Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי 5 נפשות תקציב ~120k

embedded
שימו לב! השרשור הזה בן 630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהקיה נירו 2018 הלכה טוטאלוס אני מחפש רכב משפחתי ל5 נפשות (כיסא בטיחות 1)

נוסעים כ15k בשנה.

מאוד אהבתי את הקיה, אוטו אמין, טיפולים זולים, צריכת דלק מעולה ונוח לנסיעה גם לאנשים גבוהים.

החיסרון היחיד הוא תא מטען קטן שחייב אותנו בתיק לגג הרכב עבור 2-3 טיולים בשנה.

עכשיו אני מחפש רכב לא חדש (איפה מומלץ לקנות רכבים לא חדשים? ליסינג 0 ק״מ?) דומה לקיה נירו אבל עם תא מטען ומרחב פנימי יותר גדולים.

איזה רכב הייתם ממליצים לבדוק?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מוכנים להתפשר על צריכת דלק שהיתה בנירו ולעבור לדגם בנזין, נגיד ספורטאז', טוסון, מאזדה CX5, סובארו פורסטר, מיצובישי אאוטלנדר 5 מקומות ( בגאז' ענק )?

אם רוב הנסיעות בכבישים פתוחים,  אפשר לשקול ספורטאז' דיזל עם גיר רובוטי.  

ג'יפון היברידי מרווח - טויוטה ראב 4, אבל הוא יקר מאוד, גם משומש.  תצטרכו לרדת בשנתון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט אטקה אתה יכול לנסות לחפש באוטודיל. אלה רכבים פרטיים שמגיעים מעסקאות טרייד אין ולא רכבי ליסינג. המרווח הפנימי טוב משל הנירו וגם תא המטען גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Mike808 כתב:

סיאט אטקה אתה יכול לנסות לחפש באוטודיל. אלה רכבים פרטיים שמגיעים מעסקאות טרייד אין ולא רכבי ליסינג. המרווח הפנימי טוב משל הנירו וגם תא המטען גדול יותר.

תודה, איך השנתונים 2019-2021?

אתה יודע מה צריכת הדלק הממוצעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך 2019 הגיעה גרסה עדכנית עם מערכות בטיחות שפוטרות אותה ממובילאיי ומנוע 1.5 ליטר במקום 1.4 עם ביצועים זהים.

אצלי בלאון 1.5 בנסיעה שרובה בין עירונית עם עליות הצריכה המשולבת עמדה רוב הזמן על 14 ק"מ לליטר. האטקה קצת פחות אווירודינמי אז אפשר לצפות לצריכה קצת יותר גבוהה. בכל אופן הוא לא יהיה חסכוני כמו נירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיש רכב בסדר גודל הזה שיתן לך צריכת דלק כמו הנירו.

אל תשכח שהנירו היא היברידית..

אם אתה מוכן לרדת מג'יפון, תוכל למצוא יונדאי איוניק, קורולה הייבריד, אוריס סטיישן / רגיל.

סביב 120k תוכל למצוא סביב 2021

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mike808 כתב:

מה המחירון המשוקלל? כל עוד זה עומד בו והרכב במצב טוב נשמע עסקה ששווה לשקול.

לאיזה מחירון אתה מתייחס? לוי יצחק או יד2?

כמה שאלות לגבי האטקה 2019 style:

1 - כמה עולה טיפול תקופתי?

2 - הרכב נחשב כרכב אמין? יש בעיות ידועות?

3 - מערכת המולטימדיה תומכת בandroid auto?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון לוי יצחק קובע במקרה של פיצוי מטעם חברת הביטוח ואני מתייחס אליו.

טיפול 15, 30 ו- 45 עולים כמה מאות שקלים במוסכים של צ'מפיון. טיפול 60 הוא גדול אבל לא יצא לי להגיע אליו בשנים האחרונות. יש מוסכים מתמחים בתוצרת פולקסווגן. אני מכיר את אלה שבתל אביב והם מעולים, אם הרכב לא באחריות ואתה מהאיזור ממליץ לטפל אצל רון או אצל אופיר.

בעיות ידועות - בעבר קלאצ'ים, היום הרבה פחות. עם זאת חשוב לזכור שמדובר ברכיב מתבלה שתלוי בסגנון הנהיגה ותוואי הנסיעות. בחלק מדגמי VAG היחידה הפנימית של המזגן נוטה לדלוף, לא זוכר אם גם האטקה בניהם. יש תביעה ייצוגית עם הרחבת אחריות. משאבת מים נוטה להתחיל לנזול באיזור 100,000 ק"מ. אני החלפתי לפני כמה שנים בסיאט לאון שהייתה לי, אני זוכר שזה עלה משהו כמו 2,000 ש"ח לא במוסך של היבואן. באטקה מערכת המולטימדיה היא מהדור היוצא בלי שליטה בבקרת האקלים ומרבית הפקדים סטנדרטיים ולא פקדי מגע כך שבתחום הזה הכל בסדר.

אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי הגיעו נעולים בחלק מהדגמים. פתיחה של פול לינק עולה בין 800 ל-1,000 ש"ח בסדנאות שמתעסקות בזה, עבודה של בערך חצי שעה.

במשפחה המורחבת שלי מחזיקים אטקה 1.4 2018 עם 100,000 ק"מ ללא בעיות מיוחדות מלבד טיפולים וצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אתה יודע אם יש אתר שמאפשר לקבל פרטים על רכב לפי מספר רישוי?

מה אתם אומרים על האחריות המורחבת של שלמה סיקסט לשנתיים? אפשר לסמוך על איכות הטיפולים שהם מבצעים?

מישהו מכיר מכון בדיקה מומלץ באזור השפלה?

עריכה אחרונה על ידי embedded
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את זה: https://meshumeshet.com/

גילוי נאות - אין לי קשר לזה ובחיים לא הצלחתי למצוא שם שום דבר על רכב שהתעניינתי בו.

אני מניח שהאחריות של שלמה לא שווה הרבה והיא בוודאי מוגבלת מאוד וקשה מאוד לממש אותה. לגבי טיפולים - בקש היסטוריה של האוטו כדי לראות האם טופל בזמן והאם היו כניסת למוסך מעבר לטיפולים.

שוב ממליץ לך לבדוק באוטודיל, רכב פרטי זה קצת פחות מסוכן ושם אפשר לראות היסטורית טיפולים מלאה במוסכי צ'מפיון כולל פירוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Mike808 כתב:

שוב ממליץ לך לבדוק באוטודיל

בדקתי, לא היה משהו אטרקטיבי.

קצת מבאס שהרכב מגיע ללא מצלמת רוורס, יש לך מושג כמה עולה התקנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, embedded כתב:

בדקתי, לא היה משהו אטרקטיבי.

קצת מבאס שהרכב מגיע ללא מצלמת רוורס, יש לך מושג כמה עולה התקנה?

בחברה כמה אלפים

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...