Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

״השכרת״ חניה פרטית מקורה בבנין משותף משכן,כמה להציע לו ?

Camaro 92

פוסטים מומלצים

יש לי בבנין שכן מבוגר שכבר אינו נוהג ומחזיק רכב פרטי, יש לו חניה פרטית בטאבו מתחת לבנין וחשבתי לשכור ממנו אותה עבור רכב האספנות שלי רק לחודשי החורף, כמה לדעתכם יהיה תשלום הוגן לחודש עבור שנינו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד תלוי במצוקת החניה באיזור.

יש רחובות בתל אביב שאפשר להשכיר חניה גם ב600-800 לחודש (אולי אף יותר, לא נתקלתי).

בזמנו שכרתי מ-שכנה שלי חניה לכמה חודשים, שילמתי לה 200 לחודש, זה נותן לך פתרון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר תלוי באיזור בעיר, עד כמה הוא מבוקש.

חיפשתי קצת, אנשים ביקשו ממני גם 700-800. בסוף אני משלם 400 לחודש.

כדאי מאוד שרכב האספנות יהיה בחניה מקורה כל השנה. הקיץ מזיק לא פחות מהחורף, אפילו יותר.

כמובן שאם החניה בבנין שאתה מתגורר בו זה שווה מבחינתך יותר מסתם בנין. שלי במרחק 10 דקות נסיעה מהבית.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי איתו בעניין ובינתיים נענתי בסירוב בטענה שהוא מעדיף כרגע שהחניה תישאר פנויה וזמינה לילדיו כשיגיעו לביקור.

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי מכל מי שאני מכיר, שגר בבניין עם חניון תת קרקעי לשאול את בעלי החניות שלא בשימוש.

הרבה ענו בסירוב או ביקשו מחיר יקר.

את החניה בסוף מצאתי דרך אתר יד2, ניתן לעשות חיפוש על השכרה/מקום חניה.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Camaro 92 כתב:

דיברתי איתו בעניין ובינתיים נענתי בסירוב בטענה שהוא מעדיף כרגע שהחניה תישאר פנויה וזמינה לילדיו כשיגיעו לביקור.

אני משער מעמדתו שמדובר באזור בו יש לפחות מידה מסויימת של מצוקת חניה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופ״ש ובערבים בדר״כ כן, בימי חול בשעות היום אין בעיה למצוא חניות פנויות ברחוב בקרבת הבניין.

לפני 22 שעות, amosbmw כתב:

מבחינתך יותר מסתם בנין. שלי במרחק 10 דקות נסיעה מהבית

עמוס, ואין לך בעיה עם זה שהרכב לא תמיד תחת עיניך/השגחתך וזמין לך 24/7?

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה נהוג חודש ועד בית בעבור שימוש בחניה

• לא הבנתי... 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Camaro 92 כתב:

עמוס, ואין לך בעיה עם זה שהרכב לא תמיד תחת עיניך/השגחתך וזמין לך 24/7?

הרכב לא בעיניים שלי, אבל הרבה פחות עיניים רואות אותו כשהוא חונה בקומה 5-. וגם לא השמש והגשם. אז עדיף ככה.

הרכב זמין לי תמיד במרחק 10 דקות נסיעה. אבל כמובן אני משתמש בו פחות מאם הוא היה בבית, לצערי.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועד בית היה 200-300 שקל... בבתים רגילים והנוהג היה ששוכר החניה משלם את עלות הוועד למשכיר
כמובן שבת"א בבתים ישנים שהוועד נמוך זה לא תקך ולהפך, בבנייני היוקרה הפולג שהוועד הוא מאוד גבוה, לא משלמים על חניה 2500 ש"ח בחודש.
סדר גודל של 300-500 ש"ח נשמע סביר

• רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניין ישן, מן הסתם החניה גם לא תת קרקעית.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי משכיר בפ"ת באזור עם מצוקת חניה כבר 6 שנים חניה תת-קרקעית לרכב אספנות עבור 220 ש"ח לחודש . 

מניח שמישהו אחר כבר היה מעלה את התעריף וגם לא נתקל בהתנגדות .... 

סוזוקי SX4 שנת 2012 
יונדאי I20 ידנית שנת 2017 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...