Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למוסך אופל מורשה באזור ראשל"צ - ת"א

אופיר36
שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי אופל קורסה בת שנה, והגיע הזמן לטיפול ראשון.  ניסיתי לקבוע תור לטיפול במרכז שירות בשורק - ולפי האפליקציה יש תור פנוי רק בספטמבר!  לא יודע אם זה תקלה או לא.  אברר מחר. 

למקרה שזה נכון, אשמח לקבל המלצה על מוסך אחר, אבל כזה שלא יגרום לי לאבד את האחריות על הרכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CMI בתל אביב או קמק בהרצליה

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.7.2022 בשעה 14:50, liav12 כתב:

CMI או קמק בהרצליה

לא ממליץ על ראשל"צ.

תודה על התשובה.  קצת מפתיע שדווקא ראשל"צ שהוא כמו שאני מבין, המוסך "הראשי" מקבל ביקורות פחות טובות בגוגל.  

בתאריך 7.7.2022 בשעה 15:16, Yellow Engine כתב:

מצטרף להמלצות על CMI בתל אביב. אסי מנהל המוסך, מומחה גדול של המותג

המון תודה!  ככל הנראה אלך אליו.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון מריר עם המוסך, טרטרו אותי עוד מתקופת האחריות על הרכב ובזבזו לי כ"כ הרבה שעות עבודה, ללא רכב חלופי או פיצוי, על תיקונים באחריות ובעיות שלא הצליחו לפתור ונתנו לי גם הרגשה שאני "מציק" או "הוזה" עם הטענות שלי.

רעשי גומיות מעיק בחיכוך בדלת בזמן נסיעה על כביש כורכר או הולנדי לדוגמא, רעשים מתא המנוע עכב חיישן PCV שהתחיל להרעיש ולנקוש מעצמו (בעיה מוכרת בדגם), חיישן מצוף / דלק שהתקלקל שהיא בעיה מוכרת ביותר בדגם ופשוט ניסו איתי כל מיני דברים במקום להחליף צמה שרופה (חיזקנו לך אותה אתה יכול ללכת - הולך ואחרי 5 דקות התקלה חוזרת אחרי 6 שעות המתנה) והדובדבן זה פנסי רכב שהתחילו להשרף מהשמש או מעצמם, ניסו להאשים אותי שאני נגעתי עם היד או החלפתי נורה עם יד מלוכלכת וגרמתי לזה - רק אחרי פניות לגורם בכיר יותר שכללו פניה למועצה הישראלית לצרכנות ומכתב מעורך דין פניתי נענתה וטופלה בכלל דרך מוסך קמ"ק שהיו הכי נחמדים אלי.

כל הליקויים טופלו במוסכים הנ"ל, קמק ו CMI (שעלה על בעית חישן דלק תוך 5 דקות תיקן ושחרר אותי).

אולי בשביל החלפת שמן ופילטרים המוסך בראשל"צ בסדר, מעבר לזה לא הייתי נכנס אליהם והולך למקום מקצועי יותר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, liav12 כתב:

יש לי ניסיון מריר עם המוסך, טרטרו אותי עוד מתקופת האחריות על הרכב ובזבזו לי כ"כ הרבה שעות עבודה, ללא רכב חלופי או פיצוי, על תיקונים באחריות ובעיות שלא הצליחו לפתור ונתנו לי גם הרגשה שאני "מציק" או "הוזה" עם הטענות שלי.

רעשי גומיות מעיק בחיכוך בדלת בזמן נסיעה על כביש כורכר או הולנדי לדוגמא, רעשים מתא המנוע עכב חיישן PCV שהתחיל להרעיש ולנקוש מעצמו (בעיה מוכרת בדגם), חיישן מצוף / דלק שהתקלקל שהיא בעיה מוכרת ביותר בדגם ופשוט ניסו איתי כל מיני דברים במקום להחליף צמה שרופה (חיזקנו לך אותה אתה יכול ללכת - הולך ואחרי 5 דקות התקלה חוזרת אחרי 6 שעות המתנה) והדובדבן זה פנסי רכב שהתחילו להשרף מהשמש או מעצמם, ניסו להאשים אותי שאני נגעתי עם היד או החלפתי נורה עם יד מלוכלכת וגרמתי לזה - רק אחרי פניות לגורם בכיר יותר שכללו פניה למועצה הישראלית לצרכנות ומכתב מעורך דין פניתי נענתה וטופלה בכלל דרך מוסך קמ"ק שהיו הכי נחמדים אלי.

כל הליקויים טופלו במוסכים הנ"ל, קמק ו CMI (שעלה על בעית חישן דלק תוך 5 דקות תיקן ושחרר אותי).

אולי בשביל החלפת שמן ופילטרים המוסך בראשל"צ בסדר, מעבר לזה לא הייתי נכנס אליהם והולך למקום מקצועי יותר.

תודה רבה!  חיזקת את כל מה שכתבו פה. אחרי כל זה, אין סיכוי שאלך למוסך בראשון.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...