Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיגון הרכב באמצעות שרשרת ברזל עבה לעמוד תאורה ברחוב למניעת גניבתו, מסוכן?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש חשש כלשהו לסכנת התחשמלות? האם זה חוקי בכלל מבחינת העירייה/משטרה?

או אולי סנדל דנוור מסיבי על אחד הגלגלים יהיה עדיף?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיף סנדל כי שרשרת אפשר לחתוך יותר בקלות וגם לא תצטרך להיצמד לעמוד חשמל. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנות השמונים והתשעים , כאשר נהגי המוניות אהבו את לנסוע על מרצדס דיזל ,  בעיקר , הייתה מכת גניבות גדולה , 

אני זוכר שאבא של חבר טוב , היה נהג מונית עם מרצדס , והיה קושר את הרכב כל יום בסוף היום לעמוד חשמל, לא זכורה לי בעיה כלשהיא

לגבי התחשמלות , אני לא חושב שיש בעיה , היות שנגיעה בעמוד החשמל לא אמורה לחשמל. בכל מקרה אפשר לעטוף את השרשרת בשרוול מבד עבה 

בעיה אחרת שאולי יכולה לצוץ היא אם אתה לא ממש צמוד ,

משהו שיכול לעבור בין הרכב לבין עמוד החשמל , עלול למעוד על השרשרת ואז לתבוע אותך על הנזק. 

קח בחשבון שהיום כל שרשרת לא תחזיק יותר מכמה שניות עד חצי דקה מול דיסק נטען.

ניסור של סנדל , קצת יותר מורכב , אתה עלול לחתוך את הצמיג ואז לא תוכל לנסוע עם הרכב וגם מדובר על ברזל עבה יותר לרוב. 

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה לסנדל מפלדה רציני ומסיבי לרכב פרטי שבאמת מסוגל למנוע /לעכב את גניבת הרכב?

חשבתי בכיוון השרשרת כדי למנוע מצב של גניבת הרכב בהרמה על גרר.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...