Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגד נכנס ברכבי בחניה. הנהג מודה באשמה. מה ההתנהלות עכשיו?

שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אשמח לייעוץ, היות שזה קורה לי ב"ה בפעם הראשונה ונקווה האחרונה.

יש לי רכב עם ביטוח חובה וצד ג' בלבד. ללא מקיף.

נהג אגד נכנס ברכבי החונה (כחוק) ושבר את המראה שמאלית.

הנהג מודה באשמה (יש הקלטה) ומסר לי את כל פרטיו.

התקשרתי לאגד והתברר לי שאני צריך להמתין 14 ימי עסקים עד לתשובה מהם.

מה עלי לעשות כעת?

האם להחליף מראה על חשבוני ולחכות שאגד ישלמו? האם ישלמו את כל הנזק או ינסו לעשות קונצים?

האם להתקשר לביטוח של אגד?

כל עזרה ממי שמבין תתקבל בברכה ובתודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לאן התקשרת?

התקשר למחלקת הביטוח של אגד הודע להם על המקרה פרטי נהג והודאתו באשם לתאונה.

שאל האם הם זקוקים גם לחוות שמאי שלך דבר שיגדיל את גובה הנזק או תספק אותם חשבונית 

לפי תשובתם תכלכל את מעשיך

בגדול 

לך לתקן את המראה השבורה והגש להם אותה ותקווה שילמו במהרה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו התקשרו אלי ממחלקת הביטוח שלהם וביקשו שאשלח את הרכב לאחד ממוסכי ההסדר שלהם לתיקון המראה.

כיון שהרכב בן 8 הם לא מחוייבים לטענתם לשים לי חלק מקורי (מראת צד נהג) אלא רק לשים מראה שתענה על היכולות שהיו קודם לרכב (איתות, חשמלי).

האם אפשר לסמוך עליהם בכך?

נתנו לי 3 מוסכים בחיפה לתיקון:

מוסך גזית, רחוב השיש 40, חיפה

מוסך חולי, רח' תל אביב 7, חיפה

ד''ר פח וצבע, החרמש 52, חיפה

האם יש המלצה לאחד מהם? או שמישהו יודע על מוסך נוסף בהסדר של אגד שעושה עבודה טובה בחיפה / מפרץ?

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרס שלך לצמצם לאגד הוצאה כספית או שהתיקון יהיה מיטבי בשבילך?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר לך את דעתי, למרות שלו היית מבצע חיפוש בנושא, היית נתקל בה לא פעם...

לך לאחד ממוסכי ההסדר שנציג הביטוח של אגד הציע לך. סביר להניח שיציעו לך מראה זהה מקורית מפירוק. הרי מדובר בכל זאת ברכב בן 8, כשאני יוצא מנקודת הנחה שזה לא מזראטי או קרוב משפחה.

מוסך הסדר של חברה אחת, הנו מוסך קבוע של חברה אחרת. לא מדובר במוסכי מדרכה ולכן אין סיבה לפחד מהם או להתנגד להצעה, מה גם שמדובר בסך הכל בהחלפת מראה.

אל תתפתה ליועצים שמציעים לך להתעקש על "הטוב ביותר", "תתקן רק במוסך היבואן, כי לרכב שלך מגיע הטוב ביותר, מה גם שלא אתה משלם". עיצות מהסוג הזה חוזרות כחרב פיפיות. סביר להניח שאם תסרב להצעת אגד, זה יגיע למשפט, חברות גדולות מחזיקות אנשים בשכר שיתרוצצו בין בתי המשפט לתביעות קטנות ויש להם לא מעט אחוזי הצלחה. אם תצליח להוכיח בבית המשפט שגם את התקלות שאתה אחראי להם, אתה מתקן במוסך הכי טוב, יש מצב שהשופט יפסוק לטובתך, אבל אם לא תצליח להוכיח זאת, סביר להניח שהוא יחייב אותך להגיע לפשרה ולא תקבל חזרה את 50 השקלים ששילמת כאגרת משפט...

זו דעתי.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, יוחאי א כתב:

מוסך גזית, רחוב השיש 40, חיפה

המוסך הזה הוא מוסך מורשה של לובינסקי.  אם מדובר על רכב של קבוצת PSA (פיג'ו סיטרואן.  אופל בן 8 זה לא הם אם כי היום הם יבואני אופל). הייתי בהחלט שוקל אותו בחיוב.  (להבהרה - אין לי ניסיון אישי איתו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכרות טובה עם שני המוסכים הראשונים

אם ימצאו לך מראה מקורית מפירוק עדיף.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על ההערות והתשובות המאוד מחכימות.

בחרתי באמת במוסך הסדר מהסיבה שאין לי חשק להיטרטר בבתי משפט אם יש אפשרות לפתור את זה במוסך הסדר.

מדובר על יונדאי I40. רכב מספיק יקר (ומתוחזק מאוד) כדי לא להתפשר אך לא יקר עד כדי להשתגע בגללו.

אני מקווה שהמוסך שבחרתי "מוסך חולי" יעשה עבודה כמו שצריך. הבנתי שאין התחייבות מאגד לספק לי מראה מקורית, אבל יש התחייבות בהחלט לספק מראה שתענה על כל הדרישות שהיו קודם, כולל כמובן צביעה לפי צבע מדויק של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כפי שכתבתי בחרתי במוסך חולי ברח' תל אביב בחיפה, ובאמת כל הכבוד גם לאגד על השירות המהיר והיעיל מאוד. ולמוסך ההסדר שלהם על המקצועיות והמהירות בה תיקנו.

אני ממש מרוצה ויותר מזה. קיבלתי מראה מקורית חדשה מהאריזה + צביעה מושלמת והתקנה כמו שצריך.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הדיווח ושמח בשבילך שיצאת מרוצה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1238 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...