Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצמד מחליק - במה יכול לפגוע?

Avram
שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חמור ורוצה למשוך כמה שאפשר איתו כי אין לי דקה פנוייה לשבת במוסך

מה אני יכול להרוס בגלל טיפשותי?

א. אם אתה מודע לזה שאתה חמור טיפש (ע"ע ציטוט) זה טוב.

ב. בעיקר את הארנק שלך בסופו של דבר (גלגל תנופה, גרר למוסך, עצבים...)

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע לא צריך להגזים, אני נסעתי עם סובארו שנה למה עם קלאץ' מחליק, אם לא תפעיל לחץ מיותר על הקלאץ', אפשר להסתדר, כמובן אם אתה שורף קלאצ'ים מדופלם, זה לא משנה ושכח מזה, בכל אופן, אל תלחץ בעליות יותר מידי על הגז, וכשהוא מתחיל להחליק, מיד תעזוב גז, ואל תלחץ מהר על הגז בשום מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך זמן לשבת במוסך סע יום אחד במונית .

מצמד מחליק =נזק מיידי לכיס עליה משמעותית בתיצרוכת הדלק/ אלא שאם זה על

חשבון הבוס הדודה או הסבתא גם זה לא מזיז לך?

נסיעה בסל"ד גבוה להגיע למהירת שיוט=נזק מיצטבר למנוע.

גלגל תנופה .

נתי

נתי קובלנץ

מיתחם נמל ת"א מ1950

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידת המצמד דקה עד כדי כך, שהניטים שתופסים אותה חורטים חריצים עמוקים במשטח המגע של גלגל התנופה.

שזה קורה, לרוב אין גלגלי הצלה לגלגל התנופה ויש להחליפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר על שאלתי מלמעלה... מישהו יכול להסביר?

תמשיך לחכות....... אני עדיין מחכה לשני הסברים מאוד מעניינים שכמה חבר'ה זרקו פה.... ולא ידעו להגיד למה,

1. למה כל כך מסוכן לטענתם להמשיך לנסוע עם ספריי פנצ'רים בגלגל, וחייבים למצוא פנצ'ריה באמצע הלילה, כי אחרת...! (ואני נסעתי חצי שנה ככה..., חייתי לספר על זה...)

2. למה אסור בשום אופן להחליף שמן גיר!! בעקבות החלפת שמן גיר, חיישנים הולכים! שלא נדע!

3. למה הו למה אני עדיין חושב על השטויות האלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידת המצמד דקה עד כדי כך, שהניטים שתופסים אותה חורטים חריצים עמוקים במשטח המגע של גלגל התנופה.

שזה קורה, לרוב אין גלגלי הצלה לגלגל התנופה ויש להחליפו.

אם ככה אז הנזק הזה נוצר עם הבלאי הטבעי גם ככה , בכל החלפת הילוך והתחלת נסיעה (כשיש הפרשי סל"ד בין גלגל התנופה לבין רפידת המצמד)?

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה כל כך מסוכן לטענתם להמשיך לנסוע עם ספריי פנצ'רים בגלגל, וחייבים למצוא פנצ'ריה באמצע הלילה, כי אחרת...! (ואני נסעתי חצי שנה ככה..., חייתי לספר על זה...)

אני מכיר אנשים שחיים לספר על זה שאיבדו ברקסים :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...