Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט 87 ידני מנוע 1000 - 2000 שקל. שווה?

dvir_b2006
שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוזוקי סוויפט גיר ידני מודל 87 עם מנוע 1000 כולל מזגן (לא סוחב בטח עם המזגן אבל חפיף, בשביל הרקורד) במצב נוסע טוב עם טסט לחצי שנה

קצת חלודות על הצבע מבחוץ

ב 2000 שקלים חדשים

קניה שווה?

:)

חג שמיייח!

Renault Clio 1.4 carb. mk1 1993 manual

מחפש קרטר (וחלקי מנוע חיוניים אחרים) במצב טוב למנוע אנרג'י 1.4 קרבורטור של רנו קליאו. בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבוא עם בקבוק ליטר וחצי קולה מלא בבנזין אל תדאג

:lol:

עכשיו ברצינות...

חח

מחפש קרטר (וחלקי מנוע חיוניים אחרים) במצב טוב למנוע אנרג'י 1.4 קרבורטור של רנו קליאו. בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי,

איך אני יכול לבדוק האם הראש מנוע במצב תקין? הרי ההזדמנות היחידה שתהייה לי היא ממבט בעיניים על ראש המנוע.. יש סימנים מיוחדים לראש לא טוב / כן טוב ?

בעל הרכב אומר שהאוטו נוסע טוב מאוד.. והוא מוכר אותו כי נמאס לו והוא רוצה לעבור לאוטו אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתייחס לתגובת של אנשים פלצנים, כבעל סוויפט לשעבר אני אומר - תן להם לצחוק, כשהם שמים פול טנק כדי להגיע עד אילת, עם הסוויפט מספיק מיכל אחד כדי לנסוע ולחזור ואפילו נשאר קצת להסתובב בשכונה. מה גם שאתה לא צריך להחנות בירידה כדי להניע את הרכב.

היום אני לא חושב שאפשר למצוא את השרשור הזה בחיפוש אבל היה פעם לפני הרבה שנים טיול לאילת, ובין כל הצרפתיות הייתה סוויפט אחת שנסעה יופי.

בכל מקרה פירטתי לך בה"פ איך לבדוק את הרכב. 2000 ש"ח זה סכום של טיפול גדול לרכב. כל עוד זה נוסע זה שווה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב שאתה מגיע לנקודת ה - 20 שנה

יש נקודה שבו אחרי 20 שנה צריך לעשות טסט כל חצי שנה,

המון אנשים שונאים את זה ולכן הרכב כל כך זול,

תזכור שאתה הבעלים האחרונים ותמכור אותו לאחר מכן לפרוק ב - 300 ש"ח

מעבר לכך אין לי מה להוסיף הואיל ואין לי סוזוקי מדגם / שנה זו.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון יש לי ידיים די טובות (עד כה במה שהתנסתי בו)

וגם עומד לרשותי מוסך מאובזר כולל ליפט חינם במתי שרק אצטרך

כל עוד זה לא חס וחלילה החלפה או שיפוץ מנוע אני אוכל לבצע טיפולים בעצמי

אני בטוח שיש המון אנשים שיש להם ידיים טובות והדבר היחיד שמגביל אותם הוא סביבת העבודה על האוטו שאין להם

כסף אין לי הרבה אבל כמה מאות שקלים פה ושם זה לא ענין רציני בשבילי

יש לזכור שכמעט הכל חוץ מפחחות וצבע או החלפת מנוע / חצי מנוע אני יכול לבצע כמעט כל סוג של עבודה בלי ללכת למוסך...כי יש לי מוסך עם כל הכלים...ליפט...וכדומה ורוב הסיכויים שלתיקונים נורמליים כל מה שאני אצטרך זה לקנות חלקים והדרכה באם זה משהו שאני לא מנוסה בו

השאלה היא אילו דברים יכולים להתפקשש בצורה קשה במנוע של הרכב הזה במידה ואני מקבל את הרכב במצב נסיעה טובה?

עקרונית האוטו הוא מציאה של חבר שלי אבל אני איתו בזה כי הוא מבין פחות ממני

דביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם טסט פעם בחצי שנה זה לא העלות של הטסט כמו הטירדה הכרוכה בכך: לעמוד בתור במכון רישוי, לתקן ריג'קטים וכו'. זה גוזל זמן, וזמן = כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי לפני חודשיים סוויפט 1000 87' ב 500 ש"ח.

רכב במצב מכני טוב מאוד. סיבת המכירה היא שנגמר הטסט.

לדעתי המחיר קצת יקר. קח בחשבון שלא תצליח למכור אותו בסכום סביר ללא טסט ובגיל כזה טסט הוא השקעה כספית ניכרת מערך הרכב.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתייחס לתגובת של אנשים פלצנים, כבעל סוויפט לשעבר אני אומר - תן להם לצחוק, כשהם שמים פול טנק כדי להגיע עד אילת, עם הסוויפט מספיק מיכל אחד כדי לנסוע ולחזור ואפילו נשאר קצת להסתובב בשכונה. מה גם שאתה לא צריך להחנות בירידה כדי להניע את הרכב.

היום אני לא חושב שאפשר למצוא את השרשור הזה בחיפוש אבל היה פעם לפני הרבה שנים טיול לאילת, ובין כל הצרפתיות הייתה סוויפט אחת שנסעה יופי.

בכל מקרה פירטתי לך בה"פ איך לבדוק את הרכב. 2000 ש"ח זה סכום של טיפול גדול לרכב. כל עוד זה נוסע זה שווה.

בנצי, הרי באנו לחלוק ולקבל אינפורמציה בפורום. מה הטעם לשירשור הזה אם התשובה ניתנה בהודעה פרטית?

בכל אופן, אחד הסימנים להיתחממות ראש מנוע וראש מנוע לא תקין הוא חדירת שמן מנוע לתוך נוזל הקירור (ניראה ממש כמו טחינה בתוך רדיאטור) או הופעת מים בתוך השמן (אז שעות עבודת המנוע ספורות) :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...