Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפץ ביתך בעצמך. הפרוייקט החדש שלי (שרשור מתעדכן בתקווה שלא אתייאש)

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 446 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים איזה לוח OSB/שעם על הלאטות של המזרן כדי להסתיר אותו וזה יתן לך קיר שתוכל לתלות עליו דברים למשל עם סיכות

• רעיון טוב! 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

יצא יפה מאד במיוחד עם התאורה.

תן תמונה כללית  של כל החלל שרואים גם את הריצוף.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.aliexpress.com/item/33008414281.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dat3Hgx

כלי מגניב למריחות בפינות, תמיד טוב שיהיה זרוק בארגז.

זרוק קישור למתקן של המשחזת :)

• מעניין 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ceyal כתב:

התכלס, אפשר להדביק הכל עם סופר 7 אבל זה יקר..

בגלל שמדובר בהדבקה אנכית העדפתי למרוח דבק גם על הקיר וגם על האריחים. זה נקרא "רטוב על רטוב".

לא צריך לפוצץ את האריח הדבק. פשוט למרוח מעט, כמו תימני שמכין סנדביץ לילד שלו.

סופר 7 מצויין לדברים קטנים מאוד ואם המשטח מאחורה חלק לגמרי ומוכן לעבודה. במקרה שלך - זה לא. אז ברור שעדיף לעבוד עם דבק קרמיקה (מכל מבחינות: חוזק, דיוק, עלות וכד'). בהדבקה עם סופר-7 אין סיכוי שהאריח היה עומד בקידוח עבור תליה של אביזר או מדף קטן, הוא היה נשבר.

כמו שהסברתי לך את עניין ה"רטוב על רטוב", זה הכי חזק שיש.
האמריקאיים קוראים לזה "back Buttering" (יעני למרוח את גב האריח כמו שמורחים חמאה...שכבה "על ה 0").

בעניין הדבקה, אין צורך למדוד ה-כ-ל מראש.
מדביקים אריח אחרי אריח ולפני כל הדבקה אתה לוקח מידות רק אם יש לך חיתוך כמובן - וזהו. זה החלק הכי קל והכי מהיר שצריך להיות לך בעבודה, אבל אתה לא שונה מאף אחד - כולנו לומדים את הפעם הראשונה בדרך הקשה :-) העיקר שלמדת. 

ציטוט

אחרי ההדבקה, מה שנשאר זה סיליקון בחלק התחתון שנוגע בשיש. עדיף סופר 7.

כדי לא ללכלך את כל העולם ולקבל סיר בראש מהאישה, אפשר לתחם את איזור המריחה עם סרט נייר דביק.

אחרי שמסיימים עם המריחה בעזרת האצבע, מסירים את הדבק.

תענוג.

אכן, זו שיטה מאוד נפוצה (גם בארץ וגם בחו"ל, יש לא מעט סירטונים יוטיוב שמראים את ה"פטנט" עם סרט נייר דביק). לגימור סופי עם האצבע אתה יכול לטבול את האצבע מידי פעם באציטון ולהעביר "ניגוב סופי" על ה סופר-7, זה מחליק אותו לחלוטין (אם יש פינישים או אי דיוקים, אתה יכול להשתמש במגבון לח טבול במעט אציטון, זה גם עושה עבודה).

• אהבתי 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.2.2021 בשעה 16:24, SlowRide כתב:

תן תמונה כללית  של כל החלל שרואים גם את הריצוף.

בבקשה. 

יש עוד מה לנקות אבל יש עוד מה ללכלך אז זה בקטנה😄.

נשאר לצבוע ולתקן קירות.

20210206_191325-01.thumb.jpeg.f51d3c2097cf9938b4ff7a941645759b.jpeg

20210206_191259-01.thumb.jpeg.108129201d4ba130d5e7cc7e0aa9d0e0.jpeg

• אהבתי 6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור אמיץ, מסיר את הכובע. מתקדם יפה!

בנוגע ל״פס הסיליקון״ בין המשטח לקרמיקה - מרחת יותר מדי חומר. לא נורא, בשיפוץ הבא תסיר ותמרח שוב.

ניסיתי את שיטת נייר הדבק והיא לא עובדת בכלל - לראייה, יש לך גבעות משני הצדדים.

הסוד הוא מריחה של הכמות הכי קטנה שאפשר כדי שבעת המעבר עם האצבע לא תגיע בשום שלב לעודף.

דורש ריכוז יוצא מהכלל אבל לגמרי בר ביצוע.

מה שהכי חשוב - לא להתפתות ולקנות ״סיליקון״ גנרי עלום -

אני נוהג להתפנק עם סיקה כלשהו, אתה השתמשת במותג אחר - same same.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נותן לסיליקון להתייבש שבוע בערך, אחר כך פשוט אעבור עם סכין יפנית לאט ובזהירות ואיישר את הדבק.

בנקודה הקריטית הזאת בין השיש לקרמיקה, אני מעדיף לפוצץ בדבק ולהסיר שאריות מאשר לשים פחות ואז לסבול מנזילות ורטיבות לקיר, מה שקרה לי בארון הקודם וראיתי את הזוועה רק כשפירקתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...