Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתי רוצה לשמע את דעתכם על בדיקת קליאו (נערכה הכותרת הריקנית)

poof
שימו לב! השרשור הזה בן 6460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי עוד שאלה קטנה בקשר לקליאו..

דיברתי עם מישהי שמוכרת רנו שנת 96 יד 3 עבר 110 ק"מ אצלה כבר 6 שנים. במצב פצצה חבל על הזמן!

אבל היא אמרה לי שהוא עבר איזה תאונה שאמרו לה שהורידה 2 אחוז מעלות הרכב .

היא לא ידעה להגיד לי אם זה שסי או לא. אבל היא חושבת שלא.

אז מה זה אומר בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יבדק ויימצא כמשהו לא נורא אז אין לך מה לחשוש, זה לא גורם לשום דבר נוראי אם היה תיקון.. בכל מקרה אם לא הולך עם הקליאו, גם אני ממליץ לך על פונטו...! אם תמצאי אחת נורמלית ושמורה זה אחלה אוטו. זול לאחזקה,חסכוני וממש נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור, אבל השאלה אם זה שסי..

אם כן, אין לי מה לבדוק.

פשוט קשה לי להאמין שרכב שהורד אחוז מסוים מהעלות שלו עבר תאונה פשוטה שתוקנה והכל בסדר..

ולצערי באמת קשה למצא פונטו דגם מתקדם במצב טוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח. לי בזמנו הורידו 2% מערך הרכב בביטוח בשל פגיעה במה שמכונה כנף אחורית, שזה לא שלדה (וזה היה שטויות בכל מקרה). אני מכיר גם בחרוה שהורידו לה משהו דומה על פגיעה מאחורה בוו גרירה (שנחשב בד"כ לחלק מהשלדה, אבל לא משמעותי).

הכי קל לבקש ממנה שתראה לך את הדוח של הביטוח ולפי זה תדעי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...