Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשימת המכוניות הכי נמכרות בארה"ב ב 2006

LotusElise
שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. אתה יכול לחשוב על איזשהו מניע למכון-ענק כמו ADAC להכניס סתם ככה יונדאי גטץ לתוצאות סקר שלו, ועוד למקום אחרון בקטגוריה?

2. נראה לך שגוף כמו J. D. Power, שפרנסתו על סקרים כאלה, יסתכן בסילוף מסיבה כלשהי?

3. לידע כללי: ב-2006 נמכרו בגרמניה 52,405 יונדאים (הדגם המוביל: טוסון), ו-11,053 סובארואים, מתוכם 44.7% פורסטרים. סובארו קיימת בגרמניה מאז 1980, ומאז ועד סוף 2006 נמכרו שם בדיוק 296,467 מכוניות סובארו.

(4. אם שאלת: אתרי העיתונות של יונדאי וסובארו בגרמניה רשומים אצלי בתיקיית Press בפייבוריטס. אני חושב שגם של דייהטסו בנורבגיה ואיסוזו בדרום-אפריקה ולאדה בלטביה. מקרה אבוד, עזוב)

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ובקשר לרכבים היברדיים-הם לא חסכוניים יותר ממכוניות דיזל,כך שלא ברור מה כל המהומה סביבם.

בארה"ב איכות הדיזל נמוכה ולא תואמת את מנועי הדיזל שנמכרים באירופה, ככה שהדיזלים שכל פעם שומעים עליהם בהקשר של רכבי ההייבריד פשוט לא רלוונטיים לארה"ב כי הם לא נמכרים כאן.

חולה רכב - לגרסאות הרגילות של הקורבט אני חושב שיש ליפנים מתחרות - אולי 350Z? לגרסאת הZ06 - לא כי שוב, זה שוק שהם לא נכנסים אליו.

בכל מה שקשור למכוניות ספורטיביות היפנים פונים יותר לכיוון הTUNING והAFTER MARKET (השיפורים) בגלל זה אתה רואה מכוניות עם טורבואים בגודל מנוע של 747 על בלוק מנוע מקורי כמעט (קצת הקצנתי, אבל ממש קצת) כמו הסיוויק, סופרה, אינטגרה, סקייליין.

350Z היא לא מתחרה לקורבט.

זה לא השוק שהיא מתחרה בו, המחירים שלהם שונים באופן דראסטי ביותר.

ניסאן דווקא כן משחררים בקרוב את המתחרה שלהם לקורבט Z06 - הניסאן GT-R (לשעבר סקייליין GT-R).

תג המחיר אמור להיות דומה למדי, באזור של $70K ואני מוכן להמר על זה שהניסאן לא תיקח שבויים.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק, כמה זמן חיפשת את האחוז המדוייק בגוגל? :D

טל, אבל תסכים איתי שכאשר יצרן מתכנן רכב בסגנון זונדה, או קורבט Z06 הוא לא אומר בוא נעשה את הרכב הכי נוח שיש!

הוא אומר "בוא נעשה את הרכב הכי מהיר שיש על המסלול ואז נתחיל להתפשר!"

להבדיל מתכנון של רכב כמו C5 למשל שבו השקיעו הרבה בנוחות והתפשרו על ביצועים.

מה שאני מנסה להגיד הוא שבסדר העדיפויות של מהנדסי רכב על\ספורט - הנוחות ואיכות החיים ברכב נמצאת נמוך (הרבה) יותר מביצועים והתנהגות.

יש לך דוגמאות של מכוניות שאין להן חלונות חשמל בשביל לחסוך משקל למשל. דוגמא קלאסית היא הF40 שהצבע שלה היה כלכך דק שראו את סיבי הפחמן מתחת, ומבפנים ראו את ההדבקות של החלקים. וזה ברכב שעולה מאות אלפי דולרים.\

נ.ב.

מוטי - צודק, טעות שלי.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הם קפצו פתאום לסקרים האלה?

יכול להיות שתורת עיוותי הס(ש)קרים הישראלית הגיעה גם לגרמניה?

זה פשוט מאוד - אלו כמות הקריאות יחסית למכוניות שנוסעות על כבישי גרמניה.

אם זה היה מספר אבסולוטי, הגולף והאסטרה היו יוצאות הכי לא אמינות בגרמניה. והן ממש לא.

אגב, ADAC זה הרבה הרבה יותר מממסי בארץ. פה יש להם מילה, ואפילו מצליחים לשנות משהו אצל המחוקקים. אז הסקר הוא אמין. בדוק.

(הערה זו לא נועדה לטל, אלא למי שלא מכיר)

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון , ב 27% .

לא נכון. 27.4%.

אם כבר אז כבר, לא?

בחייך, עשית כבר מספיק צחוק מעצמך כאן. אתה לא ממש חייב להוסיף.

ולפני שאתה מגיב - אני מציע לך לחשוב על הנקודה הבאה: אחד הסממנים של אדם בוגר הוא היכולת לומר "טעיתי" או "כנראה חסר לי עוד ידע", ולא להגיב כמו בגנון עם אמירות בסגנון "אז אתה קקה" כאשר מציבים אותך מול הטעויות או חוסר-הידע שלך.

טל, אבל תסכים איתי שכאשר יצרן מתכנן רכב בסגנון זונדה, או קורבט Z06 הוא לא אומר בוא נעשה את הרכב הכי נוח שיש!

הוא אומר "בוא נעשה את הרכב הכי מהיר שיש על המסלול ואז נתחיל להתפשר!"

להבדיל מתכנון של רכב כמו C5 למשל שבו השקיעו הרבה בנוחות והתפשרו על ביצועים.

מה שאני מנסה להגיד הוא שבסדר העדיפויות של מהנדסי רכב על\ספורט - הנוחות ואיכות החיים ברכב נמצאת נמוך (הרבה) יותר מביצועים והתנהגות.

יש לך דוגמאות של מכוניות שאין להן חלונות חשמל בשביל לחסוך משקל למשל. דוגמא קלאסית היא הF40 שהצבע שלה היה כלכך דק שראו את סיבי הפחמן מתחת, ומבפנים ראו את ההדבקות של החלקים. וזה ברכב שעולה מאות אלפי דולרים.

כמו בכל דבר בחיים,גם כאן יש דרגות. בין סתם רכב עם אופי ספורטיבי לבין משהו שיעודו העיקרי מסלול מפרידים הרבה שלבי-ביניים. ככל שהמאזן נוטה יותר לכיוון הקיצוני, כך גם הקריטריונים משתנים. דוגמה פשוטה: לוטוס אליס - ואף אחד לא יגיד שהיא לא מכונית-ספורט טהורה - מול לוטוס אקסיג'. או פורשה 911 רגילה מול 911 GT3 מול GT3 RS. ה-F40 היא דוגמה קיצונית לצד אחד, כמו גם כל מכוניות ראדיקל, למשל. לעומת זאת, למתכנני מכונית סופר-על כמו הבוגאטי ויירון ממש לא היה מסלול בראש.

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל, ויירון זה לא רכב זה חללית עם רדיאטור לכנף :)

אתה מסכים איתי שאיכות החיים ברכב כמו 'בימר סדרה 7' היא טובה יותר מבמורסיאלגו למשל?

הכל תלוי בשוק שהרכב פונה אליו - כאשר פונים לשוק ה"על" מדובר יותר על ביצועים ופחות בנוחות, כאשר פונים לשוק אחר (כמו מכוניות סלון יוקרתיות) יש דגש על נוחות בניגוד להתנהגות.

כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל כגון M5. שבלחיצת כפתור הופכת מרכב סאלון מעולה למכונית ספורט מצויינת :).

אני חושב שבהתחלה לא הסברתי את עצמי טוב. :)

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לחליפין, טל, היית מציע לו לקרוא את החתימה שלך (הראשונה).

וכן אני יודע אני ממשיך להגן על טל ואני עושה זאת הכי טוב ובלה בלה בלה... (מנהלי הפורום אל תדאגו, קראתי את כללי הפורום פשוט ה- 3 נק' היה מתבקש:-P )

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. 27.4%.

אם כבר אז כבר, לא?

בחייך, עשית כבר מספיק צחוק מעצמך כאן . אתה לא ממש חייב להוסיף.

ולפני שאתה מגיב - אני מציע לך לחשוב על הנקודה הבאה: אחד הסממנים של אדם בוגר הוא היכולת לומר "טעיתי" או "כנראה חסר לי עוד ידע בדיוק כמו שקרא עכשיו - רשמת 30 אחוז מבלי לבדוק את העניין - מה מסתבר - שכתבת משהו שהוא לא נכון - לפניי זה כולם באו והיללו אותך והנה הודעה אחר כך אתה רושם דברים לא נכונים . ולא להגיב כמו בגנון עם אמירות בסגנון "אז אתה קקה" כאשר מציבים אותך מול הטעויות או חוסר-הידע שלך. חוסר הידע שלי או האמירות הלא נכונות שלך ?

טל

אז שוב , רשמת 30 אחוז מבלי לבדוק את העניין - מסתבר שטעית , איזה רושם אתה רוצה לעשות עליי אם הודעה אחריי שאתה כותב נאום ואנשים מצתרפים לנאום שלך שעוד שנייה חשבתי שאתה שר התחבורה - והנה , הודעה אחר כך - רושם שטויות מבלי לחשוב .

זה קל להעביר את הכדור אליי - אבל כאן בציטוט הזה אתה טעית , ואף אחד לא ישנה את זה .

בהצלחה מר פרופסור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת עליך ATSUTUPSK, אתה אמיתי?

עוד לא פגשתי מישהו שלא יכול לתת את המילה האחרונה למישהו אחר, אפילו שהוא יודע יותר טוב ממנו.

זה קטע של כבוד כזה, כמו במקומות הנידחים בעולם, בהם אנשים עוד גרים במערות, וזה שיש לו ביצים יותר גדולות - יותר גבר.

בחייך, בן כמה אתה? 4? עד מתי הבזיון הזה הולך להימשך?

Passt scho...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ATSUTUPSK

כל חברי הפורום מודים לך.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אם אדון אטסוטופסק לא היה לוקח בעצמו חופשה בת שבוע מהפורום, היינו שמחים מאוד לספק לו אחת. במיוחד אחרי ההתבטאות הבאמת אומללה הזאת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפני שאתה מגיב - אני מציע לך לחשוב על הנקודה הבאה: אחד הסממנים של אדם בוגר הוא היכולת לומר "טעיתי" או "כנראה חסר לי עוד ידע", ולא להגיב כמו בגנון עם אמירות בסגנון "אז אתה קקה" כאשר מציבים אותך מול הטעויות או חוסר-הידע שלך.

אבל כאן בציטוט הזה אתה טעית , ואף אחד לא ישנה את זה .

בהצלחה מר פרופסור .

אני שמח לראות שהפנמת את המלצתי.

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...