Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת החזר מאל על על טיסה שבוטלה

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי אולי הקורונה נגמרה. כנראה טעיתי.

הזמנתי כרטיס דרך אל על בתחילת אפריל למדינה ירוקה שמאפשרת כניסה של מחוסנים. הזמנתי ישירות מאל על. אחרי כ 4-5 ימים קיבלתי סמס שהטיסה בוטלה. הכסף כמובן ירד.

כל ניסיון לקבל החזר נתקל בקיר. (א) אין שירות לקוחות, רק מענה וואטסאפ, ניחא. (ב) יש באתר של אל על טופס שבו אפשר לבקש החזר לטיסות שבוטלו, אבל הטיסה שלי לא שם, כי היא איי שם בסוף יוני וכרגע הם מאפשרים לבקש החזרים רק על טיסות עד סוף מאי.

אמרו לי שבתחילת מאי יפתח גם לטיסות ביוני ואז אוכל להגיש בקשה להחזר. מתי אקבל החזר? לא ברור. מחברים שמצב דומה הבנתי שזה לוקח חודשים, מנציגים של אל על, הבנתי שזה לוקח חודשים.

אני מבין שהמצב לא מעולה באל על, והמצב דיי חרא בעולם, אבל מרגיש לי לא סביר לשלם כסף (דיי הרבה), לקבל ביטול ולא לדעת מתי או תוך כמה זמן אני אקבל את הכסף שלי.

יש מה לעשות בעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל על פשוט נוראים מבחינת ההחזרים.

אני עוד ממתין לקבל החזר על טיסה שבוטלה בספטמבר ויש עוד אחרים שהטיסה בוטלה עוד לפני כן.

הם טוענים שיחזירו הכספים רק לאחר שהמדינה תיתן להם עוד כסף... החוק לא מעניין אותם.
נראה לי שרק תביעה קטנה תחזיר את הכסף.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

איזה חמודים אל על, סידרו לי טיסה מישראל לישראל עם קונקשן בפרנקפורט:

(הטיסה המקורית הייתה מה20 ל25 לחודש)

לחצתי על ה"צור קשר בוואטסאפ" ולמרבה הפלא אחרי יום בערך חזרו אלי והציעו החזר מלא, אתם אומרים שיקח זמן עד שאראה את הכסף (אם בכלל)?

20210420_194542.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיש תביעה קטנה, המצב של אל על לא משהו.

זה יחסוך לך את כל הבאלגן דרך הדרכים "הרגילות".

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלתה בי מחשבה. "סוג של סרט"

חברת אל על בקשיים. אחשב לחורה ממצעים טיסות אפקטיביות. אנשים קונים. אחרי שגיסו סכום מסוים.

מבטלים. אחשב שהלקוח. ירדוף אחריהם. אם לא הפשתו רגל. הלקוח יקבל תכסף. אבל אחרי חצי שנה.

ככה מקבלים אשראי בחינם. 

הכל עלה לי סתם ככה. והכל מפרי דמיוני.

אני חושב שלהגיש טביעה קטנה צריך קודם לנסות לגבות תכסף. אחרי זה להגיש טביעה קטנה.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מבסוט סך הכל, ביטלו לי טיסה שהייתי מטומטם מספיק לקנות (שיט מה לעזזל קורה שם), זה נקרא רבה גלט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגשתי בקשה להחזר כספי. אחכה ונראה מה יהיה.

@yor2 ישבתי לא מזמן אכלתי ארוחת בוקר וחשבתי לעצמי "מה אם אל על פותחים יעד מסויים, מייצרים טיסות, אנשים רוכשים ואחרי שהגיעו לסכום מסויים, הם מבטלים את כל הטיסות. הכסף שכבר גבו ישמש אותם לתשלום חובות לאלה שמחכים להחזר כבר חודשים".

כמובן, זו סתם מחשבה שעלתה לי בראש ביום בהיר אחד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הגיש תביעה בתביעות קטנות לגבי החזר שלא קיבל על טיסה שבוטלה? האם הנ"ל גורר אילו שהם ריביות פיגורים? אני חושב להגיש תביעה בקרוב בעניין טיסה שנרכשה עבור 5.2020, בוטלה ועדיין לא התקבל ההחזר שהובטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל על בקשיים. לא מצליחים להחזיר כסף.  ואני שואל אתם לא מסוגלים לתפקד? אל תמכרו כרטיסים.

באל על מחכים לאישור הממשלה לסיוע: "לא יכולים להחזיר כסף ללקוחות ולשלם לספקים" (ynet.co.il)

אל על 1.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.4.2021 בשעה 14:23, raiden כתב:

הגשתי בקשה להחזר כספי. אחכה ונראה מה יהיה.

זה לא יעזור לך, לך תתבע אותם בתביעה קטנה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברה שנה מאז שהתבטלה הטיסה שלי, פניתי אין ספור פעמים לחברה לבקשת החזר, קיבלתי את הפנייה להחזר כספי, והכסף לא חזר.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, DareDevil כתב:

זה לא יעזור לך, לך תתבע אותם בתביעה קטנה

אני דוחה את זה מאוד. אני אתן להם זמן כנראה עד סוף החודש ואז אתחיל להתעסק בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, darkmanxxx כתב:

עברה שנה מאז שהתבטלה הטיסה שלי, פניתי אין ספור פעמים לחברה לבקשת החזר, קיבלתי את הפנייה להחזר כספי, והכסף לא חזר.

לתבוע בתביעות קטנות, שעון החול מתחיל לתקתק אם נכנס לתוך מערכת בחירות נוספת

הסברים מלאים והדרכה דרך קבוצת הפייסבוק "אל על הכי גרוע בעולם"

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...