Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה באשמתי אבל ללא נזק ממשי לרכבי

שימו לב! השרשור הזה בן 302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גרמתי נזק לרכב בחניה החלפנו פרטים והוא מן הסתם יפעיל את הביטוח שלו והפרמיה שלי תיפגע.

הנזק שנגרם לי הוא פס קישוט מפלפסטיק שצריך להחליף ושפשוף קטן בפגוש, לא משהו ששווה להפעיל את הביטוח בפני עצמו.

אם אני מפעיל את הביטוח מצידי לתיקון שלי והוא תובע את הביטוח שלי, מדובר בשני אירועים ביטוחיים והפרמיה תיפגע יותא מאשר אם אתקן את הנזק שלי בעצמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי בפוליסת רכב סטנדרטית אין הבדל אם אתה תובע על רכב אחד או יותר, בתנאי שמדובר בנזק מאותו אירוע.

אבל ייתכן שאם גובה התביעה נמוך מ-5,000 ש"ח היא לא תירשם. תבדוק בפוליסה או עם חברת הביטוח.

אם אכן כך, אם הנזק לצד ג' הוא פחות מ- 5,000 ש"ח ובצירוף הנזק שלך זה יעבור את ה-5,000 ש"ח עדיף לך לתקן את שלך לבד.

אחרת עדיף לך לתבוע גם את הנזק שלך.

עריכה אחרונה על ידי itzik123
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עניין של השתתפות עצמית שיכולה להיות שונה בין נזק עצמי לנזק לצד ג. בדוק בפוליסה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהנזק שלו גדול משמעותית מ 5000 ש"ח, מדובר בכנף אחורית ופגוש אחורי של טויוטה חדשה

עריכה אחרונה על ידי TvrSpee12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהנזק לרכב האחר לא משבית אותו הדרך ההוגנת תהיה לבקש מהנפגע הצעת מחיר ממוסך המקובל עליו ואז להחליט האם להפעיל את הביטוח שלך. הבעיה היא שלעתים הצעות המחיר הראשוניות מפספסות את העלות הסופית, כי ייתכן שיש נזק נסתר שמתגלה רק בעת פירוק החלקים החיצוניים.

במקביל הודע לסוכן\חברת הביטוח המבטחים אותך על האירוע, בלי להפעיל את הפוליסה.

אם אתה תובע את הפוליסה תקן גם את הרכב שלך, כמובן בהתאם למצב ההשתתפות העצמית ומידת הנזק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...