Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארוע חגיגות 4 שנים ל-CARSFORUM [נוספו פרטים בהודעה המקורית]

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 148
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לרגל פעילות הפורום זה השנה ה4 בפול Throttle ובמהירות מירבית ברוכה, אני מבקש לכתוב כמה מילים שראוי שיכתבו.

רובכם התייחסתם לארועי חגיגת קיום הפורום זה השנה ה4.

ברשותכם או לא:wink: ...אני יתייחס לעצם פעילות הפורום, זה כ34176 שעות מרוץ במשך השנים!

איני יודע עד כמה היה מודע מקים הפורום לחשיבותו כנדבך לתרבות המוטורית ביום שהתייצב בקו הזינוק של מרוץ התרבות המוטורית בישראל, אבל לכל הדעות זה אחד המרוצים החשובים.

כאחד שינק דלק משדי אמו במקום חלב, ואולי גם בין זקני הפורום, אני רוצה לציין את הערכתי הרבה על כך שפורום זה מתקיים, חי ונושם ב"מהירויות" של פורמולה 1!

כל זה, בזכות הנהג הראשי של הפורום-עומר, הצוות המיומן המשפר מדי פעם את זמני הטיפול ב"Pits"

ובזכות כל התורמים מזמנם ומהידע המקצועי שברשותם לטובת כל המתחרים\גולשים בפורום, ללא כל תמורה כספית.

ישר כח לקבוצת " carsforum.co.il" מובילי הלפיד התרבות המוטורית בישראל מעל דפי הרשת!

מריוס

עורך האתר למכוניות ספורט בישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה דואג? אתה תהיה בחלשים...

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישימו אותך בקטגוריה החלשה ואתה תצטרך להתחרות נגד מכוניות כמו 106 ראלי דור ראשון, אז מראש אין לך סיכוי!! :twisted:

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפרסם מי כבר נרשם ולאיזה קטגוריה?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי איזה מכוניות ישתתפו באיזה קטגוריות למה שלא יהיה מעניין?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

speaking of which...

לא הגיע הזמן לרענן אותו טיפה? מה אתם אומרים על חשיפה חגיגית של לוגו חדש באירוע?

בכל אופן, אני מאוד מגיע.

עמוס

היו כבר מספר נסיונות לשידול הנהלת הפורום להחליף את הסמל, כולל הצעות רבות ומגוונות של חברי הפורום (ביניהם אני) ללוגואים חדשים.

משום מה הדבר לא צלח, אך כולי תקווה שייפול דבר ויחליטו לרענן את הלוגו סופסוף!

אשמח לנסות ולעצב איזה לוגו חדש ורענן8-)

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והסטיות שלו :roll: ...

יש מצב לארגן מדבקות של הCARSFORUM?

ככה אני אדע את מי לחתוך על הכביש ואת מי לא. (מפחיד לחתוך את תומר הדר אבל לעומת זאת את אביעד זה מצווה :lol:

אופק.

מכרתי את האלה עם האוטו (אני לא מהאנשים שמפרקים תוספות אינטגרליות לפני שמוכרים ת'אוטו :) ). עכשיו אתה יכול לחתוך אותי חופשי ;-)

אה, ותיזהר לא להתבלבל ולחתוך 'סתם' סיוויק שחורה. החיים יפים, חבל עליהם נשמה.

אביעד. -כמובן שהכל בהומור, והאצ'בק VTI היא אחד הרכבים שהייתי שמח להעביר עליהם בעלות-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...