נוסע מרחקים גדולים ברכב או דורש מהרכב נסיעות ארוכות תחת עומס אז הייתי אומר לך לקפוץ על הרכב.

למרות שלמען האמת אני לא כ"כ בטוח שלאנטיס 1.6 אוטומטית תצרוך הרבה פחות והיא בטח מכונית הרבה פחות נעימה לנסיעה והרבה פחות בטיחותית.

אם אתה מתלונן על מחירי חלפים גבוהים בפיז'ו אז במקומך הייתי נותן למישהו אחר לעשות בשבילך את סידורי המוסך עם VW.

ואל תשכח שאפילו שזאת פאסאט עדיין מדובר ברכב בן 10 והוצאות תיקונים יקרות יכולות וכנראה יצוצו מתישהו.

לגיסתי הייתה פולו 97 עם פחות מ90 אלף ק"מ, לפני שנה וחצי בערך היא הייתה צריכה להחליף בית מצערת (בעיה כרונית ב VW מסויימים). מעל ל3000 ש"ח רק החלק, ועוד מפירוק.

יעזור מאוד אם תאמר לנו כמה ק"מ הרכב עובר בשנה וכמה מתוכו בנסיעות עירוניות שגרתיות וכמה אתה מבלה בנסיעות ארוכות עם רכב עמוס, עבודה או טיולים משפחתיים, מה שלא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב את הפאסאט ההיא פיספסתי נימכרה ב:( 23000

עשתה 130000 מאדם בן כ60 יד2

אבל על חלב שנישפך לא בוכים

עכשיו אני תקוע עם קונה לרכב שלי שתחן לי את המח נו מתי כבר אני מקבל את הפיג'ו ו עם כסף לרכב אחר שאני לא יודע מה לקנות. מה הבראבה /בראבו עד כדי כך נוראית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש רכב אך עם תקציב של כ 20K(שאולי יעלה קצת) בסכום שלך ראיתי שניתן לקנות לאנטיס 1.8 שנת 96 רכב די נוח מרווח, אמין מאוד וגם די חזק. יש לו 2 כ"א וABS ועוד חישמולים שונים, ולא חסר כאלו למכירה במקומך הייתי מחפש אחת כזאת.

לדעתי הרכב המושלם תמורת הכסף(במידה ואתה לא מחפש משהו ספורטיבי).

בפאסאט 1600 זאת פשוט עגלה שתשתה לך דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעיז לגעת ברכב הזה, לא מדובר בקטע של "רכב מאוץ" 100 כ"ס ממנוע 1600 8 שסתומים, על רכב ששוקל באיזור ה1500 קילו, + 3 דוגמניות (עוד 40 קילו לאחת) + צלם (70 קילו אדם ועוד 5 קילו נפיחות בעקבות הדוגמניות)

הרכב הזה עגלה ברמות היסטריות, ברמה שכל עליה היא סיוט מתמשך, המנוע נקרע על המרכב הזה וסובל סבל מטורף !!

גם צריכת הדלק כנראה גרועה בהרבה ממה שרשמת בגלל המאמץ !! אם פאסאט אז רק מנוע ה2.0 ליטר....

למה רק מנוע 2.0 ליטר? מה רע במנוע ה-1.8 האטמוספרי? זמינות הכח שלו טובה יותר ממנוע ה-2 ליטר אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רק מנוע 2.0 ליטר? מה רע במנוע ה-1.8 האטמוספרי? זמינות הכח שלו טובה יותר ממנוע ה-2 ליטר אפילו.

אתה צודק - למיטב זיכרוני ה- 2 ליטר הוא מנוע 115 כ"ס, בעוד שה- 1.8 (5 שסתומים) 125 כ"ס.

רק מה באותם שנתונים המנוע הזה הותקן רק בדגמי אאודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זמינות הכח במנוע ה1.8 פחות טובה ממנוע ה2 ליטר,

בעבר עד שנת 99 המנוע הנ"ל הותקן גם על גבי הגולף, לאחר תלונות רבות של לקוחות שכל פעם שרוצים לעקוף וכו חייבים לתת "קיק דאון" ולמשוך הילוכים לאחר שהגיעו התלונות, בחרו בVW להעיף את מנועי ה1.8 מהגולף ולהחזיר את מנוע 2 הליטר חזרה, אגב אם אני לא טועה קרה דבר דומה גם בפאסאט ובשנתונים יותר מתקדמים לא ניתן להשיג פאסאט 1800 אטמוספרית (נראה לי משנת 00)

מנוע ה2 ליטר עם עקומת מומנט מאוד שטוחה והוא בחירה מאוד נוחה ונעימה לנהיגה על גיר אוטומטי, ולמי שחושש מההספק הנמוך אני יכול להגיד שמניסיוני על המנוע הזה ההספק לא מרגיש נמוך (כנראה בגלל עקומת מומנט בריאה ושטוחה) והמנוע מרגיש זריז וטוב כמו כל מנוע 2000 ממוצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...